Neler Yeni

Sizce Hangi Mesleği Seçmeliyim?

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
382
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı
Ben de sınava hazırlanıyorum ne seçicem derdi öyle bi sıkıntı ki valla içinden çıkılmaz sonumuz hayrolsun

.RBO.

80+ Silver
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Tr de hiçbiri. yurt dışında Fizik,uzay havacılık beyin cerrahidede beyin makine arası çalışma yaparsanız onunda önü açık.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,920
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Tr de hiçbiri. yurt dışında Fizik,uzay havacılık beyin cerrahidede beyin makine arası çalışma yaparsanız onunda önü açık.

Yurtdışında yaşamak istiyorum zaten. TR'nin çilesi çekilmez.

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,216
İsim
Ahmet Deniz

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Bilim ve teknolojiye hayatımı adamış birisiyim. Siz hangisini seçerdiniz?

• Beyin ve sinir cerrahisi
  • Bilgisayar mühendisliği
  • Fizik profesörü
  • Uçak mühendisliği
  • Uzay ve havacılık
bakın böyle bölüm seçilmez.
Otur ve mesleklerin artı ve eksilerine bak.
Hangisinin eksilerine rağmen sevmişsen o mesleği istiyorsundur demek.
Parasına göre , istihdamına göre meslek seçilmez başta söyleyeyim herkese.
Ben bilgisayar mühendisliği istiyordum 3 yıldır ancak sonradan elektriğe olan ilgimdne doalyı EEM seçtim ve bu kararımdan mutluyum.
Siz de düşünün lütfen oturup.
he yurt dışı mevzusu diyorsanız ne okursanız okuyun o işe adayıp bir şeyler ile kendinizi öne atamadıktan sonra zaten nereye gidersen git aynı olacak sonuçlar aşşağı yukarı.
He bölüm önerisi istiyorsanız ben okuduğum bölümü öneririm .
hem bilgisayar hem elektrik sevgimi karşılıyor.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,920
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit

1721

80+ Bronze
Yurtdışında yaşamak istiyorum zaten. TR'nin çilesi çekilmez.
annemin mühendis iş arkadaşı bakıcılık sertifikası alıp avusturalya ya yerleşti. bazı ülkeler için illaki üniversite şart değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

annemin mühendis iş arkadaşı bakıcılık sertifikası alıp avusturalya ya yerleşti. bazı ülkeler için illaki üniversite şart değil.
mühendis olarak başvurmuş başta ama geri dönüş alamamış

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,216
İsim
Ahmet Deniz

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,920
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,920
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
586
İsim
Enes Altunışık
Nasıl pek bir şey katmaz? Ben de düşündüğümden soruyorum.
Bilgisayar mühendisliği dersleri Türkiyede çok kalitesiz. 4. Sınıfta arkadaşım var, hiçbir şey öğrenmemiş. Bir sene evde yazılım çalış sektöre daha hazır olursun. (Yine de bir diploman olması her zaman artı katar.)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sanırım beyin ve sinir cerrahisine karar vermiş gibiyim ancak diğerlerini de istiyorum. :D
Kendini kısıtlamak zorunda değilsin. Diğer istediklerini daha sonra okumayı deneyebilirsin. Öğrenmenin ve okumanın yaşı yok sonuçta.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,614
Üyeler
142,768
Son üye
RysaX
Top Bottom