Neler Yeni

🔥İndirim 15₺ —-Bluetooth Mikrofonlu Işıklı Kedili Kulaklık

Dahası  
Reaksiyon skoru
361
İsim
Tugra
Arkadaşlar bence bu ne kan sömürmektir ne de fırsatçılık eğer hatalı bir fiyat varsa bunu bizim değil patron ve hata yapan işçinin düşünmesi gerekiyor iptal edenler varmı var ama ben iptal etmiycem ihtiyacım varmı yok bu bağzılarınıza göre insafsızlık bağzılarınza göre fırşatçılık bağzılarına göre mantıklı gelebilir çok normal fakat eğer böyle bakış açılarını tartışıcak isek konuya baktığımızda genelde gece hepsini alanlar olduğu için şikayetçiler yani bizmi fırsatçıyız yoksa bağzıları gece firsatimi görmedi neyse...

1723034497646.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

İptal mi geldi
Yok hala aktif bende

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
387
İsim
Tuğra
Arkadaşlar bence bu ne kan sömürmektir ne de fırsatçılık eğer hatalı bir fiyat varsa bunu bizim değil patron ve hata yapan işçinin düşünmesi gerekiyor iptal edenler varmı var ama ben iptal etmiycem ihtiyacım varmı yok bu bağzılarınıza göre insafsızlık bağzılarınza göre fırşatçılık bağzılarına göre mantıklı gelebilir çok normal fakat eğer böyle bakış açılarını tartışıcak isek konuya baktığımızda genelde gece hepsini alanlar olduğu için şikayetçiler yani bizmi fırsatçıyız yoksa bağzıları gece firsatimi görmedi neyse...

Alıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok hala aktif bende
Evet dostum bağğzıları firsatci

ghnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Gökhan
amazon yd ürünleri çatır çatır iptal oluyor hocam. fiyat hatasını geçtim benim 15klik siparişim dahi iptal oldu

dipnot: kafada soru işareti kalmasın gönderici amazon olan siparişlerden bahsediyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,477
Üyeler
151,555
Son üye
Memree
Top Bottom