Neler Yeni

Minecraft PvP Nasıl Geliştilir

Diyonel

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
653
İsim
Dionnel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ait her şey
Benlik sorun yok dostum ben her türlü click tekniklerine hakimim, ayriyeten olta kullanmayı bilmeyen kendime pvp'ciyim demesin. Pvp'ci olmak yüksek cps yapmak değildir, makroyla 100 cps'te yaparsın ama ben sana 5 cps ile ten atabilirim;)
2012 pvpcisi PAUHSUHAUSHUASHUAS tamam 5cps ile oynamaya devam et tek oltan tutmadıktan sonra rekt yersin saygılar iyi forumlar 2010lu kardeşim

wolfgang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Eren Ayaz
minemenclub’da takıl kanka

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
2012 pvpcisi PAUHSUHAUSHUASHUAS tamam 5cps ile oynamaya devam et tek oltan tutmadıktan sonra rekt yersin saygılar iyi forumlar 2010lu kardeşim
Kardeşim sorunlumusun sen? 5 Cps ile oynamıyorum jitter click ile 15 cps oynuyorum. Ayriyeten bana karşı bu kadar konuşabildiğine göre iyi bir pvpci olman gerekiyor istersen bi vs atalım eğlenceli olucaktır?

Swazy_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Buğra Yılmaz
Aga Bizi Ciddi konuşuyoz PvP nasıl öğreniliriz diyoz Aga Sen Niye olay yaratıyon Neden Düzgün Konuya Cevap yazmıyon Habire olay yaratıyon Bu arada 2010lu sen olabilirsin Burda Ciddi konuşyoz

wolfgang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Eren Ayaz
butterfly yapacaksan da Glorious Model O tavsiye ederim rekorum 28 cps bu mouse ile

Swazy_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Buğra Yılmaz

MematiBaş🚬

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,560
İsim
Memati Baş
olta alıştırması yapabilirsin,strafe atmayı öğrenirse çok iyi olur,c v taktiğine alışabilirsin,survival games gibi şeyler önermem skywars oynamanı tavsiye PavelGames kanalının pvp taktiklerini izleyebilirsin,shift tab,w tab,s tab öğrenirsen çok güzel olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaş normal clicki yeterli buluyor pek anlamayacağını düşünüyorum.
Butterfly dene geliştir jittera göre daha kolay ve daha etkili olta işi ise zamanla oluşur bed warsta falan takıl
kendim uzun zaman boyunca normal click ile oynadım ve gerçekten kötü bir şey yok neden bu kadar abarttınız jitter clicki jitter click yapınca PavelGames mi oluyorsun SamirPvP mi oluyorsun?

Swazy_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Buğra Yılmaz
olta alıştırması yapabilirsin,strafe atmayı öğrenirse çok iyi olur,c v taktiğine alışabilirsin,survival games gibi şeyler önermem skywars oynamanı tavsiye PavelGames kanalının pvp taktiklerini izleyebilirsin,shift tab,w tab,s tab öğrenirsen çok güzel olur.

kendim uzun zaman boyunca normal click ile oynadım ve gerçekten kötü bir şey yok neden bu kadar abarttınız jitter clicki jitter click yapınca PavelGames mi oluyorsun SamirPvP mi oluyorsun?
Kardeş PavelGames İzledim PvP taktik Videoları izlemek Boş izliyince PvP hemen Gelişmiyor Oyunu Oyna Oyna Öğrenilir Hiç kimse anasın Karında PvPci olmadı
O Dediğin kişilerde ilk başta oyunda iyi değıllerdi Video izleyerek Boşa Zamanı Mı harcayamam Oyunu oyna oyna geliştirmek istiyorum PvP taktik videolari zamanı mi harxıyor hergün acıp izlesem kafamda kalmaz Oynaya geliştirmek önemli Bu dediğim Bütün Oyunlarda da böyle Mesala Call of Duty

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
Kardeş PavelGames İzledim PvP taktik Videoları izlemek Boş izliyince PvP hemen Gelişmiyor Oyunu Oyna Oyna Öğrenilir Hiç kimse anasın Karında PvPci olmadı
O Dediğin kişilerde ilk başta oyunda iyi değıllerdi Video izleyerek Boşa Zamanı Mı harcayamam Oyunu oyna oyna geliştirmek istiyorum PvP taktik videolari zamanı mi harxıyor hergün acıp izlesem kafamda kalmaz Oynaya geliştirmek önemli Bu dediğim Bütün Oyunlarda da böyle Mesala Call of Duty
Oyunu oynadıkça zaten bir şeyler aklında oturuyor fakat bana göre normal click yerine en azından bir click methodunun yapılması gerekiyor.

Swazy_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Buğra Yılmaz
Oyunu oynadıkça zaten bir şeyler aklında oturuyor fakat bana göre normal click yerine en azından bir click methodunun yapılması gerekiyor.
Onu yapacağım ama Olta öğrenirsem Yay kullanmayı Biliyorum Fns biliyorum kılıç biliyorum Tek sıkıntı olta onu bi öğreniyim

Steelseries rival 5 var bende jitter click Denedim 12 cps yaptım tek sıkıntı aim

Bide 1 kılıç 2 fns 3 olta 4 Yay kullanıyorum 1 ve 3 elimi değiyor 1 1 ve 3 alıştım c ve v taktik zor geliyor Arena PvP ,Survival Games Skywars UHC run Meetup PvP geliştirir dimi Kanka

Son düzenleme:

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
Onu yapacağım ama Olta öğrenirsem Yay kullanmayı Biliyorum Fns biliyorum kılıç biliyorum Tek sıkıntı olta onu bi öğreniyim

Steelseries rival 5 var bende jitter click Denedim 12 cps yaptım tek sıkıntı aim

Bide 1 kılıç 2 fns 3 olta 4 Yay kullanıyorum 1 ve 3 elimi değiyor 1 1 ve 3 alıştım c ve v taktik zor geliyor Arena PvP ,Survival Games Skywars UHC run Meetup PvP geliştirir dimi Kanka
ArenaPvP ve Skywars sizi geliştirir. Survival Games ölü bir oyun o yüzden az kişi ile oynuyorsunuz.

Top Bottom