Neler Yeni

AMD driver stabil çalışmıyor

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
954
İsim
Yunus Şahin
Aynısı hocam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Uzun süre sürücüyü güncellemezsen (3-4 ay) otomatik olarak Windows Update kendi sürücüsünü yüklüyor.

Hocam benim PC'de de aynı sorun gibi şeyler var.

Herhangi bir yerden video açsam 2-3 saniyelik donuyor PC. Sonra düzeliyor. Kaç kere AMDCleanuputility ile DDU ile sildim ama çare yok. Tarayıcıdan mı onu da bilemedim.

Bir de undervolt-fan ayarı yaparak kullanıyorum PC'yi. Ama son 2 haftadır her PC açılışında ayarlarım sıfırlanıyor. Her şey güncel. Fast boot kapalı ama yine aynı. Başka ne yapabilirim?

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Erdoğan Aktaş
An itibariyle 23.9.1 geri döndüm. Ekran kıpırdamaları bazen tarayıcı üzerinde video izlerken donmalar düzeldi.
Hocam bende de ayni sorun var direk siteden 9.1 indirsem olurmu yoksa güncel driver silicrm mi nasil yapicam

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,218
İsim
Emre Zengin
Hocam benim PC'de de aynı sorun gibi şeyler var.

Herhangi bir yerden video açsam 2-3 saniyelik donuyor PC. Sonra düzeliyor. Kaç kere AMDCleanuputility ile DDU ile sildim ama çare yok. Tarayıcıdan mı onu da bilemedim.

Bir de undervolt-fan ayarı yaparak kullanıyorum PC'yi. Ama son 2 haftadır her PC açılışında ayarlarım sıfırlanıyor. Her şey güncel. Fast boot kapalı ama yine aynı. Başka ne yapabilirim?
Denetim Masası\Sistem ve Güvenlik\Güç Seçeneklerinden sonra taraftaki Güç düğmelerinin yapacaklarını seçin kısmından Hızlı Başlat kapalı mı?

Kerwmq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Kerem
Sabah windows uptade geldi güncelledim bendede aynı şekil chromeda donma olayı oldu

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,218
İsim
Emre Zengin

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
954
İsim
Yunus Şahin
BIOS'tan ErP Ready ayarını da aktif edip dene bakalım hocam. Video izlerken dedin. Google Chrome üstünde mi oluyor sadece?

Edge kullanıyorum da o da zaten Chrome alt yapısı kullandığından evet hocam.

YouTube, Twitter, film sitelerinde vs denedim donmadı. :D Sanırım oldu. Ayarlar sıfırlanıyor mu diye AMD uygulamasına bakacağım ama açılmıyor uygulama. :D

Şimdi açabildim. Ayarlarım özel seçeneğinde kalmasına rağmen sıfırlamış. Tek sorunum bu kaldı benimde.

Son düzenleme:

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Murat
An itibariyle 23.9.1 geri döndüm. Ekran kıpırdamaları bazen tarayıcı üzerinde video izlerken donmalar düzeldi.
Bende arada yapıyor yine. Oyuna girdiğimde başta deli gibi fps drop oluyodu oyunu kapadım açtım düzelmedi reset attım düzeldi az bir şey. Chrome u açınca da bi kırpılma oluyo saliselik bir şey. Umarım düzelir ilerleyen zamanlarda

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,218
İsim
Emre Zengin
Edge kullanıyorum da o da zaten Chrome alt yapısı kullandığından evet hocam.

YouTube, Twitter, film sitelerinde vs denedim donmadı. :D Sanırım oldu. Ayarlar sıfırlanıyor mu diye AMD uygulamasına bakacağım ama açılmıyor uygulama. :D

Şimdi açabildim. Ayarlarım özel seçeneğinde kalmasına rağmen sıfırlamış. Tek sorunum bu kaldı benimde.
Ayarlar varsayılanda olsun. Sen de şuan kurulu sürücü ne?

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
954
İsim
Yunus Şahin
Ayarlar varsayılanda olsun. Sen de şuan kurulu sürücü ne?

Ama undervolt ve fan ayarım var hocam. Oyunlarda işime yarıyor baya. 65’i geçmiyor sıcaklık. Sıfırladığından dolayı her PC’yi açtığım da ayarları yüklemek bir yerden sonra sıkmaya başladı.

23.9.3 kurulu.

Aykut D.

80+ Gold
Driver diye ben ağlamıyorum 😄 Nvidia devam 👍 konu açmaya devam et belki eski driver yükleyerek çözersin 😄😄😄😄😄😄😄

uzun soluklu kullanımlar omadı 3 ay arayla değiştim kartları

Son düzenleme:

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,218
İsim
Emre Zengin
Ama undervolt ve fan ayarım var hocam. Oyunlarda işime yarıyor baya. 65’i geçmiyor sıcaklık. Sıfırladığından dolayı her PC’yi açtığım da ayarları yüklemek bir yerden sonra sıkmaya başladı.

23.9.3 kurulu.
Yaptığın Undervolttan dolayı sıfırlanmış olmasın ayarlar? 23.9.1 yükle sende hocam. O yazıda yazdıklarımı yap.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,088
Üyeler
141,933
Son üye
utkholmes
Top Bottom