Neler Yeni

4070 Gigabyte mı Msı mı

Kadir0303

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kadirhan kılınç

Sizce hangisi alınmalı bana msı gibi geliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Yağız
Yanlış Bilgilendirme

msi ventus modeli rezalet + olarak 3 fanliya gerek yok 2-3 derece fark olur 2 fanli ekran kartlarıyla

sezer3636

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
450
İsim
sezer adıgüzel

msi dan nefret ediyorum nedense :D anakartta monitorde sorun yaşadım istemsizce fobim oluştu :) ve garanti süreçleri berbat ötesi hep müşteri haksız

gdburak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
237
İsim
Burak
msi ventus modeli rezalet + olarak 3 fanliya gerek yok 2-3 derece fark olur 2 fanli ekran kartlarıyla
msi ventus rezalet falan değil kulaktan duyma bilgilerle insanlara yanlış,saçma bilgiler vermeyin(4000 serisinde soğutması gayet başarılı)

Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Yağız
msi ventus rezalet falan değil kulaktan duyma bilgilerle insanlara yanlış,saçma bilgiler vermeyin
palit bile daha serin çalışıyor daha fazla para verip daha düşük soğutma performansı almak istiyorsan buyur al git testlerine bak

gdburak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
237
İsim
Burak
palit bile daha serin çalışıyor daha fazla para verip daha düşük soğutma performansı almak istiyorsan buyur al git testlerine bak
palit zaten serin çalışıyor.Kaynağını atarmısın

Kadir0303

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kadirhan kılınç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gigabyte hakkında ne düşünüyorsunuz
Mesaj otomatik birleştirildi:

msi dan nefret ediyorum nedense :D anakartta monitorde sorun yaşadım istemsizce fobim oluştu :) ve garanti süreçleri berbat ötesi hep müşteri haksız

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
615
İsim
Sercan SAYİT
O kadar para verdikten sonra Ti modeli alınabilir. Testlere bakınca PNY soğutma olarak çok iyi kart yapmış gibi gözüküyor.

https://www.pttavm.com/pny-rtx-4070...cg4070t12tfxxpb1-dx12-ekran-karti-p-910387201

cooler-performance-comparison-gpu.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Yağız
Mesaj otomatik birleştirildi:

gigabyte windorce dışında gayet güzel windforce modeli de kötü fiyatına göre ama gaming gerçekten güzel

Gurkanpiro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
937
İsim
Gurkan
ikiside alınabılır hangısı ucuz onu alın bence galax palıt felan bakın

Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Yağız
palit zaten serin çalışıyor.Kaynağını atarmısın
kendim 4070s alırken baktığım forumlarda gördüm YouTubedan da birkaç video izledim palitin perfotmansi msi ventusdan daha iyi aradaki fiyat farkına rağmen o kadar para verip asla alınmaz yoksa aşırı yüksek değil gainward ghost gibi

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Selim
Nasıl rezalet mesela ne kadar kullandın ventus modelini? Kaç test yaptın o kartla? Boşuna böyle boş bilgiler vermeyin ben 2 fanlisini kullanıyorum gayet de memnunum sogutmasinda performansında hic bir sıkıntı yok. Takmışsınız 2-3 dereceyi hesap ediyosunuz. Yukte bile maksimum 70-75 derece. Ekran kartı kardeşim bu 85 90ı görse nolacak performansinda eksilme bile olmaz. Sonuc : bütçe hangisine uygunsa onu alın ben MSI gözü kapali oneririm 4070s modelini.

2xYam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
İsmail Erdem Konyar

Palit veya Galax bak bunlara gerek yok

Top Bottom