Neler Yeni

Çözüldü✓ Alacagım sistemdeki kasaya bu sogutucu sığar mı

olion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Metin Şeker
Biz sana sabaha kadar anlatsak sen ASUS diye tutturacaksın gibi bir vibe aldım.
Sende al kral ASUS hayırlı olsun.
Bana bu fiyata daha iyi bir öneriniz var mı dedigimde cevap veremiyorsunuz nasıl sabaha kadar anlatacaksınız yaşadığımız sorunları anlatıyorum fanboy oluyorum yine de yardımlarınız için teşekkürler

Volkan:/

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
802
İsim
Volkan
Uygunsuz davranış

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,275
İsim
.
Bana bu fiyata daha iyi bir öneriniz var mı dedigimde cevap veremiyorsunuz nasıl sabaha kadar anlatacaksınız yaşadığımız sorunları anlatıyorum fanboy oluyorum yine de yardımlarınız için teşekkürler
Cevap veremiyormuyum güldürme beni dostum :D

İşlemci 7600 senin alacağında 7500F var
Anakartı B650 yapıyorsun
SSD yi 1TB yapıyorsun

44.262 yapıyor ve üstüne üslük içinde kendi kule tipi soğutucusuyla geliyor sen stok soğutucuyla 7500F mi soğutmaya çalışacaksın :D
Al al senin gibiler olduğu sürece bu memlekette firmalar kolay kolay iflas etmezler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Boş ver hacı QP de kazansın biraz bunun gibi enayisi bulunmaz hint kumaşı bize denk gelmiyorlar bir
Harbi kral birde böyle bir şey biliyormuş kendi prof biz sultanahmette turistmişiz gibi konuşuyor ya beni krize sokuyor

olion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Metin Şeker
Cevap veremiyormuyum güldürme beni dostum :D

İşlemci 7600 senin alacağında 7500F var
Anakartı B650 yapıyorsun
SSD yi 1TB yapıyorsun

44.262 yapıyor ve üstüne üslük içinde kendi kule tipi soğutucusuyla geliyor sen stok soğutucuyla 7500F mi soğutmaya çalışacaksın :D
Al al senin gibiler olduğu sürece bu memlekette firmalar kolay kolay iflas etmezler.

Harbi kral birde böyle bir şey biliyormuş kendi prof biz sultanahmette turistmişiz gibi konuşuyor ya beni krize sokuyor
Ram yükseltince 47k oluyor ama sanırım ventusun ısıtma sorunu hayla duruyor galiba düzeltildi mi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
802
İsim
Volkan
Ram yükseltince 47k oluyor ama sanırım ventusun ısıtma sorunu hayla duruyor galiba düzeltildi mi
HaYlA Duruyor boş ver sen QP Asus sistemi al napcan msi ı ventusu salla en kralı en .....klısı Asus

olion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Metin Şeker

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,275
İsim
.
HaYlA Duruyor boş ver sen QP Asus sistemi al napcan msi ı ventusu salla en kralı en .....klısı Asus
Kendi attığı sistemde gidip seve seve o işlemciyi soğutmak için soğutucu alacak ram yükseltince 47K oluyor diyor :D

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
802
İsim
Volkan

olion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Metin Şeker

Kendi attığı sistemde gidip seve seve o işlemciyi soğutmak için soğutucu alacak ram yükseltince 47K oluyor diyor :D
Dostum senin attıgınıda alırsam anakart yükseltmesi yapmam gerecek elimde 1tb m2 ssd var ve yetmiyor anakart yükseltmesi ile zaten aynı yere geliyor fiyat

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
802
İsim
Volkan
hacı bu eleman trol boş ver sabır sınıyor anakart yükseltcem diyor senin attığını alırsamflhkjfgmşklhnfnmhmf

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,275
İsim
.
hacı bu eleman trol boş ver sabır sınıyor anakart yükseltcem diyor senin attığını alırsamflhkjfgmşklhnfnmhmf
Dua ediyorum inşallah QP den alır:D

Üstte de anakart yükseltince dahil fiyatı yazdım hala ne anlatıyor ah ah :D

olion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Metin Şeker
Anlatamıyorum galiba elimde 1tbm2 var arkadasın b650 yap dedigi anakartta bir yuva bana ya iki yuva lazım yada 2tb m2 ssd lazım

Benim qp deki sistem sogutucu ile 50k olsun sizin paylaştıgınız gaminggen sistemi kendime göre özellestirince 48.200(1. Anakart özellestirme 32 ram 2tb m2 ssd) ya da 49200(2. Anakart özellestirme 32 ram 1tb m2 ssd) arada sanki 4070 super degil de 4070ti super alınacakmış gibi fiyat farkı var gibi konusuyorsunuz ki 7600 var qp de 7500f var diyorsunuz oyunlarda vs hic fark yok ve ventus serisinin eminim ki sizde ısınan problemli bir seri oldugunu biliyorsunuz ama haklı cıkmak icin yanlış bilgi veriyorsunuz

Son düzenleme:
Top Bottom