Neler Yeni

Aizen GX40 bilgisayar alınır mı

TEŞKİLAT

80+ Silver
çok teşekkür ederim yardımınız için :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

si

sizin ürün tavsiyeniz var mı
Güzel bir APU sistem + Ekipmanlar alınabilir.

Dün gece stokta olan sistem bugün stokta olmadığı veya kampanyası bittiği için link olarak atabileceğim bir sistem yok.

wannHeda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Hüseyin Kara
Leo 3APU | Game Garaj
bu sistemi şu özelleştirmelerle düşünebilirsin monitöre de 1k bütçen oluyor bahsettiğim gibi konu açarsın iyi tavsiyeler gelir
bu sistem için ayriyeten bi ekran kartı almama gerek yok demi grafik oyunlarını yüksek kalitede olmasada oynatır. ve bunda işletim sistemi yok bu sorun olmaz mı sıfır alırken orjinal olsun isterim ama çok bilmiyorum size soruyorum

Son düzenleme:

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Bu paraya a320 ? o.O2
Her şey dahil demiş ama. :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öncelikle rehberime şuradan ulaşabilirsin;
Rehberde baz aldığım sistemin kampanyası bittiği için sana farklı bir sistem önereceğim.
Satın alacağın sistem şu;
İşlemci 3400G
Anakart Biostar B450MH
RAM X2
Geriye kalan çevre birimlerini de rehberimden bakarak satın alabilirsin. Böyle Aizen, TurboX, İzoly gibi markalara güvenme. Ne olduğu belirsiz markalar bunlar. Bir bakmışsın aldığın sistem 3 ay sonra elinde patlamış.

Son düzenleme:

BurakHalil

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
367
İsim
Burak Halil
bu sistem için ayriyeten bi ekran kartı almama gerek yok demi grafik oyunlarını yüksek kalitede olmasada oynatır. ve bunda işletim sistemi yok bu sorun olmaz mı sıfır alırken orjinal olsun isterim ama çok bilmiyorum size soruyorum
Original kankam zaten oynadığın oyunlara göre değişir ama valo falan oynatır rahat 3400gdeki vega dahili birimi baya iyi diye biliyorum bir süre idare eder seni paran olunca kart alır takarsın içine işletim sistemini kurmak 5 dk konu aç forumda cevap gelir

bruhmettin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
ard
alınmaz

Top Bottom