Neler Yeni

7900GRE VS 4070 SUPER

Abuzzer

80+
Bende aynı ekran kartları arasında kaldım ama 7900gre alıcam oyun performansı vs daha yüksek ve daha uygun fiyatı

masxar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
mustafa çalışır
Her sey dahil Nvidia daha iyi degil midir? Yani herhangi bir oyunda DLSS3 mu daha iyi yoksa FSR 3 mu diye sorsalar DLSS daha iyidir. 1080p cozunurlukte oynayacagim. Sence hangisi daha iyidir
Sadece oyunsa gre, eğer iş içinse 4070 super.

teazartz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Tarık
Arkadaslar 2. sistemi dusunuyorum cunku sadece oyun degil render falanda yapacagim. Sizce 2. sistemde duzeltmem gereken parcalar var mi? Ama gercekten duzeltmem gereken. Biri cikipta bence xx marka anakart daha iyi falan demesin lutfen

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
912
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Her sey dahil Nvidia daha iyi degil midir? Yani herhangi bir oyunda DLSS3 mu daha iyi yoksa FSR 3 mu diye sorsalar DLSS daha iyidir. 1080p cozunurlukte oynayacagim. Sence hangisi daha iyidir
Fsr ile Dlss karşılaştırması yapmak yerine bunu açınca ortaya çıkan görüntü önemli.
Saf kas gücünde 7900 Gre iyi. Dediğim gibi memnunum. Fsr yi açtıktan sonra Fps de baya artıyor ama görüntü kalitesi dlss e göre düşük. Bu anlamda yazılım tarafında Amd nin daha gidecek yolu var

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
436
İsim
Gorkem Yavuz
Neden 7900GRE? Bilmediğim için soruyorum.
4070 super den daha güçlü saf kas olarak, vram olarak da daha fazla. Ve aşağı yukarı aynı fiyatta olmaları lazım. Dolayısıyla 7900GRE daha iyi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Onun için Nvidia dedim zaten.
Amd Vram ve F/P oldugu için oyunlarda tercih ediliyor ama Dlls,Ray Tracing vb teknolojiler işin içine girince Nvidia tabi ki
Güçlü kart alırsa dlss e gerek kalmaz :) rtx = 5 gölge ekle yansıma koy 2/3 fps yi öldür. Onun dışında iş konusunda evet daha iyi ama AMD yaklaşıyor.

Top Bottom