Neler Yeni

Acısıyla tatlısıyla sistemi bitirdim :)

EREN PC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
EREN
Ram alıcam demiş ama paran varsa bit tane daha 16 almak yerine yeni iki tane al derim
2/16 6000mhz cl30 al derim işlemci ve ekran kartı uyumu çok guzel hayırlı olsun

Son düzenleme:

Zoro32

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berk
Hayırlı olsun inşallah herkese nasip olur ekran kartı ve işlemci nedir ?

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Sürekli al sat yapıyorum uzun süredir, hani göründüğünden daha uyguna gelmiştir.
Yok öyle değil merak ettim de genel olarak ben sistemi güncellesem ne olur acaba filan diye

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
627
İsim
Baran Kut
bütçemde bir sıkıntı yoktu, alabileceğim gözüme iyi gelen parçaların hepsini aldım. Hayırlı olsun dileklerinizi alırım :)
Alıntıyı görüntüle
Hocam hayırlı olsun öncelikle.

Benim sadece bir minik tavsiyem olacak yapıp yapmamak sana kalmış tabi ama riskli olduğunu duyduktan sonra ben yapmıştım nolur nolmaz diye.

Lian Li Strimer V2 12VHPWR ekran kartı uzatma kablosunun voltaj problemi var. Ben de PSU Cultist discordundan öğrendim. RGB led şeridini ayırıp PSU kablosuna geçirdim klipsler ile.

Linki burada bana bunu atmışlardı. Anakart uzatma kablosunda bir sıkıntı yok ama bu 12VHPWR kablosunun şerit şeklindeki dizaynından dolayı yanma riski olduğunu söylediler.

Kötüyü getirmiş gibi oldum sistemine ama nazar değmesin hocam güzel yapmışsın. :kekw:

Fanları nereden sipariş verdin hocam bu arada? AliExpress'te dükkanlarını buldum ama kararsız kaldım nereden alacağıma. Amazon'da pahalı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben bir de biraz öne çektim hocam RGB Led şeridini. Böyle duruyor benimki de.

Ekler

• 20240524_144617.jpg
    20240524_144617.jpg
    932.6 KB · Hit: 27
Son düzenleme:

DoğukanYzc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
597
İsim
Doğukan

Ahmet Kocar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
Ahmet Kocar
Hocam hayırlı olsun öncelikle.

Benim sadece bir minik tavsiyem olacak yapıp yapmamak sana kalmış tabi ama riskli olduğunu duyduktan sonra ben yapmıştım nolur nolmaz diye.

Lian Li Strimer V2 12VHPWR ekran kartı uzatma kablosunun voltaj problemi var. Ben de PSU Cultist discordundan öğrendim. RGB led şeridini ayırıp PSU kablosuna geçirdim klipsler ile.

Linki burada bana bunu atmışlardı. Anakart uzatma kablosunda bir sıkıntı yok ama bu 12VHPWR kablosunun şerit şeklindeki dizaynından dolayı yanma riski olduğunu söylediler.

Kötüyü getirmiş gibi oldum sistemine ama nazar değmesin hocam güzel yapmışsın. :kekw:

Fanları nereden sipariş verdin hocam bu arada? AliExpress'te dükkanlarını buldum ama kararsız kaldım nereden alacağıma. Amazon'da pahalı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben bir de biraz öne çektim hocam RGB Led şeridini. Böyle duruyor benimki de.
Niye kablo yamuk duruyor hocam? Ekran kartındaki soket mi eğimli yapıda yoksa kablonun kendi başlığı mı?

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5

Touoa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,982
İsim
Turuncu Keskin
Çok şık duruyor, hayırlı olsun.
Ekran kartının sarkmaması için de bir destek ayarlarsınız umarım.
Teşekkür ederim. Ayarlı ayarlı, altında kendi kutusundan çıkan desteği var.
Niye kablo yamuk duruyor hocam? Ekran kartındaki soket mi eğimli yapıda yoksa kablonun kendi başlığı mı?
Kabloyu alttan gönderemediğim için malesef, kablo biraz yamulmak zorunda kaldı 😂

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Ayarlı ayarlı, altında kendi kutusundan çıkan desteği var.
Gördüm ama fotoğrafta yine de yamuk görünüyor. Ondan dolayı demiştim.
Gaming Gecesinde şu tarz GPU tutucu aparatlar sürekli indirime giriyor. Bugün gelir mi bilmiyorum.
1716557764701.png

Anti-Sag Bracket diye geçiyor ve şu an kullandığınız tutucu aparatlara göre daha çok iş yapıyor. Hem görsel açıdan da kasayı etkilemiyor, çünkü anakart tarafına sabitleniyor.
1716557819564.png
1716557910762.png
1716557939632.png

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,609
Üyeler
145,211
Son üye
Ali solmazz