Neler Yeni

13 yaşında bıyıkları mı jiletle aldım zararı olur mu

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
539
İsim
yunusemre
Jiletle ilk defa aldım bıyığım yoktu tüydü jilet vurduğum için bişey olur mu bidaha yapmıcam zaten sıkıntı çıkarır mı kasımda 14 yaşına gircem
makına varsa bırdaha onla alırsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
523
İsim
ragnar oğlu tarkan
ben o yaşlarda jiletle ters alıyordum tertemiz oluyordu sorun olmaz o yaşlarda da bıyığınızı alın kötü duruyor :D

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,676
İsim
marilyn
Jiletle ilk defa aldım bıyığım yoktu tüydü jilet vurduğum için bişey olur mu bidaha yapmıcam zaten sıkıntı çıkarır mı kasımda 14 yaşına gircem
Olmaz ama traş makinası al bir ara ben 4 yıldır makina ile aliyorum hafif kirli goruntu hoşuma gidiyor çok uzun sakalda afgana benziyorum tam ortası ne baby ne afgan

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
783
İsim
Ahmet Yıldırım
Jiletle kesmen bıyıklarını arttırmaz söyleyenlere inanma. Ama daha küçüksün küçük bir permatikle kes kendine zarar verme ihtimalin daha az olur. Ne kadar dikkatli olsanda kesebilirsin tek sıkıntı bu.

The Semih

80+ Gold
Erken yaşta kıllar kalın çıkar onunda bişey yok, sakalla uğraşmak çok yorucu o yüzden bırak kendisi uzasın

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,922
İsim
Hakan
Sıkıntı olmaz
Jilet daha gür çıkarmıyor sadece kesme şeklinden dolayı daha gürmüş gibi geliyor
Çünkü çapraz kesiyor makine ise düz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,677
Üyeler
157,267
Son üye
Efec
Top Bottom