Neler Yeni

Macbook crackli adobe nasıl yüklenebilir? yardım

Maykıl

80+ Silver
Youtube da kolayca arastirarak bulabilirsin bende m1 air i olan bir arkadasima yaptım

mesut3467

80+ Bronze
Bir bilgisayarı almak için parayı bir araya getirmekle bir uygulamaya kira parası ödemek aynı şeyler değil. Çoğu kişi bundan ekmek kazandığı zaman orijinal kullanmaya başladığına şahit oldum.

Zamanında çocuktum ve bütün oyunları korsan oynadım. Ne zaman param oldu steamden hepsini satın aldım.

Milleti böyle sorgulamak, laf atmak bize düşmez. İşimize bakalım. Dramacılara fırsat vermeyelim. Adamı da hasta etmeyelim.
Anlatamadığım yada anlamak istemediğiniz şey şu ürün sanal olunca ve siz haksız elde etmiş olduğunuzda buda hırsızlık kapsamına giriyor. Ürün illaki elle tutulur olmak zorunda değil.

LORN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
633
İsim
Enes Demirok
Anlatamadığım yada anlamak istemediğiniz şey şu ürün sanal olunca ve siz haksız elde etmiş olduğunuzda buda hırsızlık kapsamına giriyor. Ürün illaki elle tutulur olmak zorunda değil.
Bunu reddettiğimi söylemedim. Ben de korsancı değilim. Dijital korsancılık böyle bir dönemde önü alınamayacak seviyede ve firmalar isteseler savaşırlar bu durumla.

İşine gelmedikleri için uğraşmıyorlar millet de kullanıyor. Birinin tezgahından elma çalmaya benzemiyor yani.

Kişinin vicdanına ve durumuna bırakmak lazım böyle şeyleri.

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Mehmet Ali
Merhaba M1 çipli macbook air'im var grafik tableti aldım ve photoshop tarzında uygulamalar kullanmam gerek adobe kullanmak istiyorum bunların crackli halde nasıl kullanabilirim? yardımcı olur musunuz?
Yenilerde adobeler google eart pro gibi ücretsiz olacak diye bir haber görmüştüm bi araştır istersen crakle falan uğraşmamış olursun orjinal varken

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,178
İsim
Ahmet Sevinç
Ya olm sanane sanane olabilir belki hediye geldi adama nerden biliyon bilmediğin işlere burnunu sokma tavsiyem sana;)
Hocam o zaman açık kaynak kodlu bir yazılım önerin zaten 20bin TL vermişim
konuyu açan arkadaş böyle bişey yazmış sanada yorum yapmadan önce iyice araştırmanı tavsiye ederim sana ;)

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Mahmut ÇELİK
Instagram
www.instagram.com/mahmutcelik53/
Twitter
mahmutcelik53
Youtube da kolayca arastirarak bulabilirsin bende m1 air i olan bir arkadasima yaptım
hocam araştırdım ama başarılı olamadım ki forumdan yardım istiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya olm sanane sanane olabilir belki hediye geldi adama nerden biliyon bilmediğin işlere burnunu sokma tavsiyem sana;)
hocam alnımın teriyle kazandım çok şükür

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Gülcan
Merhaba M1 çipli macbook air'im var grafik tableti aldım ve photoshop tarzında uygulamalar kullanmam gerek adobe kullanmak istiyorum bunların crackli halde nasıl kullanabilirim? yardımcı olur musunuz?
Konuyu hortlatmak gibi olmasın ancak M1 Air kullanıyorum. Photoshop, Office veya diğer uygulamaları kurabilirsiniz. iPhone cihazlarda ki gibi bir engel yok.

Portable sürümleri var adobe photoshop bu şekilde aratırsan internette bulabilirsin Portable adobe photoshop

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
Geldi bir yenilmez. Parası yoktur adamın sen karışma der. Parası yok=macbook air m1
bilgisayar parasını toplamakla yazılımlara kira ödemek aynı şey değil emin ol bu işten para kazanınca orjinale geçecektir
mesela ben çalıştım yeni pc aldım eskiden korsan oynadıklarımı param oldu steamden aldım ama bazı oyunları hala korsan oynuyorum

Top Bottom