Neler Yeni

Sizce Hangi Mesleği Seçmeliyim?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,920
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
ya özel değilse geçen senelerdeki sıralamaların kaçtı ?

İlk sınavımda EA üzerinden girdim ve neredeyse çalışmadım. Sıralama: 78.490

İkinci sınavımda birçok olumsuz durum yaşandı ve kendimi sınava veremedim. Sıralama 131.000 (Küsüratı hatırlamıyorum.)

Bu sene de yine kötü olaylar yaşıyorum ama yeter artık, bıktım. :D

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bilim ve teknolojiye hayatımı adamış birisiyim. Siz hangisini seçerdiniz?

• Beyin ve sinir cerrahisi
  • Bilgisayar mühendisliği
  • Fizik profesörü
  • Uçak mühendisliği
  • Uzay ve havacılık
Çok fazla seçenek var. Öncelikle sayısını kendine göre daraltmalısın. Ülkenin gerçeklerini de göz önüne almalısın. Bu bölümlerden kaç tanesi mezun olduğu bir işte çalışabiliyor ona bakmak lazım. Maalesef hiçbir meslek dışardan göründüğü gibi değil. İçine girmeden tavsiye ile anlayamıyorsun. Birde senin gerçeklerin var. Sıralanan hangisine yeter ona bakmak lazım.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,920
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
Çok fazla seçenek var. Öncelikle sayısını kendine göre daraltmalısın. Ülkenin gerçeklerini de göz önüne almalısın. Bu bölümlerden kaç tanesi mezun olduğu bir işte çalışabiliyor ona bakmak lazım. Maalesef hiçbir meslek dışardan göründüğü gibi değil. İçine girmeden tavsiye ile anlayamıyorsun.

Meslekler hakkında nispeten bilgiye sahibim. TR'de yaşamayı düşünmüyorum. Bu yüzden maddiyat önemli değil.

Light

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
312
İsim
Arda Yıldırım
Bilgisayar mühendisliği pek bir şey katmaz. Beyin ve sinir cerrahisi yakışır. Kaliteli bölüm.
Nasıl pek bir şey katmaz? Ben de düşündüğümden soruyorum.

Rulep

80+ Gold
Havacılık uzayla uçak hemen hemen aynı bölümler nerede çalışmak istiyorsun buna karar ver

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,920
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit

MacWix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
HAYRETTİN KÖNEŞ

1721

80+ Bronze
fizik profesörlüğünü unutmanı tavsiye ederim. uzay ve havacılık genelde roket sektöründe aranan eleman ve hala aranmaya devam ediyor. bilgisayar mühendisliği tırt, doktorluk sabır ister. kısaca tavsiyem uzay ve havacılık

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,216
İsim
Ahmet Deniz
İlk sınavımda EA üzerinden girdim ve neredeyse çalışmadım. Sıralama: 78.490

İkinci sınavımda birçok olumsuz durum yaşandı ve kendimi sınava veremedim. Sıralama 131.000 (Küsüratı hatırlamıyorum.)

Bu sene de yine kötü olaylar yaşıyorum ama yeter artık, bıktım. :D
hocam sıralamalar fena değil ya

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,614
Üyeler
142,768
Son üye
RysaX
Top Bottom