Neler Yeni

Barracuda X vs Cloud Alpha S

achelous

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Barış Badurlar
Hangisini seçmeliyim kararsız kaldım. Barracuda'nın Wireless olması hoşuma gitti fakat kulaklığın pil ömrü hakkında pek bir bilgiye sahip olamadım ayrıca bilgisayarımda da Type C girişi yok, içinden dönüştürücü çıkıyormuş galiba herhangi bir aksaklık yaşatır mı bu bana emin değilim. Önemli olan benim için konfor, mikrofonu ve sesi ikisinin de iyi diye biliyorum. Gönlüm sizin yorumlarınızı alana kadar Barracuda X'ten yana.

https://zonebilisim.com/online-satis/razer-barracuda-x-oyuncu-kulakligi/?ref=akakce&v=1.37.1 1199 TL
https://www.n11.com/urun/hyperx-clo...akce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel 1129 TL

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,817
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
İçerisinden USB uzatıcı kablo çıkıyor ona takabiliyorsun USB alıcıyı.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,817
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler

CarEnthusiast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Akın Serhan Toğrul
Barracuda X kullanıyorum ben aktif olarak ama Alpha S modelini tam bilmediğim için ona net bir şey diyemem.
Konu dışı özür dilerim ama yine de sormak istedim bende de Barracuda X kullanıyorum sesinden vs memnunum ama discordda arkadaşlarım mikrofon kalitesini hiç beğenmedi kaldı ki bir önceki kulaklığım 250 liraya aldığım Rampage Agita acaba sorun kulaklıkta mı alalı 1 ayı geçti şimdi İtopya ile uğraş dur yoksa

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,273
İsim
Oğuz Oğuz
Hangisini seçmeliyim kararsız kaldım. Barracuda'nın Wireless olması hoşuma gitti fakat kulaklığın pil ömrü hakkında pek bir bilgiye sahip olamadım ayrıca bilgisayarımda da Type C girişi yok, içinden dönüştürücü çıkıyormuş galiba herhangi bir aksaklık yaşatır mı bu bana emin değilim. Önemli olan benim için konfor, mikrofonu ve sesi ikisinin de iyi diye biliyorum. Gönlüm sizin yorumlarınızı alana kadar Barracuda X'ten yana.

https://zonebilisim.com/online-satis/razer-barracuda-x-oyuncu-kulakligi/?ref=akakce&v=1.37.1 1199 TL
https://www.n11.com/urun/hyperx-clo...akce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel 1129 TL
Düşünürsen bende asus go 2.4 var memnunum

CarEnthusiast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Akın Serhan Toğrul

Konuya cevap olsun Razer Barracuda'dan halen memnunum yaşadığım belirsiz soruna rağmen ayrıca kesinlikle eminim ki Razer HyperX'den daha konforlu olacaktır

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,817
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı özür dilerim ama yine de sormak istedim bende de Barracuda X kullanıyorum sesinden vs memnunum ama discordda arkadaşlarım mikrofon kalitesini hiç beğenmedi kaldı ki bir önceki kulaklığım 250 liraya aldığım Rampage Agita acaba sorun kulaklıkta mı alalı 1 ayı geçti şimdi İtopya ile uğraş dur yoksa
Mikrofonu gayet iyi, beğendi benim çevremdekiler.

achelous

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Barış Badurlar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Konuya cevap olsun Razer Barracuda'dan halen memnunum yaşadığım belirsiz soruna rağmen ayrıca kesinlikle eminim ki Razer HyperX'den daha konforlu olacaktır
Ne kadar süredir kullanıyorsunuz? Benim gönlüm hala razer'dan yana fakat keşke bir de beyazı olsaydı. Siyahında kesin kozmetik bozulmalar yaşanıyodur.

Quill

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
973
İsim
Hakan Can Yıldırım
Alpha s i farklı bir sesti kartı ile kullanırsan çok iyi performans alırsın. Kendi ses kartı çok kötü.

achelous

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Barış Badurlar
Alpha s i farklı bir sesti kartı ile kullanırsan çok iyi performans alırsın. Kendi ses kartı çok kötü.
Galiba o ses kartının bağlı olduğu kabloyu da takarsan 3m bir kablosu oluyormuş gereksiz uzun bir kablo.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Barracuda X kullanıyorum ben aktif olarak ama Alpha S modelini tam bilmediğim için ona net bir şey diyemem.
Barracuda X için rahatlığı nasıl? En mağdur olduğum konu konfor benim için. Pedleri deri mi yoksa kumaş mı? Terletiyor mu? Baş ağrısı yapıyor mu bir süre sonra?

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,817
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Galiba o ses kartının bağlı olduğu kabloyu da takarsan 3m bir kablosu oluyormuş gereksiz uzun bir kablo.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Barracuda X için rahatlığı nasıl? En mağdur olduğum konu konfor benim için. Pedleri deri mi yoksa kumaş mı? Terletiyor mu? Baş ağrısı yapıyor mu bir süre sonra?
Kumaş, ama farklı bir kumaş biraz çözemedim. Başlarda biraz alerjik gelebiliyor alışmak lazım.

achelous

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Barış Badurlar
Kumaş, ama farklı bir kumaş biraz çözemedim. Başlarda biraz alerjik gelebiliyor alışmak lazım.
Kozmetik soyulma vs yaşar mıyım? Ve genelde wireless kulaklıklar 1-2 sene sonra bataryası ölüyor deniyor. Acaba batarya değiştirme imkanı sunuyorlar mı?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
922,858
Üyeler
143,238
Son üye
Nereplaa
Top Bottom