Neler Yeni

Alınacak en mantıklı sıfır ps4

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,723
İsim
Gtx 1090Tİ
10.000 bütçe var alınmaz diyeceksiniz fakat zaten bu konsol beni 3-4 yıl idare etse yeter ondan sonra çalışıp en iyisini kendim alırım o yüzden en mantıklı hangisi olur ayrıca series s almayı istiyorum aslında fakat konsolu değerli kılacak bir şey yok zaten FIFA,GTA falan oynarım ve exclusive oyun çıkarsa onu oynarım alma amacım o biraz fazla uzattım ama ayrı olarak şöyle bir şey diyeyim ikinci el cihazlara fazla güvenim olmaz.
2.EL PS4 PRO
ya da pc

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
787
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
2023'e gireceğiz ve 10 yaşına girecek bir konsolu önerecek kadar bilgisiz olamazsınız. Tamam iyi, güzel hatta ben bile kullanıyorum ama, eski nesil. Sırf XBOX oyunlarını beğenmesem bile S S alırım ki Halo,Forza,Doom gibi harikulade oyunlar var. Sırf Uncharted, Spider Man, GOW oynayacağım diye 10 yaşında bir konsol alınmaz. Hiç mi imkan yok? 10K üstüne ZORLAYARAK 3 4 k ekleyip PS5 Digital alırdım. Madem oyun alacaksın 1000 TL'ye, o zaman PS5 oyunlarını 1k'ya almaya laf etmeyin yeter artık bence PS4.

Prews

80+
2023'e gireceğiz ve 10 yaşına girecek bir konsolu önerecek kadar bilgisiz olamazsınız. Tamam iyi, güzel hatta ben bile kullanıyorum ama, eski nesil. Sırf XBOX oyunlarını beğenmesem bile S S alırım ki Halo,Forza,Doom gibi harikulade oyunlar var. Sırf Uncharted, Spider Man, GOW oynayacağım diye 10 yaşında bir konsol alınmaz. Hiç mi imkan yok? 10K üstüne ZORLAYARAK 3 4 k ekleyip PS5 Digital alırdım. Madem oyun alacaksın 1000 TL'ye, o zaman PS5 oyunlarını 1k'ya almaya laf etmeyin yeter artık bence PS4.
Hocam zorlayarak diye verdiğiniz rakamı kazanmak için 1 ay çalışma gerekli.
Mesaj otomatik birleştirildi:

2. el güvenebilir miyim ya kararsız kaldım tecrübeli olan varmı.

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
787
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
Hocam zorlayarak diye verdiğiniz rakamı kazanmak için 1 ay çalışma gerekli.

2. el güvenebilir miyim ya kararsız kaldım tecrübeli olan varmı.
Hocam 1 ay fazladan çalışmak o kadar bir şey değil bence yeni nesile geçmek için.

Prews

80+
Hocam 1 ay fazladan çalışmak o kadar bir şey değil bence yeni nesile geçmek için.
Sadece para kazanıp bitmiyor ki yemeği var faturası var okulu var.

kendi hayatım için uygun bir fiyat değil ayrıca eğer 2. el alırsam en fazla nasıl bir sorunla karşılaşabilirim?

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,211
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
10.000 bütçe var alınmaz diyeceksiniz fakat zaten bu konsol beni 3-4 yıl idare etse yeter ondan sonra çalışıp en iyisini kendim alırım o yüzden en mantıklı hangisi olur ayrıca series s almayı istiyorum aslında fakat konsolu değerli kılacak bir şey yok zaten FIFA,GTA falan oynarım ve exclusive oyun çıkarsa onu oynarım alma amacım o biraz fazla uzattım ama ayrı olarak şöyle bir şey diyeyim ikinci el cihazlara fazla güvenim olmaz.
Açıkçası ben ps4 yerine PC alırdım. Radeon dahili grafikli laptopları çok iyi oyun konusunda.

Prews

80+
Açıkçası ben ps4 yerine PC alırdım. Radeon dahili grafikli laptopları çok iyi oyun konusunda.
Yatarak oynama keyfi çok daha ayrı olduğunu düşünüyorum ps kafelerde yayılarak oynama daha güzel bir his bunun evde olduğunu düşünemiyorum bile birde 2. el ps4 prolar 5-6k ps4 ler ise 3k civarı laptoplar 10-15k

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
Eray
ps4 çok eski konsol ya şimdi ps 4 pro baksan o da baya eskidi bence yapılacak en iyi 2 seçenek var ya pc almak ya da biraz daha para koyup ps5 almak ülkede her şey zamlanıyor ama ps4 alma prosunu al alıcaksan ps4 gerçekten çok eski bide uçak kaldırıyormuş gibi sesi var

kırmızışarapp

80+ Silver
Ben olsam pc çıkmasını beklerim indirimli. Üstüne birde dualsense gamepad çekerim mis olur. 10k gidip ps4'e verilmez.

Prews

80+
ps4 çok eski konsol ya şimdi ps 4 pro baksan o da baya eskidi bence yapılacak en iyi 2 seçenek var ya pc almak ya da biraz daha para koyup ps5 almak ülkede her şey zamlanıyor ama ps4 alma prosunu al alıcaksan ps4 gerçekten çok eski bide uçak kaldırıyormuş gibi sesi var
Çok efsane bir ses yoksa sorun değil benim için.

Ben olsam pc çıkmasını beklerim indirimli. Üstüne birde dualsense gamepad çekerim mis olur. 10k gidip ps4'e verilmez.
2. el alırsam peki en fazla ne olur.

kırmızışarapp

80+ Silver
Çok efsane bir ses yoksa sorun değil benim için.

2. el alırsam peki en fazla ne olur.
Geçen 2.el ekran kartıyla toplam 10k ya 3060 veya 3060tilı sistem toplamıştı bir arkadaş forumda.

Top Bottom