Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 29.997 TL HP Victus 16-S0009nt Ryzen 7840HS RTX 4060 16/512GB

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,141
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
yapıştırın gitsin monster dan iyidir bu model LOQ varmı sanmam ama var ise LOQ daha iyi olur.

Babangida Babayaro

80+ Bronze
iptal ettim arkadaşlar. % 100 srgb olanı alacağım indirim yakalarsam. @Abdullah Hacıgül yöneticimize teşekkür ederim.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,141
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Hocam bu modelin panelden şikayetçi herkes 14500hx modelinde panel değişimine gitmişler sizin görüşünüz nedir ?
Kardeşime aldık kullanıyor. Grafik tasarım işi yapmıyor fazlasıyla ona yetiyor ne beklediğinle alakalı %45 olunca renklerin %55'i yok gibi bir durum değil doygunluk gibi düşünebilirsin bir nebze

Enes_96

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Enes
Kardeşime aldık kullanıyor. Grafik tasarım işi yapmıyor fazlasıyla ona yetiyor ne beklediğinle alakalı %45 olunca renklerin %55'i yok gibi bir durum değil doygunluk gibi düşünebilirsin bir nebze
Oyun ve gündelik kullanım için tercih edeceğim. Açıkçası canlı test etme şansım olmadığı için sağlıklı karar veremiyorum.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Oyun ve gündelik kullanım için tercih edeceğim. Açıkçası canlı test etme şansım olmadığı için sağlıklı karar veremiyorum.
Arkadaşlar inşallah bu fiyatlara daha üst cihazlar indirime girer ama lütfen gerçekçi olalım bu donanımlara bu fiyatlar şuan rüya gibi bir şey, Oyun ve gündelik kullanım için küçük görücü yorum yapıyorsunuz ama ben bu makine ile 4K edit çalışırım :)

Enes_96

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Enes
Arkadaşlar inşallah bu fiyatlara daha üst cihazlar indirime girer ama lütfen gerçekçi olalım bu donanımlara bu fiyatlar şuan rüya gibi bir şey, Oyun ve gündelik kullanım için küçük görücü yorum yapıyorsunuz ama ben bu makine ile 4K edit çalışırım :)
Küçük görücüden ziyade herkes panel için çöp rezalet gibi yorumlar yaptığı için biraz korktum hocam açıkçası. Yoksa donanım olarak bana fazlasıyla yetecek bir cihaz ve bu fiyata bence de çok uygun.

Ramanda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Oğuzhan Ilıkan
Abdullah hocam bu modellerin hepsi 120 watt mı acaba

Top Bottom