Neler Yeni

12.SINIF USTALIK BELGESİ SINAVI

Yunus0633

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yunus Ali Yüzüak
ARKADAŞLAR 12.SINIFA GİDİYORUM BİLİŞİM BÖLÜMÜNDEYİM VE SON AY BİZE USTALIK BELGESİ VERMEK İÇİN SINAVA SOKACAKLARMIŞ BU SINAV NASIL OLACAK Bİ BİLGİNİZ VARMI

Xtrynel07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
İbrahim
ARKADAŞLAR 12.SINIFA GİDİYORUM BİLİŞİM BÖLÜMÜNDEYİM VE SON AY BİZE USTALIK BELGESİ VERMEK İÇİN SINAVA SOKACAKLARMIŞ BU SINAV NASIL OLACAK Bİ BİLGİNİZ VARMI
Bende aynı şekilde bilişim bölümünde okuyorum. Şöyle anlatıyım 3 sene gördüğün yani 9,10,11. sınıflarda olan meslek derslerin genel bi sınav şeklinde yapılıyor.

Yunus0633

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yunus Ali Yüzüak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende aynı şekilde bilişim bölümünde okuyorum. Şöyle anlatıyım 3 sene gördüğün yani 9,10,11. sınıflarda olan meslek derslerin genel bi sınav şeklinde yapılıyor.
BU SINAV YAZILIMI OLACAK YOKSA UYGULAMALIMI

Xtrynel07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
İbrahim
Bize yazılı olacak dedi hoca.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sen yazılım geliştirme bölümünde misin yoksa ağ sistemleri mi?

Xtrynel07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
İbrahim
Bu yazılım da işte mesela 9. sınıfta Programlama Temelleri, Bilişim Teknolojilerinin Temellerii birde Bilişim Tasarım var bu derslerin arasından bi konu seçicekler ondan 1-2 soru hazırlıcaklar.

Bu Programlama Temelleri'nden örnek verirsek biz o derste Python gördük mesela Python ile alakalı bi örnek sorabilirler.

Yunus0633

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yunus Ali Yüzüak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu yazılım da işte mesela 9. sınıfta Programlama Temelleri, Bilişim Teknolojilerinin Temellerii birde Bilişim Tasarım var bu derslerin arasından bi konu seçicekler ondan 1-2 soru hazırlıcaklar.

Bu Programlama Temelleri'nden örnek verirsek biz o derste Python gördük mesela Python ile alakalı bi örnek sorabilirler.
TEŞEKKÜR EDERİM

Xtrynel07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
İbrahim
Rica ederim, bu konu ile alakalı bilişim şefleri bi açıklama yapmadıysa mutlaka sorun bunu sınıfçak. Çünkü ne nasıl soracakları hakkında açıklama yapmaları lazım.

Biz bile sınıfcak zar zor açıklama yaptırdık hocaya.

IKeeqo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
İbrahim
Hem sorumluluk sınavım var hem bu ustalık belgesi sınavım var hem de tyt var ulan hayat üstüne üstün 9. sınıfla 10. sınıftaki dersleri hiç görmedim

dalgakıran06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Enes
önceden böyle şeyler yoktu ya bize direkt verdiler ustalık belgesini

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
722
İsim
Berat fatih
ben elekitrk bitiridm ve panoyu geçtim nasıl oldu bilmiyorum (raporum vardı EHEHE :hackerman: ) sen hatasız kod yazıcan. EVLAT

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,965
Üyeler
142,063
Son üye
Uğurcan ocak
Top Bottom