Neler Yeni

Dilan Polat gözaltına alındı

Berkyozclk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
337
İsim
Berkay özçelik
Instagram
berkay_ozcelik
dün gece saat 3te dilan polat ve ailesi evinden alınıp bayrampasa devlet hastanesine goturulmus sonrasında gözaltına alınmış yorumlarınız neler

Sebastian Szymanski

80+ Silver
images (26).jpeg

SnareEcho

80+ Silver
dün gece saat 3te dilan polat ve ailesi evinden alınıp bayrampasa devlet hastanesine goturulmus sonrasında gözaltına alınmış yorumlarınız neler
Zaten o kadar paranın yer altı parası olduğu belliydi.
Kadın zaten bir değişik. Kocası ve çocuğu var o halde Onlyfans da.
Niye hastaneye götürüldü?

Berkyozclk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
337
İsim
Berkay özçelik
Instagram
berkay_ozcelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Zaten o kadar paranın yer altı parası olduğu belliydi.
Kadın zaten bir değişik. Kocası ve çocuğu var o halde Onlyfans da.
Niye hastaneye götürüldü?
hastanelik bir olay olmadı sadece kontrol amaçlı sonrasında gözaltına almak icin sanırım ve bizi darbettiler gibi söylemlerde bulunmasınlar diye de plastik kelepçe takılmıs

Sebastian Szymanski

80+ Silver
hocam sonucta devletin parası calındıgı icin bizi de etkiliyor yani abartılı bir şekilde söylersek dolabın boş olmasının sebebi dilan polat gibi diyebiliriz misal yani
Bizim paramız zaten hiç bir zaman bize dönmüyor dilan polat yakalanınca benim yollarım yapılmadı elektriğim hâlâ kesiliyor hayvan gibi de vergi alınıyor bana eğitimim için burs sağlamıyor benim cebim dolmadı he dolan varsa bilmiyorum

Berkyozclk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
337
İsim
Berkay özçelik
Instagram
berkay_ozcelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bizim paramız zaten hiç bir zaman bize dönmüyor dilan polat yakalanınca benim yollarım yapılmadı elektriğim hâlâ kesiliyor hayvan gibi de vergi alınıyor bana eğitimim için burs sağlamıyor benim cebim dolmadı he dolan varsa bilmiyorum
hocam tabii ki öyle haklısın ben örnek olarak dedim sizin attıgınız fotonun anlamı beni alakadar etmiyor benim sorunlarım kendime imajı verdigi icin öyle söyledim. Bizi de ilgilendirir ülkemizdeki kara para olayları

Sebastian Szymanski

80+ Silver
hocam tabii ki öyle haklısın ben örnek olarak dedim sizin attıgınız fotonun anlamı beni alakadar etmiyor benim sorunlarım kendime imajı verdigi icin öyle söyledim. Bizi de ilgilendirir ülkemizdeki kara para olayları
Tabi ki ilgilendirir ama bu konu çok gündem olmaya başladı bizim milletin sorunu da bu biri birini aldatır bizm millet kaos yaratır vb. sizin konunuz ile alakalı yanlış bir anlaşılma olduysa kusura bakmayın hocam

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,854
İsim
Mert Can Ergün

Enercii​

Top Bottom