Neler Yeni

6 ayda sıfırdan matematik

asdqwe1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Batuhan Demir
6 ay kaldı sınava sıfırdan mat başlasam temelim yok hiç 20 net yapar mıyım?

Yapan insanlar varmış fakat çoğu insan yapamazsın diyor bende bilemiyorum diğer dersler de var gerçi onlarda yine ortalamayım

Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Ahmet Kazancı

Yapan insanlar varmış fakat çoğu insan yapamazsın diyor bende bilemiyorum diğer dersler de var gerçi onlarda yine ortalamayım
Hiçbir şey yapmamak daha kötü olur. İnsanların yaparsın yada yapamazsın diye söylemelerine takılmadan elinden gelenin en iyisini yap

Serhat-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,258
İsim
Serhat İsmailoğulları
Steam
steamcommunity.com/id/ByOxyGeN
Mert hoca TYT kampını izle. Soru bankasını al verdiği ödevleri çöz tekrar çöz dediği soruları çöz. Sonra Eyüp B VDD al orayı da hızlı bir şekilde bitir ve 3D soru bankasını al çöz. 20 net garanti. Baştan savma yaparsan bir fayda alamazsın.

Selimi

80+

Düzenli ve sıkı bir çalışma ile fullersin bile. İnsanların ne dediğine kulak asma.

asdqwe1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Batuhan Demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkür ederim cevaplarınız için :)

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,228
İsim
Ahmet Deniz
Mert hoca TYT kampını izle. Soru bankasını al verdiği ödevleri çöz tekrar çöz dediği soruları çöz. Sonra Eyüp B VDD al orayı da hızlı bir şekilde bitir ve 3D soru bankasını al çöz. 20 net garanti. Baştan savma yaparsan bir fayda alamazsın.
mert hoca bazı soruları çok saçma şu an onun kitabını çözüyordum zaman kaybı gereksiz uğraştırıyor
bu arada dgko :kappa:

hikoo

80+ Bronze
Kardesim muhtemelen calismayacaksin bile, 3 ay sonra 3 ay kala sifirdan matematik diye konu acacaksin, ben de oyleydim kendimden biliyorum.

asdqwe1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Batuhan Demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kardesim muhtemelen calismayacaksin bile, 3 ay sonra 3 ay kala sifirdan matematik diye konu acacaksin, ben de oyleydim kendimden biliyorum.
Sonuç olarak sınavda naptın

XDEV

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
448
İsim
Burak
Hocam çalışmaya başlayın. Ne kadar yapabilirseniz yapın. Çalıştığınız zaten boşa gitmez.

Serhat-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,258
İsim
Serhat İsmailoğulları
Steam
steamcommunity.com/id/ByOxyGeN
mert hoca bazı soruları çok saçma şu an onun kitabını çözüyordum zaman kaybı gereksiz uğraştırıyor
bu arada dgko :kappa:
Mert hoca soru bankası saçma olabilir de konu anlatımı güzel oluyor. Sonrasında Eyüp B ile devam edince işe yarıyor bana kalırsa.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
929,009
Üyeler
145,297
Son üye
Efehann
Top Bottom