Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 4 Adet 1L Coca Cola 50₺🔥🔥

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,125
İsim
Sinan Aba
Bırakın içmesinler kavga etmeyin boşuna biz ucuza alıp içeriz

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Tyler
Uygunsuz davranış
Nasıl bu kadar duyarsız olabiliyorsunuz tamam anladık İslam düşmanısınız da hiç de mi içiniz sızlamıyor, bir ağaç kesildi diye ortalığı ayağa kaldıranlar, köpeğe tekme atıldı diye bas bas bağıranlar binlerce masum bebek katledilirken, masum kadınlar ölürken sesleri çıkmaz, hadi sesi çıkmamayı bırak karşı tarafı savunurlar... İnsan bu kadar kör nasıl olabilir, gerçi insan dedim pardon...
SUS İHTİYAR hana taze yapılmış terorist kanlı kola mı getir. 8 paketim hazır olsun. Fetöcü seni cimere şikayet edicem. İçilen her COCA COLA vatana hizmettir. Türkiyenin uluslarası arenada daha çok güçlenmesidir. doğu türkstan düşmanı yunan ermeni yanlısı türk isyancısı bu terorist haması desteklemen bile senin ne kadar fetöcü türk düşmanı olduğunu gösteriyor ar*p. Doğu türkistanda ölen gerçek öz kardeşlerimize hiç ses çıkarmıyorsunuz burda kaç aydır terorst duyarı kasıyorsunuz Diğer ar*p mültecisi peşmerge arkadaşlarının yanına gitte 2 kemik ye lan it. havlama burda kemik düşmez sana. :D:D:D

GirayHan

80+ Gold
OPERASYONA GİDERLKEN SIRTINDA 40/45 KİLO YÜKLE ELLERİN ÜSTÜ SOĞUKTAN ÇATLAMAKTAN KAN İÇİNDE AYAKLAR YÜRÜMEKTEN TOPUKTAN YIRTIK ŞİŞMEKTEN BOTA SIĞMAZKEN YER YER 30/40 DERECE EĞİM YERLERDE TAŞ ÇAKIL KAYA DENGEDE DURMAYA ÇALIŞARAK VE UFUK ÇİZGİSİNİN KAYBOLDUĞU BUNA PARALEL ÇOĞU ZAMAN DENGENİN DE KAYBOLDUĞU, YUKARDAN EL BOMBASI ATSAN KAFANA ÇARPACAK TELSİZLERİN SESİNİN KISILDIĞI TEK SIRA YÜRÜRKEN ÖNDE Kİ ARKADAŞINI KAYBETMEMEK İÇİN SIRT ÇANTASINA TUTUNDUĞUN PUSTAN GÖZ GÖZÜ GÖRMEDİĞİ 17 DEVRENİ SABAHA KARŞI ŞEHİT VERDİĞİN BİR YERDE BEDELİ BİZ ÖDEDİK VATAN SEVDASI SHOW'UNU BU VELETLER YAPIYOR. KAFALARININ ÜSTÜNDEN ISLIK ÇIKARARAK MERMİ GEÇTİĞİ ZAMAN VÜCUD'U KASKATI KESİLECEK TİTREMEKTEN ELİ SİLAH TUTAMAYACAK VELETLER BUNLAR. 15 AY ASLAN GİBİ ASKERLİĞİMİZİ YAPARAK BİZ BEDELİ ZAMANINDA DAĞLARDA ÖDEDİK SİZ BEDELİ YA KLAVYEDE YADA CALL OF DUTY'DE ÖDERSİNİZ ANCA...

EDİT: Devam ediyorum.

BEDEL 2 : VATAN BORCU BİTTİKTEN SONRA EVİMDE 1 YIL KOLTUĞU ÇEKEREK YERE MAT YADA BATTANİYE ATARAK ARKASINDA UYUMAYA ÇALIŞTIM. 1.5 YILDAN FAZLA PSİKOLOJİK TEDAVİ GÖRDÜM YÜZ HATLARIM ZAYIFLAMAKTAN ÖYLE KEMİKLEŞMİŞTİ Kİ BİR YUMURTAYI GÖZ ÇUKURLARIMA KOYDUĞUN ZAMAN DÜŞMEDEN DURABİLECEK HALDEYDİ.

BEDEL 3. 3,5 YILDAN FAZLA TIRNAK BATMASI PROBLEMLERİ SEBEBİ İLE 8 DEFA AMELİYAT OLDUM. O DÖNEMLER LAZER TEDAVİSİ DE YOKTU DİREKT ÇEKİLİYORDU. 2 YIL AYAĞIMA AYAKKABI GİYEMEDİM.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,152
İsim
Diyarhan

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bugün bu malları bilerek alanlar ile yarın Türkiye aynı sıkıntılara düşse Türkiye’nin karşısında duracak kişiler aynıdır hiç merak etmeyin. Bu ülkeye bir gram faydası olmayan bebeler gelmişler burda boykot yapanları eleştiriyorlar. Zamanın da bankamatiklere koşanlar gibi.

1701251379785.png

Zortingen? İşine gelen malı istediğin gibi alıyorsun ama, ahahaha.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,290
İsim
Olcay akbulut
arkdşlar coca colanın trde satılan ürünleri Türkiyede üretiliyo biliyosunuz dimi

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Reis bunlar lafta ben yorumlari bile okumuyorum çogu duyar kasiyor jdjdjdjd

Maalesef çok zeki oldukları için oluyor bunlar. Günlük kullanımdaki ürünlerin %99.9'u salladığı ülkelerin ürünleri. Adam ABD cihazları ile internete girip, o ülkelere sallıyor :ROFLMAO: Engelleyip geçmek en iyiside bitmiyorlarki, yoruldum vallaha.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Tyler
Başlık yanlış olmuş, "4 adet 1 L bebek kanı 50 TL" diye düzeltirseniz sevinirim.
Nasıl bu kadar duyarsız olabiliyorsunuz tamam anladık İslam düşmanısınız da hiç de mi içiniz sızlamıyor, bir ağaç kesildi diye ortalığı ayağa kaldıranlar, köpeğe tekme atıldı diye bas bas bağıranlar binlerce masum bebek katledilirken, masum kadınlar ölürken sesleri çıkmaz, hadi sesi çıkmamayı bırak karşı tarafı savunurlar... İnsan bu kadar kör nasıl olabilir, gerçi insan dedim pardon...
İşiniz gücünüz türk düşmanlığı. Doğu türkistanda zulüm varken bile bu kadar duyar yok ekmekler kandan yapılıyor yok kolanın içine kan akıtıyorlar fln diye bile bu kadar mağdur edebiyartı yapıp duyar kasmadınız.
Doğu türkistandaki zulmü destekleyen, azerbaycana karşı ermeni şiddetini destekleyen, türkiyeye karşı yunanistanı destekleyen, doğu akdenize karşı yunanistanı destekleyen, kıbrıstan türklerin gitmesini destekleyen, kıbrıs türklerine karşı rum işkencesini destekleyen türkiye karşı sözde ermeni soykırımını destekleyen bize engel olmak için kendi halini boş verip sırf ezilmemiz için herşeyi destekleyen pkk dan daha alçak bu terörist h ile başlayan grup ve onları destekleyen itlere oppoçlarına karşı bir kola bile az gelir. Coca Cola içmek bu saatten sonra vatana hizmettir. Sizin bu geri kafalı aklınız yukarda yazdığım gerçeklere rağmen hala o terör orgütünü destekliyora sizinde farkınız yok. Türk karşıtı ne varsa destekleyen türkiyenin ayağını taşa takmaya çalışan itler burda başka yerde ne kadar havlarsa havlasın nefes aldırmadan cevaplarını vermek rahat ettirmemekte vatana hizmettir kimse ses çıkarmayınca böyle cesaret buluyor bu itler. DİBİNE KADAR TÜRKÜM VATAN İÇİN VARIMLA YOĞUMLA MÜCADELE EDERİM YİNE VAZGEÇMEM. NE MUTLU TÜRKİM DİYENE siz ar*p peşmergeleride *ne mutlu teröristim diyene* diye slogan atarsınız anca. Ne mutlu Türkim diyene sözüde her defasında batar genelde size rahatsızda oluyorsunuz bu sözden şimdi siz OHH COCA COLAYA DEVAM

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,152
İsim
Diyarhan
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom