Neler Yeni

🔥İndirim Acer UM.HE0EE.X01 27" FHD 1ms 240Hz Curved 4799TL

ereğli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
murat
ben alıp iade ettim kalite 0 inanın. ışık suzmesi aşırı ve en ufak tirresimde sallanıyor. aldığım günün ertesi günü durup dururken bozuldu birde iade ettim

hampal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
orkun duman
27 2k hdr ips monitör indirimi var mı ?
Çok bi indirimi yok ama güzel monitör @ozemheri arkadaşımızın attığına alternatif olarak bakabilirsin. yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ve gayet memnunum. Eksi olarak gördüğüm tek bir konu var oda ışık sızması ki oda ips panellerin kronik sorunu.

omuraycil

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Ömür AYCIL
Çok bi indirimi yok ama güzel monitör @ozemheri arkadaşımızın attığına alternatif olarak bakabilirsin. yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ve gayet memnunum. Eksi olarak gördüğüm tek bir konu var oda ışık sızması ki oda ips panellerin kronik sorunu.
Normalde MSI G274QPF modelini aldım 1 hafta önce iade ettim. sebebi ise bende zaten Acer Vg272X model 27inc 240hz HDR400 1ms gtg IPS monitörüm var sadece 1080p olması sebebiyle değiştirmek istedim MSI aldım fakat karşılaştırmamda çözünürlük harici neredeyse hiçbir fark yoktu çok az olan farkta telafi edilebiliyordu sırf 2k için o parayı vermek mantıklı gelmedi hoparlörde yoktu bende iade ettim. bu yüzden gercekten fark yaratacak bir monitör indirimi kovalıyorum açıkcası.

hampal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
orkun duman
Normalde MSI G274QPF modelini aldım 1 hafta önce iade ettim. sebebi ise bende zaten Acer Vg272X model 27inc 240hz HDR400 1ms gtg IPS monitörüm var sadece 1080p olması sebebiyle değiştirmek istedim MSI aldım fakat karşılaştırmamda çözünürlük harici neredeyse hiçbir fark yoktu çok az olan farkta telafi edilebiliyordu sırf 2k için o parayı vermek mantıklı gelmedi hoparlörde yoktu bende iade ettim. bu yüzden gercekten fark yaratacak bir monitör indirimi kovalıyorum açıkcası.
Anladığım kadarı ile 2. monitör olarak alacaksınız. Gerçekten fark istiyorsanız eğer 2k değil 4k kovalamanızı tavsiye ederim. Fiyatıda ona göre tuzlu olacaktır biliyorum. FPS oyunları kadar arcade oyunları oynamayıda seven birisiyim. 2 monitöre şuan bütçem yetmediği için ortaya karışık olarak G27Q aldım. Normalde asıl almak istediğim FPS oyunları için 1080p 240 hz bir monitör, arcade ve diğer işlemler için 4k hdr10 monitör almak. Şayet 1080p ile 4k arasındaki farkı tatmış biri olarak bu şekilde bir setup yapmanızı öneririm.

omuraycil

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Ömür AYCIL
Anladığım kadarı ile 2. monitör olarak alacaksınız. Gerçekten fark istiyorsanız eğer 2k değil 4k kovalamanızı tavsiye ederim. Fiyatıda ona göre tuzlu olacaktır biliyorum. FPS oyunları kadar arcade oyunları oynamayıda seven birisiyim. 2 monitöre şuan bütçem yetmediği için ortaya karışık olarak G27Q aldım. Normalde asıl almak istediğim FPS oyunları için 1080p 240 hz bir monitör, arcade ve diğer işlemler için 4k hdr10 monitör almak. Şayet 1080p ile 4k arasındaki farkı tatmış biri olarak bu şekilde bir setup yapmanızı öneririm.
2.monitör kullanma niyetim yok cok yoğun oyun oynamam oynarsamda hikayeli gta fh5 unbound strateji crysis vs ama çok yoğun değil genelde web video film vs bu sebeple renk parlaklık daha önemli göze hoş gözükmeli ama msi monitöre göre verdiğim paranın karşılığını (2k olması dışında) alamadım elimdeki ile nerdeyse aynı elimdekini gelistiremedigim için iade ettim uzun yazdım ama sanırım benim aradığım tam olarak msi G274QPF nin QD versiyonu ayarında ama hoparlörü olan 7-8 bin bandında fiyata sahip bi monitor muhtemelende bu bütçeyle bulamam umudum 11.11 di ama çıkmadı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,727
Üyeler
156,514
Son üye
Sedat2624
Top Bottom