Neler Yeni

Hatalı Yönetim, Ufak Olmayan Birkaç Sorun ve Ötesi

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Beratic

80+
Ben şöyle cevaplayayım. Tüm raporları ben attım. Birbirine edepsiz diyen arkadaşları raporladım ben. Peki neden raporladım? Konunun ilk mesajında resmini koymuştum, bir arkadaşa ''sana edep lazım'' demiştim diye uyarı yemiştim. Kimseye haksızlık olmasın diye raporladım bu arkadaşları. Eğer uyarı almazlarsa canlı bir adaletsizlik örneği olacak.
oha 8888 IQ

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Benim anlamadığım tek bir şey var, beni de etiketlemişsin. Ben olaya dahil bile değilim. Anlatır mısın?
1625611710426.png
Şu resimde seni alıntılamışım diye ekledim.

Avolay

80+ Gold

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Sen kimsin de bana terbiyeden bahsediyorsun
Senin gibi terbiyesiz olmayan biriyim. Karşına gelsem ne yapacaksın bana? Burada gelmiş 15 yaşındaki habire boş yapan(pardon fazla sayı söyledim hemen yükselme), ne dediğini kendisi bile anlayamayacak "İsimsiz" yardım lazımdan mı korkacağım? Ahahah. Bir gün denk gelelim diyeceğim de 10 yaşındaki yardım lazım annesinden dışarı çıkmak için izin alması lazım.
Benim söylediğim lafı gelip bana etmen de ayrı enteresan. Bana normie diyen kişinin klasik, edepsiz Z kuşağı olması dışında sıkıntı yok.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,831
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Şimdi gelelim raporlara. "4- Forum üyeleri arasında kavgaya, küfre varan tartışma"
Bu kural gereği kavgaya dahil olan HERKESE uyarı vereceğim. İşte lafı o attı, şu attı gibi HİÇBİR bahane olamaz.

Avolay

80+ Gold
Şimdi gelelim raporlara. "4- Forum üyeleri arasında kavgaya, küfre varan tartışma"
Bu kural gereği kavgaya dahil olan HERKESE uyarı vereceğim. İşte lafı o attı, şu attı gibi HİÇBİR bahane olamaz.
Kavga ve düzgünce konuya mesaj atma arasındaki fark anlaşılabilir bence.
Ne hakaret ettim ne de bir şey? Kabalıktan bile raporlanamam :)

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Eğer uyarı almazlarsa canlı bir adaletsizlik örneği olacak.
Ben sana kanlı canlı bir adaletsizlik örneği atayım.
'Herkes Yaşını Belirtiyor [ANKET]' adlı paylaşımdaki yorum https://forum.donanimarsivi.com/konu/herkes-yasini-belirtiyor-anket.253880/post-4116672
'Herkes Yaşını Belirtiyor [ANKET]' adlı paylaşımdaki yorum https://forum.donanimarsivi.com/konu/herkes-yasini-belirtiyor-anket.253880/post-4116850
İkisinde de uygunsuz dil aynı kelime. Sadece biri uygunsuz dil yemiş?
Size dokunmayan yılan bin yıl yaşasın kafasındaysanız eğer hatalı yönetim demeye zerre hakkınız yok.

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
O zaman Yardım Lazım ile Erol Taş hocamız ile kurdeleyi keselim hocam.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,953
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Alıntıyı görüntüleŞu resimde seni alıntılamışım diye ekledim.
Tamam dostum, teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben sana kanlı canlı bir adaletsizlik örneği atayım.
'Herkes Yaşını Belirtiyor [ANKET]' adlı paylaşımdaki yorum https://forum.donanimarsivi.com/konu/herkes-yasini-belirtiyor-anket.253880/post-4116672
'Herkes Yaşını Belirtiyor [ANKET]' adlı paylaşımdaki yorum https://forum.donanimarsivi.com/konu/herkes-yasini-belirtiyor-anket.253880/post-4116850
İkisinde de uygunsuz dil aynı kelime. Sadece biri uygunsuz dil yemiş?
Size dokunmayan yılan bin yıl yaşasın kafasındaysanız eğer hatalı yönetim demeye zerre hakkınız yok.
Evet, o konuyu ben açmıştım ama raporlamadım kimseyi.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom