Neler Yeni

34 yaşındayım hiç sevgilim olmadı

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,307
İsim
Selim
Sizce kötü bir durum mu ? Daha önce hiç flörtüm sevgilim vs olmadı lisede boyumla ve gözümle dalga geçildiği için (boyum 1.65 ve gözlerim şaşı) biraz içine kapanık biri oldum sizce bu durum kötü mü internette eziktir falan yazılmış biraz canımı sıktı
Kızlar yüzleri çirkin olduğun da ilgiyi aşağıya verir ve yolunu bulur erkekte de buna benzer şeyler yapabilirsin yani eğer fiziksel olarak iyi değilsen beynini geliştirirsin bu yüzden tavsiyem İngilizce öğren genel kültürlü ol sırf bunlar bile erkeği çekici yapar ve her zaman türk kızı arama biraz farklı ülkelerden araştır ama en önemlisi yabancı dil

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,945
İsim
Sarp Yılmaz
Sizce kötü bir durum mu ? Daha önce hiç flörtüm sevgilim vs olmadı lisede boyumla ve gözümle dalga geçildiği için (boyum 1.65 ve gözlerim şaşı) biraz içine kapanık biri oldum sizce bu durum kötü mü internette eziktir falan yazılmış biraz canımı sıktı
ya hocam aslında kötü bir durum hem de değil sana bağlı sen yalnızlıktan memnunsan değil ama mutsuzsan kötü bir durum.
ben 21 yaşımdayım olmadı sevgilim daha öncesine kadar bu durumu bu kadar sorun etmiyordum memnundum son 1 senedir rahatsız ediyor beni.

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
791
İsim
Berat fatih

ibrahimua

80+ Bronze
Dalganızı başka yerde geçin lütfen.
Dalga geçmek için demedim hocam sadece 34 yaşında sizi düsündüren ne oldu tam olarak öncesinde hiç mi adım atmadınız biriyle konuşmaya ne biliyim. Bence eminim çirkin değilsiniz sadece çok özgüvensiz davranıyorsunuz. Ki çirkin olup da özgüveni olan insanlar da tanıyorum gayet kızlarla takılıyorlar sevgili oluyorlar. Olay tamamen kafada bitiyor.

1.5aylığımvehicsevgilimolmadı
Bir de ben burda sizinle dalga gecmedim arkadasın da dedigi gibi her gün yaş yükseliyor. Ya trol konu açılıyor ya da cidden bi sorun var.
ne boş adamsın sen ya
Tam olarak neden? Bu da moda oldu herkese boş demek. Ben kişi ile dalga geçmedim sadece durum çok vahim her hafta şu yastayım sevgilim olmadı konusu okumak yoruyor.

akif43

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
akif
Dalga geçmek için demedim hocam sadece 34 yaşında sizi düsündüren ne oldu tam olarak öncesinde hiç mi adım atmadınız biriyle konuşmaya ne biliyim. Bence eminim çirkin değilsiniz sadece çok özgüvensiz davranıyorsunuz. Ki çirkin olup da özgüveni olan insanlar da tanıyorum gayet kızlarla takılıyorlar sevgili oluyorlar. Olay tamamen kafada bitiyor.

Bir de ben burda sizinle dalga gecmedim arkadasın da dedigi gibi her gün yaş yükseliyor. Ya trol konu açılıyor ya da cidden bi sorun var.

Tam olarak neden? Bu da moda oldu herkese boş demek. Ben kişi ile dalga geçmedim sadece durum çok vahim her hafta şu yastayım sevgilim olmadı konusu okumak yoruyor.
Adım attım ama 10-11 kere reddedildim
Şu andada kafaya takma nedenim etrafımdan sürekli baskı duymam

ibrahimua

80+ Bronze
Adım attım ama 10-11 kere reddedildim
Şu andada kafaya takma nedenim etrafımdan sürekli baskı duymam
Hocam bakın bence reddedilmenizdeki sebep kafanızdaki şeyler değil. Birazcık özgüveninizin düsmesini anlayabiliyorum ancak bu işler özgüvenle yürüyor. 11 kere reddedildiysen 12 yi denemekle yürüyor. Kendine güvenmeyene kim güvenip de iliskiye baslar. Önce sizin bu cevre baskısından kurtulup kendinizi rahatlatmanız gerek sonra ilişki derdinde olmanız gerek.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bakın bence reddedilmenizdeki sebep kafanızdaki şeyler değil. Birazcık özgüveninizin düsmesini anlayabiliyorum ancak bu işler özgüvenle yürüyor. 11 kere reddedildiysen 12 yi denemekle yürüyor. Kendine güvenmeyene kim güvenip de iliskiye baslar. Önce sizin bu cevre baskısından kurtulup kendinizi rahatlatmanız gerek sonra ilişki derdinde olmanız gerek.
Bir de kafanızdan bunun kötü bir durum olduğunu düsünmeyi cıkarın. Çünkü belkide sizin için hayırlısı budur ya da gerekli gayreti sağlamıyorsunuzdur. Ne biliyim illaki karşınıza biri çıkar bu olanları unuttur belkide 20 li yaslardaki genclerden daha iyi bir ilişki icinde olursunuz bunlar hep kader kısmet işleri. Eger çevrenizden dolayı bunu kafaya takıyorsanız takılmayın fazla özgüveninizi arttıracak şeyler yapmaya çalışın.

Kızgın Timsah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
449
İsim
1 2
Kötü durum da belki de hiç beklemediğiniz kadar iyi birisi çıkacak karşınıza. Bir de bu açıdan düşünün derim.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,776
İsim
Oğuz
Usta çirkinlikle alakası yok. Ben de öyle aman aman yakışıklı değilim fakat bu güne kadar çokça normal kız arkadaşım da oldu sevgilim de. Biraz da kendine bakman, giyinmen, konuşma tarzın da önemli. Ne olursa olsun utangaç olma. Kız görünce kafasını yere eğecek kadar utangaç olanlar var, normal insan hepsi.
He elbette yalan konuşmaya gerek yok, Kıvanç Tatlıtuğ gibi olacaksınız diye bir şey yok ama ufak da olsa tipte biraz gider olması lazım.
1- Para kazan
2- Güzel giyin
3- Bakımlı ol (Duş, parfüm, cilt bakımı)
4- Kültürlü ol (Kitap oku, film izle)
5- Konuşmayı bil
6- Sahip olduğun ekstra bir şeyin olsun (En basiti gitar çalmayı öğren)
''Bu maddelere sahip olmak için yakışıklı olmana gerek yok''
Bunlar olursa elbet birini bulursun.

akif43

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
akif
Usta çirkinlikle alakası yok. Ben de öyle aman aman yakışıklı değilim fakat bu güne kadar çokça normal kız arkadaşım da oldu sevgilim de. Biraz da kendine bakman, giyinmen, konuşma tarzın da önemli. Ne olursa olsun utangaç olma. Kız görünce kafasını yere eğecek kadar utangaç olanlar var, normal insan hepsi.
He elbette yalan konuşmaya gerek yok, Kıvanç Tatlıtuğ gibi olacaksınız diye bir şey yok ama ufak da olsa tipte biraz gider olması lazım.
1- Para kazan
2- Güzel giyin
3- Bakımlı ol (Duş, parfüm, cilt bakımı)
4- Kültürlü ol (Kitap oku, film izle)
5- Konuşmayı bil
6- Sahip olduğun ekstra bir şeyin olsun (En basiti gitar çalmayı öğren)
''Bu maddelere sahip olmak için yakışıklı olmana gerek yok''
Bunlar olursa elbet birini bulursun.
ufak da olsa tipte biraz gider olması lazım.
Zaten kendinde demişsin bende hiç gider yok parayıda geç oda yok

ibrahimua

80+ Bronze
ufak da olsa tipte biraz gider olması lazım.
Zaten kendinde demişsin bende hiç gider yok parayıda geç oda yok
Hocam fazla kötümser konusuyorsunuz. Potansiyelinizi çöpe atmaktan baska bir şey değil bu. Arkadasın dediklerine imzamı atarım asırı dogru noktalara değinmiş. Olay kendine bakmaktan konusmayı bilmekten cekinmemekten ibaret. Ve yine diyorum bence emin olun tipiniz o kadar kötü degildir. Sadece siz kusurlara odaklanmışsınız özgüveniniz yerle yeksan olmus. Hatta özgüveniniz o kadar düsmeye müsait ki forumdaki bi zorba bile saniyesinde moralinizi bozabiliyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
At avrat silah
Sevgilin olmadı peki bir başarın, mesleğin de mi yok? Boşa mı geçirdin bu zamana kadar yaşı?

Lyrox1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
AHMET OKAN KARA
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım, PC, Ekran kartları.
Sevgilin olmadı peki bir başarın, mesleğin de mi yok? Boşa mı geçirdin bu zamana kadar yaşı?
Yani yanlış anlama adam doğru söylüuor 15 yaşındayım hayatın gerçek ve acı tarafını bu yaşta biliyorum ne yaptın bu yaşa gelene kadar ?

Top Bottom