Neler Yeni

50 bin tl sistem önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Polat Kumru
En fazla 50 bin tl sistem almak istiyorum toplama da olur hazır da fark etmiyo oyun oynayan birisiyim 3d çizimler de yapıyorum ona uygun bir sistem bulabilir miyiz RGB Falan şeylerine takılmam kaliteli olsun yeter.
Monitör klavye kulaklık mouse falan onlar var zaten

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hüsnü baday
En fazla 50 bin tl sistem almak istiyorum toplama da olur hazır da fark etmiyo oyun oynayan birisiyim 3d çizimler de yapıyorum ona uygun bir sistem bulabilir miyiz RGB Falan şeylerine takılmam kaliteli olsun yeter.
4070 super fazlasina inan ihtiyaç duymazsin cunku burdan sonrasi güç fetişi (isteğin 4k ise 4070ti super bakmani oneririm) ryzen7 7800xd3 bunlar ana parcalarin bunlara okeysen diger parcalarida detaylica yazarim

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Polat Kumru
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
4070 super fazlasina inan ihtiyaç duymazsin cunku burdan sonrasi güç fetişi (isteğin 4k ise 4070ti super bakmani oneririm) ryzen7 7800xd3 bunlar ana parcalarin bunlara okeysen diger parcalarida detaylica yazarim
öyle fetişlerim yok ya 4060 bile yeter diyorsanız okeyim pek bilgim yok konularda yazarsan detaylı sevinirim

Thorcuk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Emirhan

İnno3d 4070 super twin x2
7500f
A620m k
Kingston 32gb
Fsp hydro gsm lite 650 watt gold
Exceria g3 1tb
Peerless assassin

Bunu tavsiye ederim hocam anakart düşük kalırsa sizin için b650m k yapabilirsiniz ama masraf yani bana kalırsa önermem psu da güzeldir ama 650 watt az kalirsa 750 watt yapabilirsiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu şekilde 44k tutuyor hocam

Top Bottom