Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 1tb ssd 2068 tl wd black sn770

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Erman
O zaman fiyatları da düşürsünler. Üstünde 2 tane silikon parçası olan nvme yapıyorlar. Maliyeti 10 dolar değildir.
Eskiden 1 tb nvme deyince 2 tarafı da full dolu kartlar gelirdi.
Bu arada sandisk in asıl üreticisi kim acaba.

Bir de asıl entegreyi üreten Toshiba, üstüne sandisk yazılıyor. Bunu kullanan Western Digital de kendi etiketini basıp kart yapıyor. Isınamadım bu işe
Sandisk'in asıl üreticisi kendisi zaten. WD Sandisk'i satın aldı birkaç yıl önce. Ssd fiyatları yol sonuna doğru düşecek. Sene başı nand üretim odaklarını ramlere kaydırdılar. Ssd fiyatları arttı şuan ise ssd üretiyorlar stoklar kalcak ellerinde bu kez de ram fiyatlarını arttıracaklar. Uzak doğu üreticileri bu konuda kaşarlar.

Mitra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Birol Olcaytürkan

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
743
İsim
ibrahim can
Acaba şehir ve lokasyona göre değişiyor olabilir mi? Benim İstanbul Gaziosmanpaşa teslimat.. :unsure:
benim adana belki o yüzdendir dicemde 1 hafta geçte teslim etmezsin ya

Mitra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Birol Olcaytürkan
Hocam 18de sipariş ettim hala Hollanda’da kargo şubesinden çıktı gözüküyor. Salıdan beri bu şekilde tam bi saçmalık.
Tahmini teslim tarihi neydi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

benim adana belki o yüzdendir dicemde 1 hafta geçte teslim etmezsin ya
Hocam sanırım İstanbul içi bugün. İstanbul dışı muhtemelen Pazartesine sarkabilir.

Silver Stone

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
259
İsim
Tayfun Balım
Ürünü 18 inde aldım İstanbula indi gümrükten çekip aktarmaya vermişler, pazartesi sabahı elime ulaşır diye düşünüyorum.
Ürünü test etme fırsatı olan oldu mu? Crytal disk mark vs.

Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Ahmet Aktaş
Yabancı yorumlara göz attım. Geçen sene yurtdışı cadılar bayramı indirimlerinde bu ssd'yi 20 dolara alanlar olmuş dişlerimi kırdım sinirden 20 dolar nedir lan. Biz steamde bir oyuna 20 dolar para veriyoz zaten. Herif bu parayla 1 tb ssd sahibi oluyor.

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
743
İsim
ibrahim can
Yabancı yorumlara göz attım. Geçen sene yurtdışı cadılar bayramı indirimlerinde bu ssd'yi 20 dolara alanlar olmuş dişlerimi kırdım sinirden 20 dolar nedir lan. Biz steamde bir oyuna 20 dolar para veriyoz zaten. Herif bu parayla 1 tb ssd sahibi oluyor.
659,34 Türk Liracık

coolsnow

80+
Birkaç yıl sonra 10 dolara düşer. Adamlar 2 tane entegre devre koyarak ssd yapıyor. Usb bellek sanki. Usb ye koysan yine olur.
Eskiden kol kadar silikon alanı gerekiyordu. Hatta intel optane filan tam pcie slota takılıyordu, ekran kartı gibi kocaman ssd ler vardı.

8tb hdd düşünüyordum, vaz geçtim. Ssd ler hdd den daha ucuz. ya da olma yolunda.

impacto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Ekz
7. sayfada verdiğim linklerde ki ürünlerden birini alarak PCI slotlarında kullanabilirsiniz. Bu ürünlerden X1 slotlarına takılan da var. X16 slotlarına takılanda. Yalnız hız düşer bu şekilde ona göre.

Edit: Bu arada benimki de bugün teslim edildi. (y)
Hocam bende gigabyte b450m s2h var. Hangi girişi kullanmam gerekiyor ?

Mitra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Birol Olcaytürkan
Hocam bende gigabyte b450m s2h var. Hangi girişi kullanmam gerekiyor ?
Gigabyte.jpg

Akadir41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Abdülkadir İvenç
Instagram
akadirr1
Steam
Rinnflow
Twitter
aakadir_
Discord
Kadirr#4145
Reddit
Rinnflow
Acaba şehir ve lokasyona göre değişiyor olabilir mi? Benim İstanbul Gaziosmanpaşa teslimat.. :unsure:
Kocaeli hocam benim bilemiyorum tam olarak dediğim gibi salıdan beri öyle duruyor hareket yok.

mavibere

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
Mehmet
Son düzenleme:
Top Bottom