Neler Yeni

2022 iPhone 8 alınır mı?

Giatros

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
673
İsim
Fatih Altun
İlgilendiği Kategoriler
Futbol, Bilgisayar, Telefon
Instagram
fatihaltns
Discord
Giatros#4797
Arkadaşınız da ikinci el olarak aldıysa önceki sahibi belki orijinal olmayan batarya taktirmistir hocam. Piyasa da orijinal diye satılan çok fazla pil var ama gerçeği sadece Apple yetkili servisinde bulunuyor.
Peki iphone 8 alinir mi bu durumda yoksa android mi?

Kontfire

80+ Silver
Peki iphone 8 alinir mi bu durumda yoksa android mi?
Yazılım olarak arayüz kasmasın, akıcı olsun, güvenli olsun vb düşünürseniz alınabilir. 2 yıl daha güncelleme gelir diye tahmin ediyorum. Mümkünse 64gb olsun en az alacağınız telefon çünkü iPhone'lara sd Kart takılmıyor malum. Şarjının android telefonlara göre çok daha hızlı bitmesini de sıkıntı olarak görmezseniz alınabilir bir telefon bence hocam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yazılım olarak arayüz kasmasın, akıcı olsun, güvenli olsun vb düşünürseniz alınabilir. 2 yıl daha güncelleme gelir diye tahmin ediyorum. Mümkünse 64gb olsun en az alacağınız telefon çünkü iPhone'lara sd Kart takılmıyor malum. Şarjının android telefonlara göre çok daha hızlı bitmesini de sıkıntı olarak görmezseniz alınabilir bir telefon bence hocam.
Ama derseniz ki ben her uygulamaya para veremem, APK vb kurmak istiyorum, şarjı uzun süreler dayansın, ekranı büyük olsun, arayüz çok az kassa da sıkıntı değil, farklı Rom vb atmak istiyorum, SD kart takmam istiyorum , gibi gibi bu şartlarda da android tercih edersiniz

Giatros

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
673
İsim
Fatih Altun
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
fatihaltns
Discord
Giatros#4797
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama derseniz ki ben her uygulamaya para veremem, APK vb kurmak istiyorum, şarjı uzun süreler dayansın, ekranı büyük olsun, arayüz çok az kassa da sıkıntı değil, farklı Rom vb atmak istiyorum, SD kart takmam istiyorum , gibi gibi bu şartlarda da android tercih edersiniz
Hocam benim için önemli olan şey mesela androidlerde o atıyorum instagrama girip bir video efekt vs. Denediğinde yağ gibi oluyor sallana sallana ios da bu olmuyor instagramda vs daha uyumlu gibi ios.

Kontfire

80+ Silver
Hocam benim için önemli olan şey mesela androidlerde o atıyorum instagrama girip bir video efekt vs. Denediğinde yağ gibi oluyor sallana sallana ios da bu olmuyor instagramda vs daha uyumlu gibi ios.
Sosyal medya için düşünüyorsan kesinlikle iOS tavsiye ederim zaten dediğin gibi Instagram gibi uygulamalarla optimizasyonu mükemmel.

Giatros

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
673
İsim
Fatih Altun
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
fatihaltns
Discord
Giatros#4797
Sosyal medya için düşünüyorsan kesinlikle iOS tavsiye ederim zaten dediğin gibi Instagram gibi uygulamalarla optimizasyonu mükemmel.
Yani performansı önemli akıcı olsun kamerası iyi olsun

Giatros

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
673
İsim
Fatih Altun
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
fatihaltns
Discord
Giatros#4797
oyun oynayan birisi değilseniz ve de pil konusuna takılmam derseniz İphone 8 size daha uygun olacaktır.
Yani oyun oynamam günluk insta wp snap gibi uygulamaları kullanırım çoğunlukla.

montenegro98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
burak karadağ
Alınmaz bence

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,190
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
iPhone 8 2.el günümüzde halen alınır mı? 2. El bütçe seviyesinde yani 3500 civarına kadar daha iyi telefon var mıdır önerileriniz nedir?
Kullaniyorum 2 eksi yonu bar ekran boyutu ve batarya .
Ekran gine idare ediyor boyutu kucuk ama batarya eger oyun oynuyorsan kesinlikle yetmiyor .

EmirssoN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Muhammet Emir Pamuk
Yani oyun oynamam günluk insta wp snap gibi uygulamaları kullanırım çoğunlukla.
Hocam sakın android almayın o zaman ben yeni iPhone 7 plus'ı bırakıp s20 fe ye geçtim insta wp falan hep sıkıntılı

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Alınmaz ya sıfır android bak bence

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular