Neler Yeni

6 Ayda Kas Yapabilir Miyim?

Exe.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Gökay Yıldırım
Dostum amacın yağ yakmak ise çok bir kas bekleme yağ yaktıkça kasların biraz daha belirgin olucak tabi ama dediğim gibi yağ yakmakla kas yapmak farklı şeyler yağ yakarken kas kütlesi inşa etmen zor bir yağ yakmak için farklı beslenme ve farklı programlar uygulaman gerek kas kütleni arttırmak için farklı beslenme ve antrenman programı uygulaman gerek .
Mesaj otomatik birleştirildi:

bilgilendirme için çok teşekkür ederim

hadi bakalım inşallah yarın fitnessa gidip kayıt olucam haziranda aylık 250 TL ye çıkıcak sence fiyat makul mu
Ne demek umarım istediğin görünüme ulaşırsın .

Son düzenleme:

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji,bilgisayar,yazılım,açıkkaynak işletim sistemleri,katılımsız programlar,Linux,windows,işletim sistemleri modifikasyonları
Facebook
muratist55
İyi beslenme ve disiplinli çalışma ile 3 ay bile yeterli bir süre kas ve şekillerin oluşumları için.

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
ibrahim can
Instagram
ibrahimcancl

Satriani

80+ Bronze
Doğru beslenme, uyku düzeni ve düzenli antrenman ile kısa sürede büyük farklar görülebilir, yalnız şekil alma ve diğer noktalarda tabii ki genetik faktörünü unutmamak lazım. Aynı antrenman ve aynı beslenme ile birebir aynı vücut yapısını yapamaz iki farklı insan, genetik de önemli.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
bro evde hangi antremanları yapıyosun
Knka belli bir set belli bir süre karma karın antrenmanı var isimleri aklımda değil ama ben sana resim veya video şeklinde atabilirim 6 set 35 er sn aralıklarla hiç dinlenmeden yapılıyor bu antrenman en son 1 dakika dinlenme var sonra yine 6 set 35 sn farklı antrenman 1 dk dinlenme sonra 6 set 35sn yine farklı antrenman en son da 3 set 1 er dk antrenman şeklinde bitiriyorum biraz yoruyor ama bilgin olsun 😃

bro evde hangi antremanları yapıyosun
He en önemli şeyde beslenmene çok dikkat etmelisin

Son düzenleme:

Araba

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,029
İsim
araba
Knka belli bir set belli bir süre karma karın antrenmanı var isimleri aklımda değil ama ben sana resim veya video şeklinde atabilirim 6 set 35 er sn aralıklarla hiç dinlenmeden yapılıyor bu antrenman en son 1 dakika dinlenme var sonra yine 6 set 35 sn farklı antrenman 1 dk dinlenme sonra 6 set 35sn yine farklı antrenman en son da 3 set 1 er dk antrenman şeklinde bitiriyorum biraz yoruyor ama bilgin olsun 😃

He en önemli şeyde beslenmene çok dikkat etmelisin
atabilirsen çok iyi olur kral

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
atabilirsen çok iyi olur kral
Knka kendime göre program yaptığım için internet de öyle yok kendim yaptığım hareketlerin resmini çeker atarım bu arada boy ve kilo. Nedir senin

AuroraVI

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Ömer Tokat
Sıkı bir çalışmayla iyi bir şey yapılabilir.. normalde de yapılır yani

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru