Neler Yeni

Ac valhalla almalımıyım

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Eyüp yılmaz
AC valhalla çok iyi indirime girmiş epic gameste ama pc kaldırmıyor. Yakın zamanda pc yi yenilemeyi düşünüyorum. Tekrar böyle bir indirim gelirmi yoksa şimdi almalımıyım.

Ayrıca AC odsseny güzelmidir alınır mı?.

şahin doğan

80+ Platinum
Şahsen Xbox Game Pass'i daha mantıklı buluyorum. Aylık 150 TL'ye Odyssey, Origin ve Valhalla'yı oynayabiliyorsun. 1 ayda bu 3 oyunu bitirir ekstra olarak farklı oyunları da denemiş olursun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Eyüp yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şahsen Xbox Game Pass'i daha mantıklı buluyorum. Aylık 150 TL'ye Odyssey, Origin ve Valhalla'yı oynayabiliyorsun. 1 ayda bu 3 oyunu bitirir ekstra olarak farklı oyunları da denemiş olursun.
Ben game pass almayı düşünmüyorum çünkü oynayıp bitirdiğim oyunları 2-3 ay sonra tekrar açıp tekrar başlayabiliyorum

Ayrıca dediğim gibi valhallayı pc kaldırmıyor daha sonra oynamak için almam lazım

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,195
İsim
Ahmet Sevinç
Ben game pass almayı düşünmüyorum çünkü oynayıp bitirdiğim oyunları 2-3 ay sonra tekrar açıp tekrar başlayabiliyorum

Ayrıca dediğim gibi valhallayı pc kaldırmıyor daha sonra oynamak için almam lazım
Hocam odysey güzel şu andada onu oynuyorum alabilirsin
Valhallayı uzun süre oynamadım ama güzeldir

Yiğit2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
519
İsim
Yiğit
hocam diyelim ki 1 aylık gamepass aldık içine y oyununu yükledik diğer ay üyelik almazsak y oyunu gidiyormu yardımcı olursanız sevinirim

Light

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
311
İsim
Arda Yıldırım
hocam diyelim ki 1 aylık gamepass aldık içine y oyununu yükledik diğer ay üyelik almazsak y oyunu gidiyormu yardımcı olursanız sevinirim
Evet gidiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Az önce çıktım Valhalla'dan. Valla keyif alarak oynuyorum şuan hikayesi de içine çekti arada diyaloglar sıkıyor onu da geçebiliyorsun zaten. Baskın atmak köy geliştirmek falan tat katmış oyuna. Gizliliği de fena değil.

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
668
İsim
Sercan GÖKALP
Üyeliğin devam ettikçe oynayabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
yunus emre demiral
AC valhalla çok iyi indirime girmiş epic gameste ama pc kaldırmıyor. Yakın zamanda pc yi yenilemeyi düşünüyorum. Tekrar böyle bir indirim gelirmi yoksa şimdi almalımıyım.

Ayrıca AC odsseny güzelmidir alınır mı?.
ben indirdim bana hitap etmedi geri sildim sana kalmış odyssey daha iyiydi bana göre
bu arada gamepass alırsan daha ucuza gelır

Yiğit2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
519
İsim
Yiğit
Üyeliğin devam ettikçe oynayabilirsin
hocam 160 TL bana ni tık fazla geldi duyduğuma göre arada da zam alıyolarmış peşin verip aynı fiyattan 6 ay falan ödeme şansı varmıdır

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
668
İsim
Sercan GÖKALP
hocam 160 TL bana ni tık fazla geldi duyduğuma göre arada da zam alıyolarmış peşin verip aynı fiyattan 6 ay falan ödeme şansı varmıdır
Taksit var mı onu ödeme adımında görürsün ama bence de satın alman daha mantıklı. PC gamepass 30 TL idi şimdi nekadar olmuş hiçbir mantığı yok artık almanın. Gamepass te oynayacağın oyunları indirimde denk getirip alabilirsin. Eskiden ucuza 1 yada 2 senelik üye alanlar çok güzel bir hareket yaptı tabi o ayrı

Yiğit2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
519
İsim
Yiğit
Taksit var mı onu ödeme adımında görürsün ama bence de satın alman daha mantıklı. PC gamepass 30 TL idi şimdi nekadar olmuş hiçbir mantığı yok artık almanın. Gamepass te oynayacağın oyunları indirimde denk getirip alabilirsin. Eskiden ucuza 1 yada 2 senelik üye alanlar çok güzel bir hareket yaptı tabi o ayrı
bi taraftan mantıklı geliyor ama herhangibi oyun alsak 200 TL nin altında adam gibi oyun yok

satılıyor galiba 12 ay üyelikler ama güven sıkıntısı vardır galiba

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
668
İsim
Sercan GÖKALP
bi taraftan mantıklı geliyor ama herhangibi oyun alsak 200 TL nin altında adam gibi oyun yok

satılıyor galiba 12 ay üyelikler ama güven sıkıntısı vardır galiba
170 lira çok az bir bedel bence alabilirsin

Top Bottom