Neler Yeni

AC Valhalla Alınır mı ?

Rasimow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Rasim Genç
Arkadaşlar voidu'da fiyatlar daha uygun, ben bütün AC oyunlarını voidu'dan topladım.

bunun için forumda ayrıca bir konu açtım ama ben az önce ödeme yaptım sonrasında ubısoft hesabımla giriş yapıp kodları aktifleştirdim ama oyunlar hesabımda gözükmüyor bi bilgin var mı acaba?

LORN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
642
İsim
Enes Demirok
Oyunu gerçekten sevmek isteyerek başladım. Oyunun başında kendi dostlarını kurtarıp savaşman gereken bir kısım var ilk 5. Dk da. Ulan 20 kişiyle ben savaşıyorum. Düşmanlar bizimkilere saldırmıyor, bizimkiler de izliyo kafes dövüşü gibi içimden geçtiler. Neden bu yapay zekaya bu kadar uğraşmıyorlar anlamıyorum.

DenizG101

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Deniz
bunun için forumda ayrıca bir konu açtım ama ben az önce ödeme yaptım sonrasında ubısoft hesabımla giriş yapıp kodları aktifleştirdim ama oyunlar hesabımda gözükmüyor bi bilgin var mı acaba?
Hocam satın aldıktan sonra siparişlerim kısmına girip orada aktifleştir butonuna bastıktan sonra oyunları aktif etmek istediğiniz ubisoft hesabına giriş yapmanız lazım. Birde oyunlar ubisoft web sayfasında gözükmüyor çünkü en az bir defa oyuna giriş yapmanız lazım ubisoft connect uygulaması üzerinden.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ubisoft web sitesinde 0 saat olan oyunlar gözükmüyor, en azından 1 dk oyunda vakit geçirmeniz lazım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berat Gülsoy

God of war almıştımda normalde playstore kod gelmedi iade geldi Alınır mı AC Valhalla174 TL
174 TL nerede hangi sitede

Rasimow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Rasim Genç
Hocam satın aldıktan sonra siparişlerim kısmına girip orada aktifleştir butonuna bastıktan sonra oyunları aktif etmek istediğiniz ubisoft hesabına giriş yapmanız lazım. Birde oyunlar ubisoft web sayfasında gözükmüyor çünkü en az bir defa oyuna giriş yapmanız lazım ubisoft connect uygulaması üzerinden.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ubisoft web sitesinde 0 saat olan oyunlar gözükmüyor, en azından 1 dk oyunda vakit geçirmeniz lazım.
Dediğin gibiymiş hocam uygulama üzerinden giriş yaptım kütüphanede gözüktü. Web sitesi üzerinden göremeyince anlık bi kriz geçirmiş bulundum :)

AhmetCan-

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Ahmet Can
Oyun Güzel sevdim :) Valhalla yı Ubisoft dan aldım 174 TL ye iade ettim geri voidu da Deluxe Editon 89 TL aldım güzel oyun

AhmetCan-

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Ahmet Can

CharonIV

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ahmet Ferdi KİRAZ

God of war almıştımda normalde playstore kod gelmedi iade geldi Alınır mı AC Valhalla174 TL
O fiyata güzel oyun. Çok uzun saatler oynayacagin için alınır.

Top Bottom