Neler Yeni

2. Tur Genel Seçim Anketi

SİZCE 2. TUR SEÇİM SONUCU NE OLUR?

• Oy kullanan toplam üye
    109
  • Anket kapatıldı .

milenix

80+ Gold
hocam sizin gitmemeniz kk nın 1 oy alamaması bu durumda akp önde o mantıkla akp vericeksiniz diyor arkadaş
İstemediğim kişiye niye oy vereyim Allah aşkına ya. Ben her iki tarafı da desteklemiyorum.

IceMan🥊

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
939
İsim
Baran Çelik
İstemediğim kişiye niye oy vereyim Allah aşkına ya. Ben her iki tarafı da desteklemiyorum.
Şöyle düşün gözünün önünde birisi bir kötülük yapıyor sen de engel olabilecekken olmuyorsun banane diyorsun bu durumda sen de suçlusun

Heroia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
375
İsim
Yusuf Eroğlu

milenix

80+ Gold

milenix

80+ Gold
Şöyle düşün gözünün önünde birisi bir kötülük yapıyor sen de engel olabilecekken olmuyorsun banane diyorsun bu durumda sen de suçlusun
Her iki tarafta kötü ise işten çekilmek en mantıklısıdır.

milenix

80+ Gold
tamam hocam atmayın oy ben tanımını yapıyorum bana yükseliyorsunuz
Yok sana yükselmedim. Forumda ne zaman oy kullanmayacağım desem hep böyle saçma sapan bu şekil eleştiriler alıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Niye sen bu ülkede yasamiyormusun çekilmek kolay değil öyle
Arkadaşım lütfen bana değil, siyasetçilere yüksel.

Heroia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
375
İsim
Yusuf Eroğlu
Bende Tekirdağ ilcesinde yaşıyorum tanıdık var gittim ve gerçekten çok kötü ben annem babam akp üye Bi sıra düşündüm ama 2027 de rte oy verecem AKP binasına gittim 1 hafta önce ilçe başkanı dediki orda çalışanlara gerekli erzak yardımları geldimi AKP aslında çalışıyor ama kıymet bilen yok bu arada $ kuru yakında 12 lere düşecek inanıyorum Tayyip dedem yapar yurt dışında tanıdıklarım 10$£€ eti 15$€£ alıyor orda asgari ücret yüksek ama burda daha pahalı çünkü hainler var sayaç geç bakıyorlar zamlı satmak için bay bay Kemal gizli hain

Burda maliyet daha az

Belirtmek istiyorum benim babamın çiftçi arkadaşı var 3.5₺ satıyor ünlü markete ama geliyor 3-4 katı bizde her zaman domates için ondan alıyoruz
Salatalık 4₺
Soğan 5.5₺
Patates 5.5₺
Kilosu satıyor lütfen inanmayın bunlara geçen yaz şimdi patates 6.5 falan olmuştur
Kardeşim o kuru senelerdir hiç düşürmedi hala artıyor petrol fiyatları dünyada düşüşe geçtiğinde bizde hâlâ artıyordu RTE 20 senedir enflasyon ve kuru daha 1 sene bile sabit tutamadı merkez bankasını boşalttı dış politikayı mahvetti senin o pp ne koyduğun ekran kartının kaç tl olduğundan haberin var mı? Dolar olmuş neredeyse 20 aldığın arabanın 2-3 katı vergi veriyorsun bu dünyanın hiçbir yerinde yok ayrıca Kılıçdaroğlu'nun babala programını da izlemeni tavsiye ederim.

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,129
İsim
Alpaslan Çevikel
Erdoğan'a oy veren 24 kişi arasından 4 kişiyi biliyorum geriye kalan 20 kişi acaba kim ?

Jpester

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
Emirhan Soyupek
biz erken mi ölüyoz anlamadım ya tayyipin bu malikanesinin 1 günlük giderini asgari maaş alan biri karşılamak istese 151 yıl yemeden içmeden çalışması lazımmış bu bilgi ne işinize yara bilmiyom ama kötü çok kötü

Top Bottom