Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥🔥İphone 11 20.999 TL🔥🔥

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,078
İsim
Ömer
Bütçe ona yetiyor kardeşim 15 pro maxi de ben gereksiz buluyorum.
İşte hocam benimde anlatmaya çalıştığım şeyde oya rakibine baktığın zaman çok daha iyi şeyler sunmasına rağmen 11den vazgeçmiyorsunuz onuda ben anlamış değilim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bataryada 11 bile S22 den daha iyi olabilir, kalanına katılıyorum.
Hocam ben genelleme yaptım yoksa indirimle s23 bile bulunabilir iphone yönünde

Güncelleme ömrünün de sonuna yaklaşan bir model. En ucuz iphonelardan biri. Se almam diyorsan, iphone’dan başkası da olmaz diyorsan tek seçenek. Ancak ben olsam 20kya , android tarafına bakardım.

Ben ;
1) güncelleme ömrünün fazla olması
2) uygulama marketinin androidden daha kaliteli olması
3) sorun yaşadığında mh’nin illaki bir şekilde sorunu çözmesi
4) teknik servisin kalitesi.
5) Donanımının ve ekranının akranlarına göre yıllarca stabil ve güncel kalması.
6) Aksesuar bolluğu.
Ben ios arayüzünü pek fazla sevmiyorum. Örneğin, samsungta, istediğiniz şeyi direk yapabilirsiniz çoğu zaman. Ancak ios, çoğu zaman buna izin vermez. Etrafından dolanmanız gerekir. En basitinden, bir cep telefonu numarasını veya mh numarasını iphoneda direk olarak arama bölümüne kopyalayıp, düzenleyemezsüniz. Yeni kişi yaratmanız ve kaydetmeniz gerekir. Yapıştırma seçeneği çıksa da, başı parantezli olduğu için, çoğu numara ile uyumsuz olur. Ancak samsungta böyle değil. İstediğin numarayı al, kes,biç ,istediğin yere yapıştır.
İos’in de iyi olduğu taraflar var. Ekran görüntüsü alma işinde, samsung illaki galeriye kaydeder ama iphoneda siz düzenleyip paylaştıktan sonra görüntüyü silebilirsiniz. İlla galeriye gidip ailmeniz gerekmez.
Her platform, kendine göre güzel özellikler sunuyor
Güncelleme olarak şöyle bir şey var hocam 50kya androidde iphoneye rakip cihaz alıyorsunuz iphone cihazda 100k yani üst modeli çıktığında yenileme şansınız var ama iphonede öyle değil işte 100kya çıkartıyor cihazı gelecek olan cihazıda 130kya çıkartıyor aradaki farkı kapatamıyorsunuz teknik servisin kalitesinde vs. Haklısınız ama ekran akranlarıda rakiplerine göre abartılı bir şey değil 20kya alınan bir cihazın 60hz bir ekran yenileme oranı vermesi pekte normal değil

Son düzenleme:
Top Bottom