Neler Yeni

Aliexpress onu, bunu, şunu kes konularından bıktık.

Sizde Bıktınız mı ?

• Oy kullanan toplam üye
    21
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
OFLU HOCA
Artık bu konuda bir çözüm bulunsa çok daha iyi olmaz mı. Mesela genel bir konu altında bu tip mesajlar toplansa da o konu içeriğinde herkes mesajını atsa daha sağlıklı değil mi? Sadece bir öneridir. Teşekkürler

hamzacolk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Hamza Çolak
Instagram
hamzacolk
Artık bu konuda bir çözüm bulunsa çok daha iyi olmaz mı. Mesela genel bir konu altında bu tip mesajlar toplansa da o konu içeriğinde herkes mesajını atsa daha sağlıklı değil mi? Sadece bir öneridir. Teşekkürler
Hocam bu maksimum 2-3 gün sürecek bir şey. Bu kadar takmayın. Tek konu olunca düzgün cevap alamayabiliyorsun.

Gizemss

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
16,104
İsim
Gizem
İlgilendiği Kategoriler
PC Oyunları, sanırım.
Bu tarz durumlarda maalesef çok konu açılıyor. Sonra tekrar eski haline dönüyor.
Şuan hypelı olduğu için çok konu var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
OFLU HOCA
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,010
İsim
Şahin Şahin
Haklısınız sürekli kes onu yardımlaşma konuları var bu kes onuyu çarşamba günü ilk açanlardanım hiç böyle bir ilgi olmadı hatta şu anki ana konu olarak görülen konudan bile önce açmıştım ama o konuyu açan kişi bana ben açtım falan yazıyor

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
ilk açan zaten hit i kapıyor

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,043
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
Zaten açılan yeni konulara gerekli uyarıyı verip siliyorum ben.
Kısacası müdahale ediliyor.

Top Bottom