Neler Yeni

Alınacak en mantıklı sıfır ps4

Prews

80+
10.000 bütçe var alınmaz diyeceksiniz fakat zaten bu konsol beni 3-4 yıl idare etse yeter ondan sonra çalışıp en iyisini kendim alırım o yüzden en mantıklı hangisi olur ayrıca series s almayı istiyorum aslında fakat konsolu değerli kılacak bir şey yok zaten FIFA,GTA falan oynarım ve exclusive oyun çıkarsa onu oynarım alma amacım o biraz fazla uzattım ama ayrı olarak şöyle bir şey diyeyim ikinci el cihazlara fazla güvenim olmaz.

DarkLegion3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
391
İsim
Eren Akgül
Hocam paranız var ise ps alırsınız eğer ortalama bir geliriniz varsa önerim xbox almaktır gamepass mükemmel bir sistem çünkü

xSparkua.

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,920
İsim
Chloe Grace Moretz
Hocam paranız var ise ps alırsınız eğer ortalama bir geliriniz varsa önerim xbox almaktır gamepass mükemmel bir sistem çünkü
ps ye de gamepass sistemi geldi bi 20 tl daha pahalı diye biliyorum ama bir çok özel oyun var su an bence ps almak bi tık daha mantıklı exc oyunlar var diye ama kişi tercihi tabi

Prews

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ps ye de gamepass sistemi geldi bi 20 TL daha pahalı diye biliyorum ama bir çok özel oyun var su an bence ps almak bi tık daha mantıklı exc oyunlar var diye ama kişi tercihi tabi
peki sıfır ps4 için link verebilir misiniz en mantıklı cuh kodu vs. olarak

xSparkua.

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,920
İsim
Chloe Grace Moretz
peki sıfır ps4 için link verebilir misiniz en mantıklı cuh kodu vs. olarak
valla hocam önerim yok eğer yurtdışında arkadaşınız varsa 12800 e ps5 denk geliyo bütçeyi arttırırsanız yoksa 2.el temiz bakmanızı öneririm 0 olarak da teknosa da vardı galiba 9500 e

Farway

80+ Silver
Onun yerine PC alıp 2 kol bağlayıp oynamak daha mantıklı.

Prews

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
valla hocam önerim yok eğer yurtdışında arkadaşınız varsa 12800 e ps5 denk geliyo bütçeyi arttırırsanız yoksa 2.el temiz bakmanızı öneririm 0 olarak da teknosa da vardı galiba 9500 e
Yurt dışından ps5 getirebilirim ama vergidir odur budur falan bekletir beni zaten ps5 için televizyon alamam o yüzden en mantıklı ps4 geliyor.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,475
İsim
Oğuz Oğuz
10.000 bütçe var alınmaz diyeceksiniz fakat zaten bu konsol beni 3-4 yıl idare etse yeter ondan sonra çalışıp en iyisini kendim alırım o yüzden en mantıklı hangisi olur ayrıca series s almayı istiyorum aslında fakat konsolu değerli kılacak bir şey yok zaten FIFA,GTA falan oynarım ve exclusive oyun çıkarsa onu oynarım alma amacım o biraz fazla uzattım ama ayrı olarak şöyle bir şey diyeyim ikinci el cihazlara fazla güvenim olmaz.
Yani 10k eski bir konsola verilir mi bilemedim. Pro bakabilirsiniz veya yurtdışından veya ikinci el ps5 falan alabilirsiniz. Ama slim almayın çünkü oyunlarda pro çok daha iyi duruyor.

jımalya

80+ Bronze
ps4 slim

Top Bottom