Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 2K ACER IPS 170hz Monitör 6499 TL

Robius

80+ Bronze

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,648
İsim
Taylan Şimdi
Üründe HDMI 2.0 mı 2.1 mi var ?

Uur01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
UĞUR
170 hz doğru hocam , vesa desteği için nerden bakılır bakayım monitör şuan karşımda
Veya için arkasında veya monitör ayağını ekrana bağladığınız yerde 4 adet delik olur var ise vesa desteği vardır hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vesa var

Aynı model değil
Hocam görsellerde gözükmüyor vesa desteği

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Ben acere önyargılıyım açıkçası. Elimde 27 inç 1080p bi monitörü var nitro rgp271 gibi bişeydi adı. Paneli bozuk şuan ekranın alt kısmında yatay renkli çizgiler falan oluşuyor garantisi bittiği için servise gönderemiyorum

Robius

80+ Bronze
Veya için arkasında veya monitör ayağını ekrana bağladığınız yerde 4 adet delik olur var ise vesa desteği vardır hocam

Gizli

oliveforge99

80+ Silver
Ben acere önyargılıyım açıkçası. Elimde 27 inç 1080p bi monitörü var nitro rgp271 gibi bişeydi adı. Paneli bozuk şuan ekranın alt kısmında yatay renkli çizgiler falan oluşuyor garantisi bittiği için servise gönderemiyorum
Şansınızı deneyin bence. Bazen bu tarz durumlarda servisler fiyat farkı talep etmeksizin onarım ya da değişim yapabiliyorlar.

emreturk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Emre

Montajı yaparken delikler vardı diye hatırlıyorum hocam..bence ihtiyacı olan alsın bu fiyatlara artık ocaktan sonra 1080p monitörleri konuşuyor oluruz, Amazon satıcısı olduğu için ölü piksel vs durumunda zaten her türlü iade hakkınız da mevcut

Fantastiktürk

80+ Bronze
Yok hocam ben bi soruna rastlamadım 6400 e almıştım kasımda , genel olarak memnunum
Hocam elinizdeki modelin panelini öğrenebilir misiniz?
"Power tuşuna basılı tutarak monitörün güç kablosunu çıkarın, basılı tutmaya devam ederken güç kablosunu geri takın ve monitörün ekranının tamamen gelmesini bekleyin. Ekran geldikten birkaç saniye sonra bırakabilirsiniz. Daha önce görmediğiniz bir menü açılmadıysa monitörün normal menüsü üzerinden giriliyor olabilir, normal menüsünde bir değişiklik var mı kontrol edin. Bir değişiklik yok ise aynı işlemi diğer tuşlar ile deneyebilirsiniz.

Monitörünüzde eğer joystick varsa aynı işlemleri joystick'i sürekli yukarıda/sağda/solda/aşağıda tutarak veya joystick'e basılı tutarak deneyebilirsiniz."
Çünkü:
Tam buna bakıyordum. Panel olarak Innolux M270KCJ-K7B veya M270KCJ-K7E ya da AU M270DAN08.6 ile geliyormuş. Galiba son çıkanlar AU olan.

Bilgisi olan bizimle paylaşsın lütfen. Alınır mı?
Bu arada bu modelde firmware sıkıntısı varmış. Eğer firmware güncel gelmezse HDR dışında parlaklık 250nite çıkıyormuş en çok. Monitörde usb girişi olmadıği için sonradan da güncellenemiyormuş.

@emreturk Sizdekinde OSD'de max brightness diye bir şey var mı?

omuraycil

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Ömür AYCIL
Bu monitörün 2023 modelini incelemiştim hala kullanıyorum.

Queph

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Burak
Ben bu monitörü kullanıyorum. VESA desteği, 400 Nits parlaklık ayarı var. Genel olarak parasına kıyasla memnunum. 2023 modeli yerine bunu alma nedenim 4 adet USB 3.0 portu olmasıydı. Kablosuz cihazları şarj ederken rahat oluyor. Bu fiyata USB 3.0 HUB, 400 Nits, 1440p, 170 Hz, IPS monitör beleş bence.

mehmetii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Mehmet
Hocam elinizdeki modelin panelini öğrenebilir misiniz?
"Power tuşuna basılı tutarak monitörün güç kablosunu çıkarın, basılı tutmaya devam ederken güç kablosunu geri takın ve monitörün ekranının tamamen gelmesini bekleyin. Ekran geldikten birkaç saniye sonra bırakabilirsiniz. Daha önce görmediğiniz bir menü açılmadıysa monitörün normal menüsü üzerinden giriliyor olabilir, normal menüsünde bir değişiklik var mı kontrol edin. Bir değişiklik yok ise aynı işlemi diğer tuşlar ile deneyebilirsiniz.

Monitörünüzde eğer joystick varsa aynı işlemleri joystick'i sürekli yukarıda/sağda/solda/aşağıda tutarak veya joystick'e basılı tutarak deneyebilirsiniz."
Çünkü:

Bu arada bu modelde firmware sıkıntısı varmış. Eğer firmware güncel gelmezse HDR dışında parlaklık 250nite çıkıyormuş en çok. Monitörde usb girişi olmadıği için sonradan da güncellenemiyormuş.

@emreturk Sizdekinde OSD'de max brightness diye bir şey var mı?
Bende yazılımsal ve ya herhangi bir sıkıntı yok. Olsa nasıl yapılıyor bilmiyorum ama usb portları var arkada ve ekranın sol çerçevesinde sola doğru bakıyor.

Kendi sitesinde 144hz diyor bu monitör için anlamadım, bende 2k ekran arıyorum, vesa desteği var mı acaba?

Kendi sitesindeki bilgi burada!
Satılan ürün o değil, görüntü ayarlarında ekran kodu VG272U V olarak geçiyor ama kendi sitesinde bu kod ile çıkan monitörde bu değil.

cagdascelebi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Çağdaş ÇELEBİ
Instagram
cagdas_celebi
Steam
cagdascelebi
Twitter
cagdasclbi
Facebook
cagdasclbi
Discord
! 𝓔𝓥𝓘̇𝓝𝓓𝓐𝓡 +𝟮𝟯#0001
MSİ G274QPF modelini mi alsam daha iyi olur yoksa bu modeli mi ?

Msi marka olan 7400TL ye gelecek.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
990,687
Üyeler
156,654
Son üye
ewvctruy5878
Top Bottom