Neler Yeni

4. Ay 90kg bench press iyi mi?

4 yıldır spor yapıyorum 93 boy 120 kg bench atıyorum 5 tekrar hergünde değil iyi hissedince atabiliyorum internette 100 kilo altı atan yok 4 yıldır binden fazla insan gördüm 10 kişi 2 plaka dan fazla atıyor atmıyor nerdeyse anlamıyorum :D libreyimi sayıyorlar çözemedim

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Yunus Çiçek
Bence de öyle bölgeselde haftada 1 gün çalışıyorlar bölgeyi bu şekilde gelişim daha az olur bence, ben haftada 3 gün her bölgeyi çalışıyorum bu şekilde çok daha iyi geliştiğini düşünüyorum ama bu şekilde daha fazla yoruyor ekstra multivitamin v.b kullanıyorum çökmemek için
knk itiş cekiş günü yapabilirsin toplam 4gün şeklinde. yine fullbody tarzında ve günlük antrenmanın daha kolay geçer. Ben de fullbody 3 gün yapıyprum bir süre sonra bu şekilde yapıcam. bacak hareketlerini örneğin squatı itiş gününe leg curl veya deadlifti cekiş gününe eklicem. Bunun dışında yine 4 günlük ön vücut kasları + arka vücut kasları şeklinde de antrenman programı var değerlendirebilirsin. klasik bro split arkadaşları dinleme gayet iyisin...

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,738
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Sakatlanmamaya özen göster de gerisi gelir. Benim sağ omuz gidik ağır giremiyorum mesela.

Başlayalı tam 4 ay oldu.
1.91 96 kiloyum başladığımda 92 kiloydum.
Haftada 3 gün Full body yapıyorum. Sizce ilerlemem iyi mi?
90kg 5 4 4 tekrar şeklinde bench.
75kg 7 6 5 tekrar şeklinde incline press yapıyorum

Ölçülerim:
Kol: Başladığımda 36'dı şu an 40cm.
Bel: 99 cm.
Gögüs: 113cm.
kötü ben 3.ayda 100 kg ya çıkmıştım

drarda

80+
ben de 3. günde çıkmıştım şimdi 2 ton kaldırıyorum arkadaşın durumu bence de vahim hatta bir arkadaşım ilk günde barı öyle bir itmişti ki dünya azıcık geriye gitmişti o şimdi ayağıyla havayı itip uçabiliyor bir gün ben de onun gibi olacağım

ben de 3. günde çıkmıştım şimdi 2 ton kaldırıyorum arkadaşın durumu bence de vahim hatta bir arkadaşım ilk günde barı öyle bir itmişti ki dünya azıcık geriye gitmişti o şimdi ayağıyla havayı itip uçabiliyor bir gün ben de onun gibi olacağım
ayağıyla havayı itemez gök itmesi diyte bisi var nası oluyo o?

Oriencc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
At
4 yıldır spor yapıyorum 93 boy 120 kg bench atıyorum 5 tekrar hergünde değil iyi hissedince atabiliyorum internette 100 kilo altı atan yok 4 yıldır binden fazla insan gördüm 10 kişi 2 plaka dan fazla atıyor atmıyor nerdeyse anlamıyorum :D libreyimi sayıyorlar çözemedim
Birazda genetikle alakalı bence herkesin sınırı farklı benim 150 dir başkasının 100 dür bir başkasının 120 dir normal
Mesaj otomatik birleştirildi:

knk itiş cekiş günü yapabilirsin toplam 4gün şeklinde. yine fullbody tarzında ve günlük antrenmanın daha kolay geçer. Ben de fullbody 3 gün yapıyprum bir süre sonra bu şekilde yapıcam. bacak hareketlerini örneğin squatı itiş gününe leg curl veya deadlifti cekiş gününe eklicem. Bunun dışında yine 4 günlük ön vücut kasları + arka vücut kasları şeklinde de antrenman programı var değerlendirebilirsin. klasik bro split arkadaşları dinleme gayet iyisin...
Bende degisim düşünüyordum biraz teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

100 kilo ile set mi atıyordun tek tekrar mı oda önemli

Son düzenleme:
Top Bottom