Neler Yeni

Spora başlıcam ilk ne ne yapmalıyım ?

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,601
İsim
Enes Koç
14 yaşındayım 1.87 boyunda ve 61 kiloyum normalde lisanslı basket oynuyorum ama korona ve canlı derslerden dolayı gidrmiyorum ve evde spor yapmak istiyorum google play de leap fitness groupun uygulamaları ile başlamayı düşünüyorum hedefim yağ oranı az şekilde kilo almak ve yavaştan kol , vücut çalışmak .
Dostum maşallah çok uzamışsın benden sana tavsiye daha uzama zaten zayıfsın çubuk gibi duruyor hiçbir kız beğenmez ilerde başına bela olur max 1.90 yani daha uzarsın tabi ama uzamak için çaba gösterme tabi basketbolcu falan olmayacaksan.

A T O M

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Asdasjghdgfjasjdfg
Dostum maşallah çok uzamışsın benden sana tavsiye daha uzama zaten zayıfsın çubuk gibi duruyor hiçbir kız beğenmez ilerde başına bela olur max 1.90 yani daha uzarsın tabi ama uzamak için çaba gösterme tabi basketbolcu falan olmayacaksan.
basketbolcu olma hayalim var ztn lisanslı bir şekilde oynuyorum o yüzden uzamak istiyorum kilom boyuma göre çok az yağ oranı az bir şekilde az buz kas yapıp kilo almak istiyorum

Chan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,692
İsim
Can Öztürk
images - 2020-09-14T233834.849.jpeg

😳😳😳

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,601
İsim
Enes Koç
basketbolcu olma hayalim var ztn lisanslı bir şekilde oynuyorum o yüzden uzamak istiyorum kilom boyuma göre çok az yağ oranı az bir şekilde az buz kas yapıp kilo almak istiyorum
kankam alda şu son arkadaşın attığı gibi olma sonra ben uyarıyım fazla uzun olmak iyi bir şey değil basketçi olcakmışsın ama bir şey diyemem. ben 12 yaşından 18 yaşıma kadar profesyonel yüzdüm 1.85 oldum kaldım :)

A T O M

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Asdasjghdgfjasjdfg
ya bide kafam vücuduma göre büyük duruyo yanaklarım etli bıngıl bıngıl sallanıyo ama bileğimi iki parmakla rahatça tutuyorum :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

kankam alda şu son arkadaşın attığı gibi olma sonra ben uyarıyım fazla uzun olmak iyi bir şey değil basketçi olcakmışsın ama bir şey diyemem. ben 12 yaşından 18 yaşıma kadar profesyonel yüzdüm 1.85 oldum kaldım :)
peki ne önerirsin ağırsalam izliyorum dışarıda düzenli bir şekilde koşmaya başlıcam ve evde de düzenli antrenman yapmak istiyorum aşırı gaza geldim hatta ceza bile koyucam yapmadığım her gün için ceza vermek istiyorum ailem de destekliyo keşke corona olmasada fitness salonlarına gidebilsem

Hitman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Mehmet Feyzi SICAK
14 yaşındayım 1.87 boyunda ve 61 kiloyum normalde lisanslı basket oynuyorum ama korona ve canlı derslerden dolayı gidrmiyorum ve evde spor yapmak istiyorum google play de leap fitness groupun uygulamaları ile başlamayı düşünüyorum hedefim yağ oranı az şekilde kilo almak ve yavaştan kol , vücut çalışmak .
[/QUOTE
Maşallah boy süper. 5x5 program bak.

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,601
İsim
Enes Koç
ya bide kafam vücuduma göre büyük duruyo yanaklarım etli bıngıl bıngıl sallanıyo ama bileğimi iki parmakla rahatça tutuyorum :D
Ohh dediğim kıvama gelmişsin senin boyuna 80 kilo bile normal kilo almaya bak ama yağ olarak değil mümkünse kas olarak ve spor yapıcaksın dediğin gibi çözümü bulmuşsun spor salonuna gitmiyeceksen 30 günde karın kası gibi uygulamalar vardı onlar işe yarıyor bide günde ihtiyacın olan kaloriyi hesapla ve uygula tamamdır ben 69 dum pandemi döneminde dediklerimi yaptım şuan 79 kiloyum ve kas oranım da bayağı arttı.

A T O M

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Asdasjghdgfjasjdfg
abi anlamıyorum 5x5 programlar ne oluyo

Ohh dediğim kıvama gelmişsin senin boyuna 80 kilo bile normal kilo almaya bak ama yağ olarak değil mümkünse kas olarak ve spor yapıcaksın dediğin gibi çözümü bulmuşsun spor salonuna gitmiyeceksen 30 günde karın kası gibi uygulamalar vardı onlar işe yarıyor bide günde ihtiyacın olan kaloriyi hesapla ve uygula tamamdır ben 69 dum pandemi döneminde dediklerimi yaptım şuan 79 kiloyum ve kas oranım da bayağı arttı.
eyvallah abi inşallah yapıcam :D

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,601
İsim
Enes Koç
abi anlamıyorum 5x5 programlar ne oluyo

eyvallah abi inşallah yapıcam :D
inşallah düzenli kalori alımı spor haftada 3 gün kardiyo yaptığın vakit fit bir vücudun olucaktır sağlıcakla kal.

A T O M

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Asdasjghdgfjasjdfg

Hitman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101