Neler Yeni

Aimlab İşe yarar Mı (Valorant)

MuniiS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Yusuf Doygunbaş
Arkadaşlar Valorantta Gold 1im daha yenı adam gibi kasmaya Başladım Aim geliştirmek İçin Aimlab önerir misiniz yada başka bi program

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,193
İsim
kaan-şahin
hiç yararını görmedim

Dahası  
Reaksiyon skoru
443
İsim
Metin dal
poligon daha mantıklı hem oyunun kendi mekanikleriyle beraber oynuyorsun hemde geliştiğini görebiliyorsun

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bir süre ağır aimlab oynamıştım 5 saat antreman yapıp 1 maç attığım bile oluyordu şunu söyleyimki Aimini geliştirmek için Aimlab sadece mouse u X yerine ne kadar hızlı götürdüğünü geliştiriyor ondan sonrası full boş, Aim için oyunu baya oynayıp baya çatıştıktan sonra mantığı kavraman gerekiyor ben antreman yaparken hiç deatmatch i alışkanlık haline getirmedim mesela çünkü boş iş, her yerde adam çıkıyor o yüzden rekabetçi modunun hissiyle deatmatch in hissi farklı aynı oynayamazsın

Eğer 1,2 karakteri çok oynayıp çok iyi kullanırsan dia eloya kadar gidebilirsin aimsiz

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,380
İsim
Burak Doğan
poligonda takıl dostum sens yap kendine güzel bir cross bul gelişim saglarsın

Latent

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
umut barut
R6 oynamadan önce 5 10 dk giriyordum aime katkısı oluyor bence

egebaranakk0

80+ Silver
Arkadaşlar Valorantta Gold 1im daha yenı adam gibi kasmaya Başladım Aim geliştirmek İçin Aimlab önerir misiniz yada başka bi program
Hocam aimlab valorant altyapısını taşımadığı için oyundan bağımsız geliştirir peek almayi pozisyonları daha efektif kullanabilmeyi öğrenmek aimsiz yüceliğe kadar çıkarır çünkü aimin ne kadar iyi olsada oyun bilgin sıfırsa max dia görürsün fakat oyun bilgin olup aimin iyi değilse yücelik dahi görürsün her şey pozisyon almakla yetenekleri paralel kullanmaya bakar valorant csgo değil

MuniiS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Yusuf Doygunbaş
Hocam aimlab valorant altyapısını taşımadığı için oyundan bağımsız geliştirir peek almayi pozisyonları daha efektif kullanabilmeyi öğrenmek aimsiz yüceliğe kadar çıkarır çünkü aimin ne kadar iyi olsada oyun bilgin sıfırsa max dia görürsün fakat oyun bilgin olup aimin iyi değilse yücelik dahi görürsün her şey pozisyon almakla yetenekleri paralel kullanmaya bakar valorant csgo değil
Haklısınız hocam bide solo gırınce tr yada başka yabancı server afk olsun troll olsun cok fazla var herşeyden önce takım arkadaşı toplamak gerek eger varsa gold 1 olsun gold 2 olsun Ekleyebılırler dcden Müşo#4606

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
misfit
Poligon daha yararlı bence.

Top Bottom