Neler Yeni

15m niz olsa ne yatırımı yapardınız ?

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
12 milyon ₺'ye 2023 TOURİSMO 16 RHD 2+1 Otobüs alırım kalanınıda borsaya.

eyer25pro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Efehan yer
hocam o parayla senin yerinde olsam iş yapardım galeri ve emlak gibi yada kilsan gibi fabrikalardan araya bir tanıdık vesayre sokarak bayilik alırdım

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Hepsiyle ev alır kiraya verirdim çalışmazdim sabıt gelir kaynağım olurdu mis gibi

Mlfz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Mehmet Kayra Suvar
Hepsiyle ev alır kiraya verirdim çalışmazdim sabıt gelir kaynağım olurdu mis gibi
15 milyon lirayı çöpe atmak daha çok karlı olur tr de emlak konusu kötü zengin yurtdışında ev alıyor oraya yatırım yapıyor tr de ev alan kimse kalmadı kira da dahil ben İstanbul da yatırımı yapıp biraz gelisince yurtdisina gideceğim

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
15 milyon lirayı çöpe atmak daha çok karlı olur tr de emlak konusu kötü zengin yurtdışında ev alıyor oraya yatırım yapıyor tr de ev alan kimse kalmadı kira da dahil ben İstanbul da yatırımı yapıp biraz gelisince yurtdisina gideceğim
Başarılar

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,791
İsim
göksel yurtcan

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
adam haklı hocam o parayı mevduat faizine koysa çok daha yüksek getiri sağlar
Banka vs hiç uğraşmam alırım veririm kiraya yeter zaten 5 daire alsan en az 10 binden kiraya versen 50 bin TL yeter daha ne olsun

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,791
İsim
göksel yurtcan

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
eklediğimide okuyum hocam bir şey daha ekledim
Herkes onu bilmez borsa da bilgi önemli takip önemli risk almak gerekiyor gerçi risk olmadan başarı olmaz ama yinede bunu herkes yapamaz herkesin düşüncesi kendine özgü ben gayrimenkul alırdim sen fon gerçi olmayan para hakkında ben fazla konuşmam gereksiz muhabbet olarak görüyorum bir söz vardır "Paran Kadar Konuş" o misalde işte 😃

TrackVoice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,226
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,791
İsim
göksel yurtcan
Herkes onu bilmez borsa da bilgi önemli takip önemli risk almak gerekiyor gerçi risk olmadan başarı olmaz ama yinede bunu herkes yapamaz herkesin düşüncesine kendine özgü ben gayrimenkul alırdim sen fon
fon almak borsa değildir hocam bu arada dediğiniz sizin için kazançlı dursada asgari ücretli çalışan veya devlet memurları için gayet kötü oluyor depremden önce 1500tl kira veriyorduk antakyada şuan mersinde 13000tlye zar zor ev bulduk bu resmen soygundur benim annem asgari ücretle çalışıyor babam devlet memuru biz kira ödemekte zorlanıyoruz gerçekten yanlış anlamayın ama sizin zihniyetinizdeki insanların elinde para olması gerçekten çok korkutucu

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
fon almak borsa değildir hocam bu arada dediğiniz sizin için kazançlı dursada asgari ücretli çalışan veya devlet memurları için gayet kötü oluyor depremden önce 1500tl kira veriyorduk antakyada şuan mersinde 13000tlye zar zor ev bulduk bu resmen soygundur benim annem asgari ücretle çalışıyor babam devlet memuru biz kira ödemekte zorlanıyoruz gerçekten yanlış anlamayın ama sizin zihniyetinizdeki insanların elinde para olması gerçekten çok korkutucu
Ben yanlış anlamam merak etme 15 milyon TL em yok sonuçta benimki düşünce kaldı ki bunu sizde yaparsınız bence evler 10 bin TL iken 5 bine kiraya verir misiniz gerçekten sormak istiyorum ben etiketciyim piyasa da çok az bu işi yapan ben uygun fiyatlı yapmaya çalışıyorum ailecek çalışıp gideri kısmaya çalışıyorus ve belki de bunun sayesinde iş yapıyorum nadir bir firma olduğumuz için bize yöneliyorlar gidip 50krs a etiket yapmam mevcut ekonomik şartlar neyi gerektiriyorsa onu yaparım herkes ister uygun fiyatlı olsun her şey keşke öyle olsa keşke benim kendi işim olmasına rağmen bolluk içinde değilim hatta giderleri kısıyorum ki önümüzde evlilik var giderleri var vs bunlarla savaşırken enflasyon altında ezilemeyiz ayak uydurmak zorundayiz ama haklısın kiracı olanlarin Allah yardımcısı olsun çok zor biliyorum ben

Top Bottom