Neler Yeni

3000 TL'ye RX 580 Almak Yerine Ne Alabilirim?

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Kadir Efe Ulusoy
Kral güzel söylüyorsun da 8k verecek maddiyat yok şuan da ileri de yaparım onu yine de sağ ol
vuralelektronikte5000 pazarlık olmadan 6600ler 4750tlye aldık biz 69 dereceyi geçmedi 25dkda

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,859
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
3500'e buldum pazarlık yok ama 1 kere takılmış çalışıyor mu diye bakılıp kutusuna konulmuş onu almayı düşünüyorum zotac gtx 1660 super zamanında abdullah abi böyle bir sistem çıkarmıştı o zamanlar çok hoşuma gitmişti maddiyattan alamamıştım o günden beri bu kart içimde uktedir zotac da iyi diyorlar en mantıklısı dediğiniz gibi gtx 1660 super almak öyle yapacağım psu cooler master elite v4 500w 80+ yeterli gelecek midir acaba hocam
3500 biraz pahalı. Söylediğin gibi sadece 1 kere kullanıldıysa pahalı olmasını ona sayabilirsin ancak satıcının söylediğine ne kadar güvenebilirsin ki? 2 yıl mining yapmış da olabilir sonuçta. Güç kaynağı yeterli olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,571
İsim
Murat Orhan
GÜNCELLEME Ekran kartını 8 sanıyordum 4 çıktı sabah dalgınlığıma gelmiş o yüzden iptal etmek durumunda kaldım 4gb'a değmez yani hayırlısı böyleymiş yapacak bir şey yok.
Merhabalar bi önce ki forumda yazmıştım bütçem 5 ağustos'da 3k olacak bu bütçeye göre neler önerebilirsiniz şuan da hali hazır da bir satıcıyla anlaşma
aşamasındayım rx 580 sapphire 8gb nitro modelini 2500TL'den 1900TL'ye düşürdüm satıcının ihtiyacı olmadığını evde boş duracağına satmak istediğini öğrendim yükselttiği için
satıyor kısacası değerleri vs okey durum da kartta sadece oyun oynanmış soruma gelecek olursak yarın bu kartı direkt alayım mı yoksa 5 ağustos'u beklesem sizce iyi olur mu yani
yine bu kartlar muadilinde kartlar mı bulurum yoksa 1650super vs düşme ihtimali var mıdır sizler de kart önerisinde bulunabilirsiniz grafik modlu gta 5 ve fifa da kastığı için rx 560'ımı değiştirmek durumundayım o yüzden kart alacağım teşekkürler.
3500e falan verirse hoş olabilir rtx kullanırsın en azından.

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Purple Unkwn
3500 biraz pahalı. Söylediğin gibi sadece 1 kere kullanıldıysa pahalı olmasını ona sayabilirsin ancak satıcının söylediğine ne kadar güvenebilirsin ki? 2 yıl mining yapmış da olabilir sonuçta. Güç kaynağı yeterli olur.
Satıcı dininde imanında birisine benziyor yalan söyleyeceğini düşünmüyorum ama her ihtimale karşı test videosu attı sıcaklık değerleri bu şekilde
1722264315486.png

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,859
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
Discord
Emir Aydın#8540
Satıcı dininde imanında birisine benziyor yalan söyleyeceğini düşünmüyorum ama her ihtimale karşı test videosu attı sıcaklık değerleri bu şekildeAlıntıyı görüntüle
Hiçbir zaman %100 emin olamayız. Karar senin tabi ki. Ben olsam 3000 TL'ye kutulu ve tamir görmemiş GTX 1660 Super'lerden birini alırdım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Purple Unkwn
Hiçbir zaman %100 emin olamayız. Karar senin tabi ki. Ben olsam 3000 TL'ye kutulu ve tamir görmemiş GTX 1660 Super'lerden birini alırdım.
Hocam aldım kartı bugün alımı gerçekleştirdim satıcı zaten sıkıntılı bir tipe benzemiyor benden de yaşça büyük bi abiydi zamanında aldım 1 kere taktım kullanmadım dedi o şekilde yani şansım yaver gitti diyebilirim kartta hiç bir sıkıntı yok şükürler olsun god of war da 70-80 fps ultra da her şey fifa da 120 fps god ow war da max 75 dereceyi gördü o şekilde yani hocam

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,859
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
Discord
Emir Aydın#8540
Hocam aldım kartı bugün alımı gerçekleştirdim satıcı zaten sıkıntılı bir tipe benzemiyor benden de yaşça büyük bi abiydi zamanında aldım 1 kere taktım kullanmadım dedi o şekilde yani şansım yaver gitti diyebilirim kartta hiç bir sıkıntı yok şükürler olsun god of war da 70-80 fps ultra da her şey fifa da 120 fps god ow war da max 75 dereceyi gördü o şekilde yani hocam
Hayırlı olsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Purple Unkwn
Burada yardımcı olan rx 580 yerine biraz daha para koy bunu al diyen herkese çok teşekkür ederim sayenizde çok daha iyi bi kart aldım çok sağ olun canlar teşekkür ederim her birinize.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayırlı olsun.
Çok sağ olun sayenizde bütçe artışı yaptım çok daha mutlu eden bi kart aldım size ayirettten teşekkür ederim

Top Bottom