Neler Yeni

4080 sistem tavsiye dostlar

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,516
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,735
İsim
Eren Güven

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,516
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Sen mallara sahip çık hocam 🤣
Ben böyle bir şey görmedim knka acayip bitik durumdayım bizim iş deri üzerine dolar ile alıyoruz herşeyi dükkan giderse hayatımız biter bütün sermaye orada 😁 Allah korusun bende sahip çıkıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kolay gelsin hocam.
Sağol knkam bitti şükür şimdi güzel bir banyo ve güzel bir uyku ile kendime gelirim

Son düzenleme:

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,516
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
dostlar merhaba herkese iyi forumlar artık sistemim eskidi ve yeni güncel bir sistem toplamak istiyorum artık yas gecti ve son kez uzun yıllar götürecek güçlü bir sistem düsünüyorum aklımdaki amd 4080 bir sistem ısık mısık takıntım yok anakart işlemci ekran kartı ve sogutucu kaliteli ve saglam olsun istiyorum 2k monitorle beraber ferah bir mesh kasa bütce sorunum yok az cok ne tutar tahmin ediyorum zaten uzun zamandır bakıyorum bir iki ay içerisinde alacagım suan fikir edinmek ve ne alacagımı bilmek istiyorum hazır sistemler daha uyguna geliyor sanrm ama içerigi tutturmak zor tabi bilen anlayan stabil ve sorunsuz parcalardan olusan konbinasyonları paylasmanızı rica ediyorum şimdiden alakadar olan herkese tesekkurler....
Kral sistem belli de alacağın zaman linkleri atsam daha iyi olur zira şimdi ki fiyatlar ile 2 /3 ay sonraki fiyatlar Stoklar aynı kalmaz

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,516
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Toplam 99.178tl

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,526
Üyeler
142,741