Neler Yeni

200mbps hız destekli router

etnetalw

80+ Bronze
Bu arada bu attığınız üründe kabloludan kablosuza çevirme özelliği yok. Hem kablolu->kablosuz hem kablosuz->kablolu hem de kablosuz->kablosuz özelliği barındıran 3 in 1 router'lar var mı UCUZ?
Bütceniz nedir?
Ben f/p için bunu attım tabii ki. Daha premium sınıf tabii ki mevcut.

YazılımKafa

80+ Silver
Merhabalar,

Superonline fiber kullanmaya başladık ve kendi modemlerini kullanıyoruz, 200mbps hız alıyoruz. Ancak içeriki odalardan internet pek çekmediği için oraya bir güçlendirici almak istiyoruz, önceden vardı ama sanırım o hızları destekleyemiyor şu anda, biraz da eskimiş de olabilir 5 senedir falan kullanıyoruz(Linksys WAP300). Ethernet kablosu ile orijinal modeme bağlanıp aynı hızı almamızı sağlayacak bir cihaz arıyoruz aslında. Bu durumda modem mi bakmalıyız yoksa router mı veya access point mi? Ne farkları var tam bilemiyorum, marka-model tavsiyeniz de olursa çok memnun olurum :) mümkün olduğu kadar uygun fiyatlı cihazlar arıyorum.

Şimdiden çok teşekkürler.
Şuan stokta yok ama Huawei Ax3 Dual Core tercih edebilirsin. 5ghz desteği falanda var fiyatına göre çok iyi. Bende kullandım. Fiyatı 500 bandındaydı ama stok kalmamış belki denk gelirsin mağazada vs

Aytotat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ayberk TATOĞLU
Şuan stokta yok ama Huawei Ax3 Dual Core tercih edebilirsin. 5ghz desteği falanda var fiyatına göre çok iyi. Bende kullandım. Fiyatı 500 bandındaydı ama stok kalmamış belki denk gelirsin mağazada vs
onu demedim de yan odadan bağlanmaya çatışınca bilemsinyali 1 diş az çekiyor, çekim gücü düşük biraz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,610
Üyeler
138,384
Son üye
QTuran
Top Bottom