Neler Yeni

🔥🔥 1 DOLAR = 20.80₺ 🔥🔥MAŞALLAH🧿

marilyn

80+ Silver
Birazdan forumun demir troll başları damlar daha mantıksız argümanlarla muhalefeti, dış güçleri falan suçlarlar ben onları bekliyorum hocam. Bu kadar rahat şekilde bilgiye ulaşabildiğin bir dönemde, portakaldan sıkma bilgileri gelip burada bile yazma motivasyonuna nasıl kavuşuyorlar merak ediyorum.

Piyasaya yapılan son baskılamadan önce 23 lira bandındaydı.
diş güçler sadece sana yokki bak avustralyaya adamlar sönürge ülkesiydi şu an refah içinde yaşıyorlar insanlar eahat relax birbirlerine argo konuşuyorlar ama türkiyedeki gibi sen bana lanmı dedin kavgası olmuyor olan vardır ama oranın halkı daha sakin

türkiyede bilirsiniz hobi adı altında bazı şeyleri yapmak zor ben downhill bisikletçisiyim ve açıkcası 2015 model bir bisiklete sahip olmak beni çokta mutlu etmiyor bir parçası kırılıp döküldüğünde o parçayı aramak sanayide yaptırmak yada 30 euro kargo ücreri verip bike24 den getirtmek bana koyuyor avustralyada birsürü marka çeşitliliği var serbest piyasa alım gücü düşük benim etrafımda deli gibi bu sporu yapan ama ekonomiden dolayı xc süren tanıdığım çocuklar var bunlar kadro çatladığında yada başka bir şey olduğunda spora hemen küsüyorlar haliyle moralin bozulması çok normal çünkü o bisikletin yerine başka bir şey koyabilmek için en az 2 ay adam akıllı çalışman gerekiyor çocuksun çalışamazsın babanın maaşı belli alamazsın avustralyada amerikada çim biçip altına 2. elden sağlam bi dh enduro çekiyorsa o hobiyi yapıyor büyüdüğünde pro katogorisinde yarışlara giriyorsa bana hiç coğrafya kader değildir çalışan yapar lafı yapmasınlar ben bu insanların eğlence kaynaklarını anlayamıyorum sap gibi yaşayan bir araba alıp son ses radyoda müzik açabilmek için kredi çeken ve bunu savunan bu zihniyeti anlayamıyorum alım gücü yok sporcu var ürün yok bu çocuk belki dünyada yarışlara girecek belki türk fabio wibmer olacak en basidinden ama önünde bir ton engel var

ülkeyi çalıp çırpan hükümet ve bunları savunanlar utansın planları bal gibi işliyor halk göremiyor yada görmek istemiyor

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,019
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
aga alcak olduğunuz bir şey varsa alın direk gg olucak
Müdahele gelir sabaha merak etme
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama bi kaç ay sonra yapılamaz gibi geliyor bana devamlı müdahele

Dolayısıyla dediğin gibi ne kadar erken o kadar iyi

Fatih534

80+ Bronze
USD şuanda 22 civarı 20 ye alırsan hepsini alırım.
😄

Müdahele gelir sabaha merak etme

Ama bi kaç ay sonra yapılamaz gibi geliyor bana devamlı müdahele

Dolayısıyla dediğin gibi ne kadar erken o kadar iyi
Müdahale Ettiler Zatende Ben Şunu Anladım Dün Gece Doları Zor Tutuyorlar Yükseliyor Ama Nasıl Saniyesi Saniyesine 30Kuruş

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
Zaten almaya kalksan bile bu fiyattan vermiyorlar Kapalıçarşı'da dolar daha pahalı yani 20 lirayı çoktan geçmişti

ZEHİRLİ OK GELDİ dolar 20.25 olmuş bu devirde sistem toplanmaz
images.jpeg

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,476
İsim
Kadir
Serbest piyasa kuru daha çok yükseliyor ve aradaki marj açılıyor, yakında hem ihracatçı hem de distribütörler batabilir.
geçmiş olsun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
939,956
Üyeler
147,803
Son üye
SelcukBey44
Top Bottom