Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 2K ACER IPS 170hz Monitör 6499 TL

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,580
İsim
Selim
Bence süper bir fiyat. Zaten 2k IPS ghosting olmayan bir monitör arıyorum ama başka önceliklerim olduğu için alamayacağım malesef. Monitör arayanlar bence kaçırmasın.
Başka özelliklen kastınız nedir hocam

KAPLAN53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ahmet
elinizde 8 bin tl var acer mi alırdınız başka bir model mi alırdınız

Robius

80+ Bronze

eneskaya6

80+ Silver
iyi ki almışım monitörü diğer ürünlere boşuna para vermeyin özellikle profesyonel iş yapmıyorsanız. oyunlar için üstüne vereceğiniz 1 tl gercekten gereksiz renkler parlaklık çözünürlük neredeyse bütün özellikleri 8-9k fıyatında olan monitörler ile birebir aynı. %2-3 performans farkı var ya da yok bunu göz önüne alırsanız diğerlerinin fıyatı gereksiz kalır
Mesaj otomatik birleştirildi:

elinizde 8 bin TL var acer mi alırdınız başka bir model mi alırdınız
6.5a acer aldım on numara 4k ya gecene kadar asla değiştirmem

Robius

80+ Bronze

Uur01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
UĞUR
Ekranım dün geldi bugün kurdum ama biraz fazla ışık süzmesi var gibi köşeler baya sarı duruyor diğer va panel ekranım bile bu kadar ışık sızdırmıyordu artı ekranın kendi rengi de çok sarımtrak geldi bana boyut olarak ve malzeme olarak bence iyi sadece arkadaki joystick dandik geldi.
IMG_1478.jpeg

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,211
İsim
.
Ekranım dün geldi bugün kurdum ama biraz fazla ışık süzmesi var gibi köşeler baya sarı duruyor diğer va panel ekranım bile bu kadar ışık sızdırmıyordu artı ekranın kendi rengi de çok sarımtrak geldi bana boyut olarak ve malzeme olarak bence iyi sadece arkadaki joystick dandik geldi.Alıntıyı görüntüle
Aga bune agaaaaaa.
Bu kadar olmaması lazım

iyi ki almışım monitörü diğer ürünlere boşuna para vermeyin özellikle profesyonel iş yapmıyorsanız. oyunlar için üstüne vereceğiniz 1 TL gercekten gereksiz renkler parlaklık çözünürlük neredeyse bütün özellikleri 8-9k fıyatında olan monitörler ile birebir aynı. %2-3 performans farkı var ya da yok bunu göz önüne alırsanız diğerlerinin fıyatı gereksiz kalır

6.5a acer aldım on numara 4k ya gecene kadar asla değiştirmem
Reis monitörün fotoğrafını çekip atarmısın masada nasıl duruyor bende almayı düşünüyorum

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
918
İsim
Furkan Görür
Ekranım dün geldi bugün kurdum ama biraz fazla ışık süzmesi var gibi köşeler baya sarı duruyor diğer va panel ekranım bile bu kadar ışık sızdırmıyordu artı ekranın kendi rengi de çok sarımtrak geldi bana boyut olarak ve malzeme olarak bence iyi sadece arkadaki joystick dandik geldi.Alıntıyı görüntüle
benimkide kargoda. Bakalım böyle çok fazla ışık sızması olursa iade ederim ben

eneskaya6

80+ Silver
aga bu cok fazla bende yok. değişim yapmayı dene istersen amazon zaten satıcı. yeni bi tane siparis et o gelince iade et

Uur01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
UĞUR
Aga bune agaaaaaa.
Bu kadar olmaması lazım

Reis monitörün fotoğrafını çekip atarmısın masada nasıl duruyor bende almayı düşünüyorum
Bence de ahahahaha bu arada kamera ile gördüğüm arasındaki pek bir fark diyebilirim baya üstten alttan ben görüyorum

eneskaya6

80+ Silver
Aga bune agaaaaaa.
Bu kadar olmaması lazım

ayaklarını kullanmıyorum monitör standı var öyle kurulu bende

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,670
Üyeler
156,650
Son üye
Frksnc
Top Bottom