Neler Yeni

1200 TL'ye XMAX (X3) Karyus Pro aldım

predator

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Çepni

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Enbiya İlitli

predator

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Koltuk nasıl memnun musunuz? Bende Akela modelini almayı düşünüyorum, alınır mı?
pek memnun değilim kolları aşırı geniş, omuz açıklığınız rahat 120 130 arası olmalı ayreten kolları güven vermiyor. tam olarak dik değil otururken bir kaç hafta oldu ayağı kırıldı. cidden özenli kullanan biri olmama rağmen bunlar aşırı rahatsız edici.

Çepni

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Enbiya İlitli
pek memnun değilim kolları aşırı geniş, omuz açıklığınız rahat 120 130 arası olmalı ayreten kolları güven vermiyor. tam olarak dik değil otururken bir kaç hafta oldu ayağı kırıldı. cidden özenli kullanan biri olmama rağmen bunlar aşırı rahatsız edici.
Çok teşekkür ederim bende uzun ömürlü olması açısından bütçeyi biraz arttırmayı başardım. Sizin yorumunuzda çok yararlı oldu. Garantisi iyi diyorlar inşallah sorununuz çözülür.

Salu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
828
İsim
Furkan SARIGÖL
Xdrive öneririm ama bütçem yok diyorsun h.o

Nobilium

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ahmet Tarık Yanık
Çok teşekkür ederim bende uzun ömürlü olması açısından bütçeyi biraz arttırmayı başardım. Sizin yorumunuzda çok yararlı oldu. Garantisi iyi diyorlar inşallah sorununuz çözülür.
Ne aldiniz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ne yaptiniz acaba ben de alcaktim ama?

Çepni

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Enbiya İlitli
Ne aldiniz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ne yaptiniz acaba ben de alcaktim ama?
Ben Hawk almıştım fakat memnun kalmadığım için iade etmiştim. Çalıştığım işyerinden ofis koltuğu aldım onu kullanıyorum.

Top Bottom