Neler Yeni

Iphone 7 2022 de alınır mı

HarbiyeliTRe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Emirhan Trm
Arkadaşlar sadece 5 ay kullanacağım sizce alayimmi birde kaç TL ye kadar vereyim fazla vermek istemiyorum 4000tl bütçem var sizce ne yapayım.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,862
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Şahsen o bütçede Redmi Note 9 tercih ederdim.

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
4000TL bütçen varsa ıphone 7 falan tercih etme daha iyileri var

Son düzenleme:

şahin doğan

80+ Platinum
2000 TL ye iphone 7 bulursun. 5 ay için yeterde artar.

Alm_06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
SametCan Gökoğlu
İphone 7 Plus bulmaya bak. Andoidlerin çoğundan daha iyidir + satmaya çalıştığın zaman fiyatı ölmez. 1 ay içinde 3'den 4'e çıktı telefonun ederi. Andorid alsan şuan 500 düşmüştü :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şahsen o bütçede Redmi Note 9 tercih ederdim.
Sorunlu telefon. 7, 8, 9S gördüm ben 7 abim 8 kullandık bir daha Andorid almayız.

2000 TL ye iphone 7 bulursun. 5 ay için yeterde artar.
İmkansız. Bulduğu da arızalıdır.

şahin doğan

80+ Platinum

Alm_06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
SametCan Gökoğlu

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,862
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Alm_06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
SametCan Gökoğlu
Android deyip geçiyorsun ama öyle cihazlar var ki Apple ürünlerini ezip geçiyor. Fanboyluğun bir manası yok.
Tabi kanka ezip geçiyor öyledir. Andoidlerin babasını da kullandım hiçbiri 7 gibi tat vermedi. Şimdi 7'yi satsam abimin XS Max'i alıcam.

Çoğu konuda ezip de geçemez. Ben fanboy olsam o kadar sene android kullanmazdım. Anca kamera zoomlarında geçer reis chip konusunda kimse yarışamıyor Apple ile.

@şahin doğan bu arada ucuza bulunan 7lerde mikrofon ahize gibi sorunlar olabiliyor. Benim mikrofon arızalı bazı zamanlarda kısık gönderiyor sesi. Öyle bam diye her gördüğünü alırsan patlarsın söyleyim.

8 sorunsuz ama.

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,085
İsim
Selim
Tabi kanka ezip geçiyor öyledir. Andoidlerin babasını da kullandım hiçbiri 7 gibi tat vermedi. Şimdi 7'yi satsam abimin XS Max'i alıcam.

Çoğu konuda ezip de geçemez. Ben fanboy olsam o kadar sene android kullanmazdım. Anca kamera zoomlarında geçer reis chip konusunda kimse yarışamıyor Apple ile.
Aga öyle laf etmişin de kullandığın cihazlar note 7 8 9s yani. Amiral kullanmayıp nasıl laf atıyosunuz cidden anlamıyorum ben mesela ip12 kullandım aşırı buglu yazılımı vardı sözde apple yazılımı asla buglu olmazdı donmaz kasmazdı. Hepsi palavra.

Alm_06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
SametCan Gökoğlu
Aga öyle laf etmişin de kullandığın cihazlar note 7 8 9s yani. Amiral kullanmayıp nasıl laf atıyosunuz cidden anlamıyorum ben mesela ip12 kullandım aşırı buglu yazılımı vardı sözde apple yazılımı asla buglu olmazdı donmaz kasmazdı. Hepsi palavra.
Aşırı buglu yazılım? Gerçekten mi?
Samsung Note ve S serisini de kullandığım oldu. Note serisinin bataryası şişiyordu lan neyi anlatıyorsunuz.

Adam 5 aylık kullanacakmış işte alsın kullansın zaten piyasası düşmüyor. Bu konuda piyasası zayıf android önermenin manası ne? 4K paraya yeni nesil S serisi mi bulacak bu adam?

furkaann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Furkan Arslan
Arkadaşlar sadece 5 ay kullanacağım sizce alayimmi birde kaç TL ye kadar vereyim fazla vermek istemiyorum 4000tl bütçem var sizce ne yapayım.
7plus bulabilirsin al güzel telefon fena degil

kaçak aldın galiba .D

alırken batarya durumu önemli onu kontrol et %100 ler sıkıntılı oluyor orijinal olsun batarya

alırken batarya durumu önemli onu kontrol et %100 ler sıkıntılı oluyor orijinal olsun batarya

Top Bottom