Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 2K Viewsonic VA Monitör 5500 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
251
İsim
Aşko Kuşko
Dip fiyat gerçekten VA Curved arayanlar bence kaçırmasın. Kronik sıkıntısı var mı bilmem.

GirayHan

80+ Gold
güzel fırsat satıcı düşündürüyor. monitör gibi hassas ürünler amazon harici bir yerden alınmamalı bence.
Mesaj otomatik birleştirildi:

neden çöp olsun ? film ve oyun için alacak olan insanlar var. karma kullanım denen bir durum söz konusu. her panelin üretim amacı farklıdır.

ducas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Tolgahan Sayıs
Va ips faeki ne arkadaşlar

Mehm3t

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
627
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
PC donanım
güzel fırsat satıcı düşündürüyor. monitör gibi hassas ürünler amazon harici bir yerden alınmamalı bence.

neden çöp olsun ? film ve oyun için alacak olan insanlar var. karma kullanım denen bir durum söz konusu. her panelin üretim amacı farklıdır.
Bir ürün sıfır kutusunda bozuk çıkıyorsa benim gözümde çöptur.

GirayHan

80+ Gold
senin düşüncen çöp, bütçesi bu rakam olan için nimet bu fiyat
ben ips panelden daha çok va tercih ediyorum. bence karma kullanım için harika bir panel. ışıkları kapattığımda gayet güzel film izliyorum. siyahlar daha siyah karanlık sahnelerde daha göz alıcı.

Bir ürün sıfır kutusunda bozuk çıkıyorsa benim gözümde çöptur.
bu monitörü aldın sıfır geldi kutuyu açtın ve bozuk çıktı ? doğru mu anladım ? açık konuşmak gerekirse doğru anladıysam bu bana pek inandırıcı gelmedi viewsonic gibi köklü bir firmadan bahsediyoruz çünkü. argesi olan bir kaç bin mühendis çalıştıran monitör üreticilerinin en eskisinden diyebileceğimizden hani.

Mehm3t

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
627
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
PC donanım
C4, Çöp Gibi Bilgi İçermeyen Tabirler
ben ips panelden daha çok va tercih ediyorum. bence karma kullanım için harika bir panel. ışıkları kapattığımda gayet güzel film izliyorum. siyahlar daha siyah karanlık sahnelerde daha göz alıcı.

bu monitörü aldın sıfır geldi kutuyu açtın ve bozuk çıktı ? doğru mu anladım ? açık konuşmak gerekirse doğru anladıysam bu bana pek inandırıcı gelmedi viewsonic gibi köklü bir firmadan bahsediyoruz çünkü. argesi olan bir kaç bin mühendis çalıştıran monitör üreticilerinin en eskisinden diyebileceğimizden hani.
Aynen öyle sıfır kutudan bozuk çıktı iade kabul edilmedi garanti ile muhatap oldum

Şu yazdıklarının forum kültüründe hiçbir yeri yok. Bir şey kötüyse gerekçelerini de yazarsın ki bilgilensin insanlar. Dümdüz çöp yazıp negatif basma insanlara.
Çöp

GirayHan

80+ Gold
Va ips faeki ne arkadaşlar
üretim teknolojisi ve kullanım amaçları ips ve va panelin farklıdır.

özetlemek gerekirse va panelde kontrast yüksek siyahlar daha siyah
ips'de ise renk doğruluğu daha hızlı tepki süresi ve yenileme hızı yukarda.

kişinin kullanım amacına göre değişiyor.

godanan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Burak
Teknosa üzerinden alıyorsak satıcı çok önemli mi? Sonuçta teknosanın kendi sitesi belirli bir kriteri vardır

GirayHan

80+ Gold
Şu yazdıklarının forum kültüründe hiçbir yeri yok. Bir şey kötüyse gerekçelerini de yazarsın ki bilgilensin insanlar. Dümdüz çöp yazıp negatif basma insanlara.
bunu ben yazacaktım da yoruldum isa mesih gibi indin gökten :kekw:

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,293
Üyeler
156,590
Son üye
dyingbreath
Top Bottom