Neler Yeni

600.000 TL Bandına ilk otomobil önerebilir misiniz ?

akiff28

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Akif Kayan
Reis donanımlı konforlu bir araç alayım istiyorsan şu 3 önerimi bi incelemeni öneririm. Ben 5 ay önce bu 3 araç arasından birisini aldım tabi ozaman 300 bandında idi.

Manuel hatchback olsun fakat sürerken keyif alayım, boşta olmasın hoş hoş süzülsün diyorsan
Alfa romeo Gulietta alabilirsin.

Ne sedan ne hatchback ama hoş ve dolu bir araç olsun, aynı zamandada az yakıt ile beni tatmin etsin diyorsan
DS 5 crosback

Gücüm olsun fakat konforunda ön planda olsun dersende
Citroen c5 sedan 2.0 Hdi

Kendi aracım c5 aşırı konforlu ful paket bir araç donanım olarak rakiplerine göre fiyat farkı muazzam düşük.
Koltukları aşırı rahat ve fonksiyonlu.
Orjinal Air ilse sanki bir pamuk gibi hissettiriyor özellikle uzun yolda adeta süzülüyorsun.

Yakıt olarak şehir içi 7.5 şehirlerarası 5lt/100km

Not: Daha yeni nesil bir araç olsun istiyorsan Citroen C4 cactüs önerimdir araç çok tatlı ve yakıt konusunda çok cimridir c4 cactus bütçemi aşar hatchback sevmiyorum

Yani km si yüksek araç almaktansa sıfır full paket caddy almak cok daha mantıklı
Sıfır caddy ler 1M 2016 manueller sanırım aradığım fiyata gelir ama ben binek istiyorum. Yinede Caddyi belki düşünürüm çok sağolun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Reis donanımlı konforlu bir araç alayım istiyorsan şu 3 önerimi bi incelemeni öneririm. Ben 5 ay önce bu 3 araç arasından birisini aldım tabi ozaman 300 bandında idi.

Manuel hatchback olsun fakat sürerken keyif alayım, boşta olmasın hoş hoş süzülsün diyorsan

Ne sedan ne hatchback ama hoş ve dolu bir araç olsun, aynı zamandada az yakıt ile beni tatmin etsin diyorsan
DS 5 crosback

Citroen c5 sedan 2.0 Hdi

Kendi aracım c5 aşırı konforlu ful paket bir araç donanım olarak rakiplerine göre fiyat farkı muazzam düşük.
Orjinal Air ilse sanki bir pamuk gibi hissettiriyor özellikle uzun yolda adeta süzülüyorsun.

Not: Daha yeni nesil bir araç olsun istiyorsan Citroen C4 cactüs önerimdir araç çok tatlı ve yakıt konusunda çok cimridir.
C4 cactus düşünülebilir fakat SUV lere soğuğum yinede bakıcam C5 e bakarım DS5 i de düşünürüm aradığım fiyata gelirse Gulietta da hoşuma gitmiyor çok sağolun önerinin için

Sıfır caddy ler 1M 2016 manueller sanırım aradığım fiyata gelir ama ben binek istiyorum. Yinede Caddyi belki düşünürüm çok sağolun

C4 cactus düşünülebilir fakat SUV lere soğuğum yinede bakıcam C5 e bakarım DS5 i de düşünürüm aradığım fiyata gelirse Gulietta da hoşuma gitmiyor çok sağolun önerinin için
Not:C4 cactus düşünülmez 82HP 1.2L çok şirin yakışıklı ve Astranın yanında modern duruyor ama bu fiyatta dediğinuz gibi C5 sedan DS5 ve 1.6cdti Astra daha makul gibi

DS 5 crosback

Citroen c5 sedan 2.0 Hdi

Not: Daha yeni nesil bir araç olsun istiyorsan Citroen C4 cactüs önerimdir araç çok tatlı ve yakıt konusunda çok cimridir.
Hocam DS5 ve C5 e baktım DS5 beni cezbetti ama 240.000 altı yok aradığım fiyatlara C5 de aynı PSA grup sorunlarıyla ünlü zaten bu arada C5 in 1.6 e HDI olanına baktım 2.0 la arasına 100 km de 2.5 litre fark var neredeyse sanırım ilanlara daha düşük km c5 veya ds5 gelmedikçe tercihim Astra veya daha iyi bir model

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,842
İsim
Murat Orhan
Adamın bütçe sen 400 lük ağır hasarlı araç atıyorsun?
Yenisini attım 500k TL'ye 78bin kmde.

DS 5 crosback

Citroen c5 sedan 2.0 Hdi

Bundan sonra citroen önermen daha da ironik.

Var

Kuzenimde var sorarım memnun mu diye ama tek far ve ön tampon 25bindi ve zor bulmuş ta nezaman parça bulma sorunum olur mu ?

Arkadas sadece model önerisi icin atmis zaten bu araba agır hasar kayıtlı saglamları istedigim fiyay

Bu ticari araclar icin ticari derken taksi vesaire bakmiştım buna

Teşekkürler bakarım

Hocam şimdi baktım s60 lara 1.6 larında aradıgım fiyattaki ağır hasar kayıtsızlar 260.000 KM den başlıyo
Parcası TRde var yaşadığın yerde bulamama sansın var onu da kargo ile halledersin. Eskiden pahalıydı parçaları da artık üretimini bile yapıyorlar.

akiff28

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Akif Kayan
Yenisini attım 500k TL'ye 78bin kmde.

Bundan sonra citroen önermen daha da ironik.

Parcası TRde var yaşadığın yerde bulamama sansın var onu da kargo ile halledersin. Eskiden pahalıydı parçaları da artık üretimini bile yapıyorlar.
Mazdalara bakmaya başladım 1.6D ler fiyatları çok uygun kuzenimde skyactive var çok güzel duruyo araba ama o yeni model herhalde baktıklarım 2011-12 model kmleri de düşük bi gerçek gözle görmek de lazım ama Astralarla aralarında 100.000TL fark var gerçekten uygunlar. Öneriniz için çok teşekkürler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,842
İsim
Murat Orhan
Mazdalara bakmaya başladım 1.6D ler fiyatları çok uygun kuzenimde skyactive var çok güzel duruyo araba ama o yeni model herhalde baktıklarım 2011-12 model kmleri de düşük bi gerçek gözle görmek de lazım ama Astralarla aralarında 100.000TL fark var gerçekten uygunlar. Öneriniz için çok teşekkürler.
Rica ederim. Gerek performans gerek motor ömrü gerek özellikler ve güvenlik olarak On numara araçtır. Dünyanın en az arıza çıkaran markası yıllardır mazda zaten tescillenmiş şekilde. 11 12 model de olsa yeni bir görünüşü var ayrıca Güvenlik testleri de 5* bir araç. Tanıdığınızda varsa deneyin direk alırsınız zaten.

Owner12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
Doruk
Öncelikle herkese iyi günler...
İlk arabam olacak 600.000 TL'ye kadar.
(Abartı olmadan yukarı oynar)
"Cvt şanzıman olmayan" otomatik manuel fark etmez (Mümkünse Manuel )bir otomobil arıyorum. Çok yakmayan mümkünse benzinli (cazip gelirse dizel de olur.)
Bir otomobil önerirseniz sevinirim...
Araçtan beklentim 2. elde kolay satılabilecek son sahibi olmayacağım, motor mekanik anlamda sorunları pek olmayan gaza basınca üzmeyecek 4 ya da 5 kişlik ticari kasa olmayan bir araç.
Önerilerinizi, bilgilerinizi ve tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim...
Hasar konusunda ağır hasar kayıtsız, airbag açmamış, ön üç parçada birlikte (kaput ve çamurluklar) hasar olmayan olması önemli.
2014 ve sonrası 308 tek geçerim bizde kullanıyoruz maşallah 3 yıldır tık demedi

akiff28

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Akif Kayan
Rica ederim. Gerek performans gerek motor ömrü gerek özellikler ve güvenlik olarak On numara araçtır. Dünyanın en az arıza çıkaran markası yıllardır mazda zaten tescillenmiş şekilde. 11 12 model de olsa yeni bir görünüşü var ayrıca Güvenlik testleri de 5* bir araç. Tanıdığınızda varsa deneyin direk alırsınız zaten.
Astradan iyi mi diyosunuz ?

2014 ve sonrası 308 tek geçerim bizde kullanıyoruz maşallah 3 yıldır tık demedi
Yok hocam küçük hatcbackleri sevmiyorum ayrıca 208 308 lerde filan fasda üretildiğinden epey sorun oluştuğunu duymuştum boya da özellikle

Owner12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
Doruk

Owner12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
Doruk

Yok hocam küçük hatcbackleri sevmiyorum ayrıca 208 308 lerde filan fasda üretildiğinden epey sorun oluştuğunu duymuştum boya da özellikle

bindiniz mi bilmiyorum ama araç hatchbake göre gayet geniş arcaca bir kere sürtmüşlerde adamın boyası kaldı arabada ıslak bezle silince çıktı

akiff28

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Akif Kayan
Hocam araba çarpışan arabaya dönmüş bu nasıl ilan 😂
Yok abi bunu farkedip temizini önerdi zaten

Hocam 2015 skyactive-g ler var motion ve soul paket aradiğım fiyata var nasıl araç ?

Owner12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
Doruk
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar