Neler Yeni

Barracuda X vs Cloud Alpha S

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,514
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Kozmetik soyulma vs yaşar mıyım? Ve genelde wireless kulaklıklar 1-2 sene sonra bataryası ölüyor deniyor. Acaba batarya değiştirme imkanı sunuyorlar mı?
Onu bilemem, batarya konusunda ise en az 2 yıl dayanır o kadar adi değil dahili bataryalar.

CarEnthusiast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
Akın Serhan Toğrul
Ne kadar süredir kullanıyorsunuz? Benim gönlüm hala razer'dan yana fakat keşke bir de beyazı olsaydı. Siyahında kesin kozmetik bozulmalar yaşanıyodur.
2 ay oldu kozmetik olarak bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Malzeme kalitesi olarak bire bir Steelseries Arctis 1 Wireless ile aynı öyle bir karşılaştırma da yapabilirsiniz

achelous

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Barış Badurlar
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Emirhan Erdem
2 ay oldu kozmetik olarak bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Malzeme kalitesi olarak bire bir Steelseries Arctis 1 Wireless ile aynı öyle bir karşılaştırma da yapabilirsiniz
Merhaba hala memnun musunuz acaba kulaklıktan? gerek oyun gerek müzik açısından?

CarEnthusiast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
Akın Serhan Toğrul
Merhaba hala memnun musunuz acaba kulaklıktan? gerek oyun gerek müzik açısından?
Gerçekten çok memnunum fakat sanırım benim kulaklığın mikrofonu arızalı kimse memnun değil Discord da bulunan arkadaşlarımdan fakat bana özel bu durum eminim

Top Bottom