Neler Yeni

40k civari telefon onerisi

kaşmerli oguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
559
İsim
oguz kagan
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
Yılda 8 ay şebekeye bağlanır telefon sim kartı tanımaz ama telefonu kullanırsın ocakta aldın diyelim ağustosta biter tekrar ocakta açılır ağustosta biter böyle böyle gider ben göze aldım
öyle şey mi olur hacı bunun çözümü yok mu bu olmadan yd telefon alamaz mıyım

kaşmerli oguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
559
İsim
oguz kagan
İlgilendiği Kategoriler
Discord
kaan8765
Aslında var 31000 TL açtırma ücreti ödiceksin başka bir şey yapmana gerek yok 40k telefon 31k açtırma ücreti 71k telefon zaten 85k 90k yinede ucuza geliyor
oha 31k ne samsungda da bu kadar para verirsek zaten telefonun fiyatı 31k civarı

UnkBoss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Anıl Bostancı
oha 31k ne samsungda da bu kadar para verirsek zaten telefonun fiyatı 31k civarı
Samsung cihazlarda server kaydı var 1500 TL civarı tutuyor ömürlük oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

O yüzden f/p orsnı yüksek diyoruz ya

Dahası  
Reaksiyon skoru
747
İsim
Cancel enter
İlgilendiği Kategoriler
Karışık

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Hocam zaten o yüzden YD cihazlarda Samsung ve genel olarak android mantıklı, yazılımla hallediliyor. YD iPhone alırsan illaki yanında ekstra telefon fln taşıman lazım yılın 4 ayı, o açıdan kötü ama illaki iPhone alıcam diyorsan YD piyasası baya büyük.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,790
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
ben sahibinden üzerinden ucuz kapalı kutu buldum ve aldım. kayıt olarak samsunglara server kayıt yapılıyor sadece yazılım ile birdaha kapanmayacak şekilde, kısaca başka bir cihazın imeisini atıyorlar ve imeisi atılan cihaz bir daha kullanılamıyor. server kayıt ücretleri 100-150 dolar civarlarında. sahibinden de direkt server kayıtlı şekilde satılanlar var alıp memnun kalan kişiler gördüm ama genelde imeisi atılacak cihazın sizin elinizde olması daha güvenilir olur çünkü imei atıldıktan sonra eski cihazın bir daha açılmaması gerekiyor yoksa yeni cihaz kapanıyor.

kaşmerli oguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
559
İsim
oguz kagan
İlgilendiği Kategoriler
Discord
kaan8765
ben sahibinden üzerinden ucuz kapalı kutu buldum ve aldım. kayıt olarak samsunglara server kayıt yapılıyor sadece yazılım ile birdaha kapanmayacak şekilde, kısaca başka bir cihazın imeisini atıyorlar ve imeisi atılan cihaz bir daha kullanılamıyor. server kayıt ücretleri 100-150 dolar civarlarında. sahibinden de direkt server kayıtlı şekilde satılanlar var alıp memnun kalan kişiler gördüm ama genelde imeisi atılacak cihazın sizin elinizde olması daha güvenilir olur çünkü imei atıldıktan sonra eski cihazın bir daha açılmaması gerekiyor yoksa yeni cihaz kapanıyor.
Peki hocam garanti işi nasıl oluyor ve garanti dışında bir soun var mı her şeyi aynı mı

Bide bu attığın link nasıl https://www.sahibinden.com/ilan/iki...a-12-256-gb-kapali-kutu-urun-1164613239/detay

Ya da bu nasıl hangisini neye göre seçmeliyim telefonu aldıktan sonra bide kayıt ettirmekle uğraşmak istemiyorum

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,790
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
Peki hocam garanti işi nasıl oluyor ve garanti dışında bir soun var mı her şeyi aynı mı

Bide bu attığın link nasıl https://www.sahibinden.com/ilan/iki...a-12-256-gb-kapali-kutu-urun-1164613239/detay

Ya da bu nasıl hangisini neye göre seçmeliyim telefonu aldıktan sonra bide kayıt ettirmekle uğraşmak istemiyorum
garanti global oluyor yani olmuyor. onun dışında server kayıt yapılınca güvenli klasör ve samsung pass kullanılamıyor. 27k gibi bir fiyata bulabilirsiniz rahatlıkla.

kayıt ile uğraşmamak için server kayıtlı yazan ilanlara bakın.

mesela;

kaşmerli oguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
559
İsim
oguz kagan
İlgilendiği Kategoriler
Discord
kaan8765
garanti global oluyor yani olmuyor. onun dışında server kayıt yapılınca güvenli klasör ve samsung pass kullanılamıyor. 27k gibi bir fiyata bulabilirsiniz rahatlıkla.

kayıt ile uğraşmamak için server kayıtlı yazan ilanlara bakın.

mesela;
Samsung pass ve güvenli klasörün ne olduğunu bilmiyorum biliyorsan anlatabilir misin cahilligime say ve garanti olmadan normal telefonculara yaptırmak sizce güvenli mi bunlar dışına hic bir sorun yok demi

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,790
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
Samsung pass ve güvenli klasörün ne olduğunu bilmiyorum biliyorsan anlatabilir misin cahilligime say ve garanti olmadan normal telefonculara yaptırmak sizce güvenli mi bunlar dışına hic bir sorun yok demi
samsung pass; mesela bir uygulama ya da siteye giriş yaptın telefon giriş bilgilerini samsung pass e kaydediyor bu şekilde tekrar giriş yapman grektiği zaman otomatik dolduruyor.
güvenli klasör ise gizlemek istediğin dosyaları taşıyabileceğin yer gizli dosyalar gibi düşünebilirsin.

garanti konusunda aslında bir riske giriyorsunuz ama sorun çıkma ihtimali düşük olan bir risk. birde telefonu daha yeni açtığınızda sorun çıkarsa aldığınız yer büyük ihtimal yardımcı olur.

Son düzenleme:

kaşmerli oguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
559
İsim
oguz kagan
İlgilendiği Kategoriler
Discord
kaan8765
samsung pass; mesela uygulamaya giriş yaptın telefon giriş bilgilerini samsung pass e kaydediyor bu şekilde tekrar giriş yapman grektiği zaman otomatik dolduruyor.
güvenli klasör ise gizlemek istediğin dosyaları taşıyabileceğin yer gizli dosyalar gibi düşünebilirsin.

garanti konusunda aslında bir riske giriyorsunuz ama sorun çıkma ihtimali düşük olan bir risk. birde telefonu daha yeni açtığınızda sorun çıkarsa aldığınız yer büyük ihtimal yardımcı olur.
Satıcı konusunda sıkıntı yok yani ben telefonu alacağım sanki sıfır gibi açacağım önceki androit telefonumdaki fotoraflar whatapp ve gmailime girip yine 2028e kadar güncelleme alacağım tek fark güvenli klasör ve Samsung pass bu ikiside gereksiz şeyler demi başka 0 fark olacak garanti konusunuda da bildiğiniz kaliteli Samsung tamircisi var mıdır yoksa mahalle tamircisine mi kaldık

Top Bottom