Neler Yeni

16personalities kişilik testi

Donatus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
asdasd asdasdasd
özellikle 16personalities kişilik testinden sonra anladım içimden gelen o siyasi lider olma isteğini yada arkadaşlarımın bir problemi olduğunda bana yazdıklarını. Bir erkek olarak erkeklerin yüzde 2 sinde bulunan bir kişilik olan enfj-a imişim(erkeklerde en nadir 2. kişilik tipiiymiş görünce vay anasını dedim çıtırdan bi mutlu oldum). Bu kişilik Obama , Oprah , Matrixteki Morpheus, jennifer lawrance gibi isimlerde de varmış hatta. Önder/ mentor diye geçiyor. Bu durum bazı zamanlarda çok da sıkmıyor değil insanların sürekli bir şey sormasını ne kadar sevsem de bir yerden sonra sıkıntı basıyor gene yazdı başımın belası bile diyorum hatta. Bana test doğru çıktı 2 kelime bir şeyler yazayım dedim belki birilerinin kişilik adını bulmasına yardımım dokunur diye. (Yazarken farkettim gene bir yardımcı olma isteği var). testin linkini bırakacağım isteyen çözsün aşağıya yazın da mutlu olayım. (bak gene özelliklerden biri istemsiz bir şekilde gün yüzüne çıkıyor. Birilerine yardım ettikten sonra onlardan gelen geribildirimlerle mutlu oluyorum geri bildirim vermiyorsa çabucak çıldırıyorum).

Mesaj otomatik birleştirildi:

özellikle 16personalities kişilik testinden sonra anladım içimden gelen o siyasi lider olma isteğini yada arkadaşlarımın bir problemi olduğunda bana yazdıklarını. Bir erkek olarak erkeklerin yüzde 2 sinde bulunan bir kişilik olan enfj-a imişim(erkeklerde en nadir 2. kişilik tipiiymiş görünce vay anasını dedim çıtırdan bi mutlu oldum). Bu kişilik Obama , Oprah , Matrixteki Morpheus, jennifer lawrance gibi isimlerde de varmış hatta. Önder/ mentor diye geçiyor. Bu durum bazı zamanlarda çok da sıkmıyor değil insanların sürekli bir şey sormasını ne kadar sevsem de bir yerden sonra sıkıntı basıyor gene yazdı başımın belası bile diyorum hatta. Bana test doğru çıktı 2 kelime bir şeyler yazayım dedim belki birilerinin kişilik adını bulmasına yardımım dokunur diye. (Yazarken farkettim gene bir yardımcı olma isteği var). testin linkini bırakacağım isteyen çözsün aşağıya yazın da mutlu olayım. (bak gene özelliklerden biri istemsiz bir şekilde gün yüzüne çıkıyor. Birilerine yardım ettikten sonra onlardan gelen geribildirimlerle mutlu oluyorum geri bildirim vermiyorsa çabucak çıldırıyorum).

ek olarak ben bir de kinestetik zekaya sahipmişim hep ilkokuldan beri matematikte ve elyazısı yazmakta zorlanırdım baktım bu kinestetiklerin bir özelliğiymiş. İlkokulda hep ayakta kalırdım o özelliği bastırdılar hep sonradan çıkıyor bak bu da insanların yüzde 3 ünde varmış. Böyle durumlar insanların beni anlamasını bayağı bir zorlaştırdı özellikle cahilliğin kol gezdiği ülkemizde. çok net hatırlıyorum İlkokulda hoca sıramın kenarında ( sıra en sağdaydı) hocam sırf ayakta durdum diye tek ayak üstünde durma cezası vermişti. Arkadaşlar demem o ki benim bu nadir özelliklerim bazıları kıskansa da pek iyi sonuçlar doğurmadı hiçbir şey dışarıdan göründüğü gibi değilmiş burdan bunu öğrendim

Son düzenleme:

Emre123a

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,312
İsim
Emre
Arabulucu ney la

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
1605714879397.png

1605714906050.png

1605714921560.png

uWu

Donatus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
asdasd asdasdasd
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arabulucu ney la
emre başkanım eğer doğruysa bizim ikimizin çok iyi anlaşmamız lazım internetten birkaç video izledim herkes bu 2 şeye en iyi çift özelliği diyor (gay değilim yanlış anlaşılmasın normal arkadaştan bahsediyorum

sanırım doğru çıkmış :D ama üzülecek bir şey yok bence her kişiliğin iyi ya da kötü yanı var elbet bunları düzeltmeye çalışmamız lazım

insanların farklı farklı özellikleri olması hiçbirinin aynı olmaması ne kadar değişik ve büyüleyici ya resmen imana geldim

Bthnsvc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
716
İsim
Batu
ALBERT EİNSTEİN
Mantıkçı kişilik tipi oldukça az bulunur cinstendir ve nüfusun sadece yüzde üçünü oluştururlar
Einstein çıktım beyler lkwmdqw

Tost Kayaoğlu

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Screenshot_2020-11-18-21-16-43-32.png

Onedio testlerinden iyi

Yakup.

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Mimar çıktı.

Donatus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
asdasd asdasdasd
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mimar çıktı.
hocam elon musk ile aynı kişilik tipindesiniz kendisi idollerimden biridir sizin adınıza mutluluk duydum bunu öğrenmeniz inşallah ileride bir işinize yarar şahsen ben bayağı bir çıkarımda bulundum geriye dönüp baktığımda

bu testler kaliteli bayağı ya hatta ekşide 60 sayfaya yakın entry var redditi düşünemiyorum ama adamlar kaliteli iş yapmış bence bende doğru çıktı sonuçlar

Mantıkçı kişilik tipi oldukça az bulunur cinstendir ve nüfusun sadece yüzde üçünü oluştururlar
Einstein çıktım beyler lkwmdqw
siz matrix deki neo çıktınız ben de Morpheus şansa bak öğrencimi buldum galiba :)

4101995

80+ Gold
En İyi Cevap
24

ek olarak ben bir de kinestetik zekaya sahipmişim hep ilkokuldan beri matematikte ve elyazısı yazmakta zorlanırdım baktım bu kinestetiklerin bir özelliğiymiş. İlkokulda hep ayakta kalırdım o özelliği bastırdılar hep sonradan çıkıyor bak bu da insanların yüzde 3 ünde varmış. Böyle durumlar insanların beni anlamasını bayağı bir zorlaştırdı özellikle cahilliğin kol gezdiği ülkemizde. çok net hatırlıyorum İlkokulda hoca sıramın kenarında ( sıra en sağdaydı) hocam sırf ayakta durdum diye tek ayak üstünde durma cezası vermişti. Arkadaşlar demem o ki benim bu nadir özelliklerim bazıları kıskansa da pek iyi sonuçlar doğurmadı hiçbir şey dışarıdan göründüğü gibi değilmiş burdan bunu öğrendim
Doğru söze ne denir
44CCE042-D934-4AB6-A329-FEBD89723D2B.jpeg
6208E174-0D73-4004-A353-68772390DCB5.jpeg

Trexsons

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Yönetici çıktı yok mu bir modluğumuz?

cbager

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru