Neler Yeni

6 Ayda Kas Yapabilir Miyim?

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,360
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Oyunlar Driver Problemleri
vay be aşırı gaza getirdiniz teşekkür ederim
3 ayda 100 kilodan 75 80 arasına indim xxl giyiyordum şuan medium large arası değişiyor dolabımdaki oversize tişörtlerim şuan elbise gibi :D kalori hesaplayarak ve sağlam antrenmanla başarabilirsin nasipse yazın bidaha gideceğim
Mesaj otomatik birleştirildi:

3 ayda 100 kilodan 75 80 arasına indim xxl giyiyordum şuan medium large arası değişiyor dolabımdaki oversize tişörtlerim şuan elbise gibi :D kalori hesaplayarak ve sağlam antrenmanla başarabilirsin nasipse yazın bidaha gideceğim
bu arada ben beslenmeye çok dikkat etmedim ama aralıklı ve esnek diyet uyguladım genel olarak

Exe.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Gökay Yıldırım
Meme sorunu sadece kiloyla alakalıda olmayabilir,kimi insanlarda hastalık tarzı bir şey,bir araştırabilirsin kardeşimdede vardı.

Ama düzenli beslenip spor yaparsan 6 ay yağlarını kasa çevirebilirsin.
Dostum bi konuda aydınlatmak istedim yanlış anlama beni yağlar kasa dönüşmez yağ yakarsın yada kas kütlesi eklersin ikisi farklı şeylerdir ve bunu beslenmeyle halledebilirsin kas kütlesi eklemek istiyorsan daha fazla karbonitrat ve protein tüketmen aynı zamanda sıkı antrenman yapman gerek eğer yağ yapmak istiyorsan diyet yapman gerek bunun sporda definasyon ve bulk olarak biliriz bulk dönemi ve definasyon dönemleri vardır Eğer kas kütlesi eklemek istiyorsan bulk yaparsın . definasyon ise kas kütlesi eklemektense daha çok yağ yakıp parçalı bir görüntüye ulaşmak için yapılır örnek görseller koydum iyi forumlar .

Ekler

• bulk.jpg
    bulk.jpg
    44.9 KB · Hit: 85
  • definasyon.jpeg
    definasyon.jpeg
    67.2 KB · Hit: 67

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
ibrahim can
Instagram
ibrahimcancl
sixpackı direkt geçtim 6 ay düzenli abs çalışsa yağ oranına bağlı olarak görünmeye çoktan başlar
omuzları genetikten geniş olabilir ki olmasa bile 6 ay kısa bi süre değil güzel gelişilir 6 ayda
beslenmeyle desteklenirse tabi
bende yağ oranı biraz fazlada meme falanda var bu durumdam rahatsızım sence kaç ayda yağ erir

Dostum bi konuda aydınlatmak istedim yanlış anlama beni yağlar kasa dönüşmez yağ yakarsın yada kas kütlesi eklersin ikisi farklı şeylerdir ve bunu beslenmeyle halledebilirsin kas kütlesi eklemek istiyorsan daha fazla karbonitrat ve protein tüketmen aynı zamanda sıkı antrenman yapman gerek eğer yağ yapmak istiyorsan diyet yapman gerek bunun sporda definasyon ve bulk olarak biliriz bulk dönemi ve definasyon dönemleri vardır Eğer kas kütlesi eklemek istiyorsan bulk yaparsın . definasyon ise kas kütlesi eklemektense daha çok yağ yakıp parçalı bir görüntüye ulaşmak için yapılır örnek görseller koydum iyi forumlar .
bende yağ oranı biraz fazlada meme falanda var bu durumdam rahatsızım sence kaç ayda yağ erir
birde 15 yaşındayım bir diyet programı veya beslenme programı atar mısın

diekatze

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
Kerem Uyar

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
ibrahim can
Instagram
ibrahimcancl

diekatze

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
Kerem Uyar
3 ay banada az geldi birde yağ oranı fazla olan biri olarak bana göre az
3 ayda gelişim almak için 50 kilo falan olup çok iyi beslenip sağlam antrenman yapmak lazım. Yinede 3 ay gibi rakamlar komik. Gelişim görürsün ama asla aman aman olmaz.

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
ibrahim can
Instagram
ibrahimcancl
3 ayda gelişim almak için 50 kilo falan olup çok iyi beslenip sağlam antrenman yapmak lazım. Yinede 3 ay gibi rakamlar komik. Gelişim görürsün ama asla aman aman olmaz.
yağımı yakayım zaten o benim için çok önemli çünkü vücudumdam memnun değilim yağımı yaktıktan sonra vücut yapmaya tam gaz devam ederim

Exe.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Gökay Yıldırım

birde 15 yaşındayım bir diyet programı veya beslenme programı atar mısın
Şimdi yağ yakman için gereken şeyler 1 kalori açığı kalori açığı bıraktığın taktirde otomatik yağ yakacaksın peki bu kalori açığı nedir ; Kalori açığı bir insanın günlük alması gereken kalorinin biraz daha düşüğünü alması demek
internette günlük alman gereken kalori hesaplaman için yardımcı siteler bulunuyor örnek olarak ; https://www.rafinera.com/gunluk-kalori-ihtiyaci-hesaplama-araci şimdi buradan kendine göre anketi doldur o sana ne kadar kalori alman gerektiğini söyleyecek sakın unutma alman gereken kaloriyi sağlıklı şeylerden alman gerek sağlıklı karbonhidrat yağ ve proteinlerden kendi beslenme programını kendin oluşturabilirsin . Şimdi sağlıklı yağlar ne diyeceksin Zeytin yağı tereyağı mesela bunlar sağlıklı yağlardır .
Aynı zamanda haftada 3 4 gün yapabileceğin yağ yakma programları Youtubede internette vardır ordan kendine göre olanı bul ve antenmana başla .Zaten bu söylediklerimi yaptıktan sonra kilonun yavaş yavaş düşeceğini göreceksin .Konuyu pekiştirmen için ufak bir örnek vereceğim Günlük aldığın kaloriyi vücudun sen vücudunun alması gerekenden fazla kalori alırsan bu vücudunda depolanıyor yani yağlanıyorsun eğer günlük alman gereken kaloriden az alırsan ise vücudun bu depoladığı yağı kullanıyor kısacası bu .

Ensar Bey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,381
İsim
Ensar Bey
Kardeşim açıkcası 6 ay da kendine göre geniş omuz vs. yaparsın, genetiğin iyi ise gayet de güzel olursun milletten farklı gözükürsün, ama muhteşem olmazsın.

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
ibrahim can
Instagram
ibrahimcancl
Kardeşim açıkcası 6 ay da kendine göre geniş omuz vs. yaparsın, genetiğin iyi ise gayet de güzel olursun milletten farklı gözükürsün, ama muhteşem olmazsın.
gögüs yapabilir miyim özelleikle göğsümdeki yağı eritmek istiyorum

Ensar Bey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,381
İsim
Ensar Bey
gögüs yapabilir miyim özelleikle göğsümdeki yağı eritmek istiyorum
Ee tabi canım yaparsın, yağ eritmek zaten obezsen dahi maksimum 2 aylık iş.
Eşorfmandan göğüsün belli olur, monttan olmaz.
Sıkı çalış genetiğin iyi ise 38-39 CM kola bile çıkarsın.

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
ibrahim can
Instagram
ibrahimcancl
Şimdi yağ yakman için gereken şeyler 1 kalori açığı kalori açığı bıraktığın taktirde otomatik yağ yakacaksın peki bu kalori açığı nedir ; Kalori açığı bir insanın günlük alması gereken kalorinin biraz daha düşüğünü alması demek
internette günlük alman gereken kalori hesaplaman için yardımcı siteler bulunuyor örnek olarak ; https://www.rafinera.com/gunluk-kalori-ihtiyaci-hesaplama-araci şimdi buradan kendine göre anketi doldur o sana ne kadar kalori alman gerektiğini söyleyecek sakın unutma alman gereken kaloriyi sağlıklı şeylerden alman gerek sağlıklı karbonhidrat yağ ve proteinlerden kendi beslenme programını kendin oluşturabilirsin . Şimdi sağlıklı yağlar ne diyeceksin Zeytin yağı tereyağı mesela bunlar sağlıklı yağlardır .
Aynı zamanda haftada 3 4 gün yapabileceğin yağ yakma programları Youtubede internette vardır ordan kendine göre olanı bul ve antenmana başla .Zaten bu söylediklerimi yaptıktan sonra kilonun yavaş yavaş düşeceğini göreceksin .Konuyu pekiştirmen için ufak bir örnek vereceğim Günlük aldığın kaloriyi vücudun sen vücudunun alması gerekenden fazla kalori alırsan bu vücudunda depolanıyor yani yağlanıyorsun eğer günlük alman gereken kaloriden az alırsan ise vücudun bu depoladığı yağı kullanıyor kısacası bu .
bilgilendirme için çok teşekkür ederim

Ee tabi canım yaparsın, yağ eritmek zaten obezsen dahi maksimum 2 aylık iş.
Eşorfmandan göğüsün belli olur, monttan olmaz.
Sıkı çalış genetiğin iyi ise 38-39 CM kola bile çıkarsın.
hadi bakalım inşallah yarın fitnessa gidip kayıt olucam haziranda aylık 250 tl ye çıkıcak sence fiyat makul mu

Ensar Bey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,381
İsim
Ensar Bey
bilgilendirme için çok teşekkür ederim

hadi bakalım inşallah yarın fitnessa gidip kayıt olucam haziranda aylık 250 TL ye çıkıcak sence fiyat makul mu
Uygundur, istersen sana bir başlangıç programı ayarlayabilirim DM gelebilirsin.

Top Bottom